Įkraunama...
Įkraunama...

Yves Rocher

Matau, senosios temos neliko, tad pradedam iš naujo mirksiukas.gif

Gal kuri žinot, kas nutiko VCUP'e buvusiai YR parduotuvei, nes mačiau, kad uždaryta?

Vakar gavau savo siuntinuką su YR kosmetika. Visko užsipirkau, ir dovanų Kalėdoms nupirkau. Nepataikiau tik su krem pudra YRIA, per tamsi mano odai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2008 12 01, 13:22)
Matau, senosios temos neliko, tad pradedam iš naujo mirksiukas.gif

Gal kuri žinot, kas nutiko VCUP'e buvusiai YR parduotuvei, nes mačiau, kad uždaryta?

Vakar gavau savo siuntinuką su YR kosmetika. Visko užsipirkau, ir dovanų Kalėdoms nupirkau. Nepataikiau tik su krem pudra YRIA, per tamsi mano odai doh.gif

*nezinau, idomu ir man, gal vieta nepasiteisino? rolleyes.gif Siaip daug priezasciu gali but unsure.gif
**prasom konkreciau, ka dar uzsipirkot...? bigsmile.gif Is kur saketės?
Atsakyti
QUOTE(Turkcena @ 2008 12 01, 16:14)
*nezinau, idomu ir man,  gal vieta nepasiteisino? rolleyes.gif  Siaip daug priezasciu gali but  unsure.gif
**prasom konkreciau, ka dar uzsipirkot...? bigsmile.gif Is kur saketės?

Pirkau per SM Limcamca. Na taip....pirkau dvi dušo želes su braziliškos kavos pupelėmis (labai aptinka man), Arnica essential aliejų nagams ir rankoms, Lipo phenal vegetal Intervention anti-cellulite problemiškoms vietoms, vyrui Hoggar rinkinį (dušo želė ir kvepalai), dar dušop želė su kedrais, rinkinį Pur desire su bijūnų kvapu, kūno šveitiklį Oriental velvety skin scrub. Gal ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
Atrodo, kad aš čia viena lankausi, bet vis tiek pasakysiu, kad likau labai patenkinta naujuoju kūno šveitikliu ir Lipo phenal vegetal Intervention anti-cellulite, kuris turi tokį šaldantį poveikį.
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2008 12 04, 19:11)
Atrodo, kad aš čia viena lankausi, bet vis tiek pasakysiu, kad likau labai patenkinta naujuoju kūno šveitikliu ir Lipo phenal vegetal Intervention anti-cellulite, kuris turi tokį šaldantį poveikį.


Sveikutes!
ne viena lankaisi, apie yves rocher galiu tik gerai atsiliepti.
pati naudoju ir visai seimai perku jau kokie 7 metai.
labai fainas duso zele vaikiskas plaukams ir kunui - HAMAMELIS BEBE.
Siaip duso zele beveik visi neblogi kiek bandziau.
sampunai plaukams nelabai patiko.
kvepalai naturelle labai geri,comme une evidence, neonatura irgi nieko.
siaip jei kam patarimo reikia galiu patart, nemazai esu isbandzius yves rocher produkcijos.
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2008 12 04, 17:11)
Atrodo, kad aš čia viena lankausi, bet vis tiek pasakysiu, kad likau labai patenkinta naujuoju kūno šveitikliu ir Lipo phenal vegetal Intervention anti-cellulite, kuris turi tokį šaldantį poveikį.

Ne viena tu cia 4u.gif
As tik dabar pastebejau, kad senosios temos nebera blink.gif

Jau kelinta savaite naudoju dienini krema is naujosios Bio Culture serijos (mano oda misri):
+ skaistina veiduka
+ veidas lieka labai graziai matinis

- jau po keleto val. oda pradeda traukti
- kvapas

del minusu visgi turiu pasakyti, kad kvapas - individualus dalykas, gal kitai jis labai netgi patiks; o del veido traukimo - as naudoju ji be tos serijos serumo. Kartu su serumu gal ir netrauktu, bet as jo nebandysiu, nes kvapas nepatinka.

Butinai artimiausiu metu isbandysiu ir naktini kremuka is Bio Culture serijos.
Gal atsiras jau isbandziusiu?

Atsakyti
Uzmaciau vakar Yves Rocher Vilniuj panoramoj 4u.gif
QUOTE(Jusma @ 2008 12 02, 15:39)
Pirkau per SM Limcamca. Na taip....pirkau dvi dušo želes su braziliškos kavos pupelėmis (labai aptinka man), Arnica essential aliejų nagams ir rankoms, Lipo phenal vegetal Intervention anti-cellulite problemiškoms vietoms, vyrui Hoggar rinkinį (dušo želė ir kvepalai), dar dušop želė su kedrais, rinkinį Pur desire su bijūnų kvapu, kūno šveitiklį Oriental velvety skin scrub. Gal ir viskas rolleyes.gif

neblogai apsiprekinot ziuriu mirksiukas.gif rolleyes.gif O kas ieina i rinkini 'pur desire'?

QUOTE(Xanaka @ 2008 12 04, 23:36)
Sveikutes!

O kur perkat sia produkcija? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif
QUOTE(oriole @ 2008 12 05, 19:13)
As tik dabar pastebejau, kad senosios temos nebera  blink.gif

Jau kelinta savaite naudoju dienini krema is naujosios Bio Culture serijos (mano oda misri):
+ skaistina veiduka
+ veidas lieka labai graziai matinis

- jau po keleto val. oda pradeda traukti
- kvapas

del minusu visgi turiu pasakyti, kad kvapas  - individualus dalykas, gal kitai jis labai netgi patiks; o del veido traukimo - as naudoju ji be tos serijos serumo. Kartu su serumu gal ir netrauktu, bet as jo nebandysiu, nes kvapas nepatinka.

Butinai artimiausiu metu isbandysiu ir naktini kremuka is Bio Culture serijos.
Gal atsiras jau isbandziusiu?

Aš irig ieškojau ieškojau senosios, kai neradau, sukūriau naują ax.gif
Mano oda irgi mišri. Kadangi trisdešimtmetis ne už kalnų, nusprendžiau išbandyti kremą nuo pirmųjų raukšlių Vegetal Inositol 1 st wrinkle. Turiu dieninį ir naktinį. Labai panenkinta naktinium, dieninio dar nebandžiau, nes nebaigiau kitos firmos.
Lengvai susigeria, kvapas neutralus, neriebina, veidas atrodo skaistesnis.
QUOTE(Turkcena @ 2008 12 05, 19:41)
Uzmaciau vakar Yves Rocher Vilniuj panoramoj 4u.gif

neblogai apsiprekinot ziuriu  mirksiukas.gif  rolleyes.gif O kas ieina i rinkini 'pur desire'?

Dabar aišku, kur jie persikėlė.
Įeina kvepaliukai, dušo želė ir kūno losjonas.
Atsakyti
Jusma, papasakok kaip tau sveitiklis is Tradition de Hammam serijos?
Man labai patiko kvapas tos serijos produktu (isskyrus kuno balzamo). Tiesa, jau turiu as ji, bet nepradesiu, kol nebaigsiu jau turimu pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(oriole @ 2008 12 06, 22:30)
Jusma, papasakok kaip tau sveitiklis is Tradition de Hammam serijos?
Man labai patiko kvapas tos serijos produktu (isskyrus kuno balzamo). Tiesa, jau turiu as ji, bet nepradesiu, kol nebaigsiu jau turimu  pioneer.gif

Patiko, tik kai išlipau iš dušo, tai jautėsi, kad net odą traukė, tai, matyt, geria kad šveičia. Labiau patiko, nes iš serijos kur su vaisių kvapais, nors tie švelnesni.
Atsakyti
Nu neatsistebiu, kad čia tokia tyla unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2008 12 12, 22:14)
Nu neatsistebiu, kad čia tokia tyla unsure.gif

Apie YR siandien mamytes siek tiek diskutavo kvepalu temoje. Uzeik ir tu, papasakok apie tavo ispudzius YR kvepalu tema smile.gif

Atsakyti