Įkraunama...
Įkraunama...

Maistelio šildymas "mikrobangėje"

Sveikutes smile.gif kaip pasildote misinuka,arbatele ar kosytes savo mazyliui ar naudojates "mikrobange"? g.gif
Atsakyti
niekada nesildidavau net dukrai kazkaip man rodos sviezias visada skaniau. Nei maistelio nei arbatytes nesildydavau mikrobangej tik tarp karsto vandenuko. O mazajam visai arbatytes antra kart neduodu jei lieka pati pabaigiu dazniausiai blush2.gif
Atsakyti
as stengiuosi maistelio nesildyt, bet jei reikia l. greitai, tai kartais taip darau (buna max karta i menesi): maisteli idedu i lekstele, pridengiu pop. ranksluosciu ir pasildau. po to labai gerai ismaisau ir patikrinu, ar neperkaito.
siaip kiek ieskojau patikimos tyrimais pagristos info apie mokrobanges poveiki neradau. 4u.gif
Atsakyti
As skaiciau kad mikrobangeje napataria maziukams sildyt, nes maistelis gali netolygiai susilti g.gif
Atsakyti
O aš tai visad šildau saldžias tyreles,nes šaltos nevalgo blush2.gif ,o įšyla tai tikrai netolygiai,bet aš išmaišau,ir,aišku,prieš duodant paragauju ax.gif
Atsakyti
Sildau tik darzovines kosytes mikrobangei.Zinoma ismaisau kai pasildau ir patikrinu ar nekarsta.Man atrodo nere tokios mamos kuri nepatikrinus maistelio temperaturos duotu savo vaikui.Tikrai mikrobangei maistas netolygiai isyla.Juk tai aisku ir sau sildantis maista.As kazkaip nelabai tikiu,kad mikrobange gali pakenkti maziui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Titute @ 2008 12 02, 19:07)
Sildau tik darzovines kosytes mikrobangei.Zinoma ismaisau kai pasildau ir patikrinu ar nekarsta.Man atrodo nere tokios mamos kuri nepatikrinus maistelio temperaturos duotu savo vaikui.Tikrai mikrobangei maistas netolygiai isyla.Juk tai aisku ir sau sildantis maista.As kazkaip nelabai tikiu,kad mikrobange gali pakenkti maziui  ax.gif

tai todel ir uzvedziau sia tema nes kai idejau darzoviene sildyt savo mazajam viena drauge puole rekti jog tai kenkia vaikui...bet info apie tai pati nesu girdejus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norkuniene: 03 gruodžio 2008 - 10:17
As pati maitinu, tai jokio misinkuko nevartojam, o darzoviu kosytes pasildau. Tik pries valgydindama visada pati paragauju smile.gif
Atsakyti
as tai sildau ne misinuka, o vandeni jam ax.gif ir darzoviene pasildau, pries duodama ismaisau ir paragauju mirksiukas.gif o siaip tikrai nemanau, kad kazkuo kenktu, nes perspejimai juk parasyti todel, kad maistelis netolygiai susyla ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
anksčiau buvau prieš šildymą mikrobangų krosnelėje dabar šildau,greičiau,patogiau,aišku išmaišau ir patikrinu ar ne perkaršta blush2.gif
Atsakyti
is bedos sildau
Atsakyti
labai retai ,bet sildau mirksiukas.gif
Atsakyti