Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidžiam vaikų poreikiams ?



Na rašome kokios mes išpindėję ir aukso kalnus vaikams išleidžiame....
Atsakyti
Aš nežinau kiek išleidžiu medinukui. Kas savaitę duodu 10Lt "dienpinigių". Netoli šimto - pusryčiai mokykloje, pietūs kol kas nemokami. Vakarienė - kaip pasiseks, arba pusfabrikačiai, arba kažkas pagaminto.
Drabužiams išeina nemažai. Bet... na todėl, kad kai kam patinka vaikščioti po paduotuves ir pirkti. Kai išeinu aš su medinuku, tai einame į vieną ir stengiamės nupirkti viską bent jau sezonui.
Buvo vienas mokamas būrelis - nebeina. Į Baseiną eina per mokyklos kūno kultūros pamoką - kartą per savaitę penki Lt.

Tikrai nežinau kokia ta suma gaunasi. Bet kol kas yra iš ko tą sumą mokėt.
Papildyta:
Šita... nesiruošiu aktyviai dalyvauti diskusijoj, tiesiog norėjau palaikyti temą.
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2008 12 02, 16:46)
Na rašome kokios mes išpindėję ir aukso kalnus vaikams išleidžiame....

Maistui 10 lt ir po naujų bus dar plius 5 už pietus mokykloj, per mėnesį 450, dar pridėkim 50 lt, kriuos išleidžiu gimtadieniui, kitoms šventėms, kartą pe mėnesį apsilankymui kavinėje, popkornams, traškučiams i pan. 500 lt.
Mokyklos reikmėms: pratybų sąsiuviniai 95 lt, apie 250 lt priemonėms prieš rugsėjo pirmą, dar tiek pat išeina per metus, vadinasi per mėnesį 50 lt.
Kelionės su klase, jų būna trys-keturios per metus, už autobusą, bilietus, kelionpinigiai, maistą išeina vidutiniškai viena 100 lt, tai per mėnesį apie 30 lt.
Vitaminai, vaistai 30 lt
Kinas, knygos, žurnaliukai vidutiniškai 30 lt
Baseinas 25 lt
KTU Kompiuterininkų mokykla metams 1050 lt, mėnesiui tada 87 lt
Rūbai, uniforma, batai ir visokios smulkmenos tegu bus 50 lt mėn. Paskaičiavau,kad kol kas tiek išleidau, nors žiemai dar nepirkau...
Vežiojimas į baseiną, JKM apie 30 lt.
Kišenpinigiai 50 lt.
Telefono sąskaita 10 lt mažiausiai
Internetas, vanduo, elektra ir t.t 50 lt tik nesakykit, kad sunaudotum tiek pat, jei ir nebūtų vaiko,kaip ex mano.

gavau 892 lt... O kur kelionės vasarą kad ir prie Baltijos, važiuojam į Trakus, Anykščius, dar nori į stovyklą, dar draugų gimtadieniai, atrakcionų parkai, miesto dienos. Dovanų įvairiom progom neskaičiuoju. Ko atsisakyt g.gif

Taigi mėnesio vidurkis apie 1000 lt.

P.S. Taigi dar klasės fondas po 5 lt , visokios rinkliavos mokykloj (dovanėlėm, nuotraukom, karnavalui, kaukės karnavalui, įvairis šventės mokykloj ir t.t), tegu po 15 bus, ne kas mėnesį reikia, šiemet dar Pirma Komunija po 10 lt mėn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 02 gruodžio 2008 - 19:27
QUOTE(zinulė @ 2008 12 02, 18:55)

vajej dabar apsidžiaugiau, kad mano vaikas dar mažas blush2.gif blush2.gif bet ir tai nemažai išleidžiam unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 12 02, 18:55)

Mano medinukas vienmetis su jūsų sunum. Taigi...
Kelionės kainuoja mažiau. Ne šimtą, bet iki trisdešimties,plius dešimt į kišenę, kad atsigert galėtų nusipirkti.
Mokslo priemonėms penkių šimtų litų per metus (be pratybų) tikrai neišleidžiu. Pieštukai, keletas rašiklių, popierius... Tikrai ne penki šimtai.
Susidomėjau Kompiuterininkų mokykla. Jei jūsų sūnus ketvirtokas (kaip mano), tai jis papuola į pradedančiųjų grupę. Jiems numatyta programa - 53 valandos. Sakyčiau brangokai... Nors jei penktokas ir patenka į jaunučius - tuomet jau 101 val... gal ir nieko... Bet vis tiek brangoka. Geriau už tuos pinigus jam kompiuterį nupirkti. Tegu pats mokosi.

Visa kita - panašiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 02 gruodžio 2008 - 19:23
QUOTE(Medinis @ 2008 12 02, 19:23)
QUOTE(zinulė @ 2008 12 02, 18:55)

Mano medinukas vienmetis su jūsų sunum. Taigi...
Kelionės kainuoja mažiau. Ne šimtą, bet iki trisdešimties,plius dešimt į kišenę, kad atsigert galėtų nusipirkti.
Mokslo priemonėms penkių šimtų litų per metus (be pratybų) tikrai neišleidžiu. Pieštukai, keletas rašiklių, popierius... Tikrai ne penki šimtai.
Susidomėjau Kompiuterininkų mokykla. Jei jūsų sūnus ketvirtokas (kaip mano), tai jis papuola į pradedančiųjų grupę. Jiems numatyta programa - 53 valandos. Sakyčiau brangokai... Nors jei penktokas ir patenka į jaunučius - tuomet jau 101 val... gal ir nieko... Bet vis tiek brangoka. Geriau už tuos pinigus jam kompiuterį nupirkti. Tegu pats mokosi.

Visa kita - panašiai.

Pvz. Važiuoja sekmadienį į "Spragtuką" bilietai 30 lt, kelionei po 30 lt už autobusą, maisto nupirksiu sakykim už 15 lt, mokykliniai autobusiukai veža pigiau, bet mokykla jo neturi, mokytoja sakė pasiimt bent po 20 lt. Jei pasiims, tai, aišku, ir išleis.

Važiavo spalio pradžioj į Trakus, Kernavę. Už autobusą buvo po 40 lt, bilietams bijau pameluot, lyg už viską 60 daviau, gal ir ne daug bilietai išėjo, ėjo valgyt kibinų, pirko suvenyrus, buvau davusi 20 lt, tai dar ir savo išleido kažkiek, na ir maistas vėl kelionei...

Į JKM eina ne pirmus metus ir todėl, kad nuo pirmos klasės dalyvauja konkursuose, LOGO olimpiadoje ir pan. Kadangi sekasi, tai tikrai nežadu neleist.

Šiaip ne į temą, bet apie kelionių kainas. Važiavom į Rumšiškes,už maždaug 80 km firmai už 30 mokinių sumokėjom 600 lt. Čia vienas iš pigesnių variantų. Mokyklinis būtų mus už maždaug 100 nuvežęs, bet į jį tik netelpa, o antra- reikia tam skirtu metu išvežiot vaikus.

Na pasmulkinsiu mokyklines piemones, kiek atsiminsiu: kuprinė šiek tiek virš 70 lt, spalvotas popierius, plonas ir storas, piešimo sąsiuviniai, paprasti sąsiuviniai, ploni ir pusstoriai apie 20 lt, flomasteriai,akvarelė, guašas, vandeniui indelis, teptukai, spalvoti pieštukai, kridelės, plastilinas apie 50lt, rašikliai du po 19 lt, 38 lt. Paprasti 2 rašikliai, korektoriai,liniuotės, žirklės, klijai apie 20 lt. Dar penalas, maišelis spotinei aprangai, rašalo kapsulės, aplankalai ir visokios kitokios smulkmės. Kažin kodėl jos kažkaip greitai dingsta doh.gif O per mėnesį išeina: tai kokio specpopieriaus darbeliams prireikia, tai tai pieštukai kažkur stebuklingai dingsta, tai klijai ir pan. Džiugu,kad dar rašikliai rašo,nes pernai vieną po savaitės sugadino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 02 gruodžio 2008 - 20:00
nelabai supratau, kodel si tema yra skiltyje "Vaika auginu viena"?... Juk si tema ne apie vienisu mamu gyvenima... g.gif
cia gal labaiu tiktu: "Tevu patirties taupykle", "Paplepejimai", "Pinigine" ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2008 12 02, 20:34)
nelabai supratau, kodel si tema yra skiltyje "Vaika auginu viena"?... Juk si tema ne apie vienisu mamu gyvenima...  g.gif

Ši tema perkelta iš temos "kaip išsireikalauti alimentų". Aš tik šiaip čia įkišau trigrašį.
Temos ginčas - kiek reikia pinigų vaikui ir kiek jau yra per daug. Taip pat galima pasvarstyti - jei vaikas labai gabus lenktynininkas - ar jam reikia pirkti nenaują Formulę, ar vis dėlto tai jau per daug... Tutint galvoje, kad Formulę turėtų nupirkti atskirai gyvenantis vaiko tėvas. Na ir kurui bei padangoms mėnesinės išmokos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 02 gruodžio 2008 - 20:46
QUOTE(Medinis @ 2008 12 02, 20:44)
Temos ginčas - kiek reikia pinigų vaikui ir kiek jau yra per daug. ...


beprasme tema ir beprasmi gincai, todel kad kiekvienas pats nustato kas yra jam ir jo vaikui norma, o kas yra per daug
Atsakyti
As spalio men.isleidau 800lt.mazoji per vasara ir rudeni labai issitempe,tai reikejo daug drabuzeliu nauju,ziemos sezonui,kombinezonas,kepure golfai,pedkelnes,tapkes ir t.t. gerai,kad praeitais metais batukus ziemai didesnius pirkau,tai dar ir sia atnesiosim,nes tada butu daugiau ant kokiu 140lt. I ta suma ieina ir vitaminai,vaistukai,nes buvo apsirgus,mokestis uz darzeli ir papildoma rinkliava darzelyje.Kadangi su mazaja gyvenu pas tevus,tai dar netenka jokio maisto pirkt,tik vaisiu,sulciu ir saldainiu,pagal poreiki perku.
o siaip pritariu Viktutei,kad kiekvienas pats nusprendzia kas ir kiek yra norma,ir dar gal papildysiu,sia minti,kad ir nuo finansu daug kas priklauso,jei nebus papildomu pinigeliu,tai kazko teks atsisakyt unsure.gif
Atsakyti

Mano per vasara taip patyso, kad doh.gif koja 3 ismierom padidejo, i ugi 7cm paaugo doh.gif Mano vaikis labiausiai mego i darzeli treningus, nes ten patogu zaisti ir keliais lakstyti, bet kai dabar i pirma klase, teko pirkti visas kelnes, nes visos trumpos, ziemai su pasiltinimu vnt 60-80 lt bazei, as jau apie parduotuves net ir nekalbu. Dar kostiumas, marskiniai, nes ant bliuzonu mokyklines liemenes neuzvilksi doh.gif Kol ejo i darzeli tai man tiek islaidu nebuvo rubams.
O batu labai didesniu mes negalim pirkti, nes ir taip ortopedinius privalom nesioti unsure.gif
Ir giminiu vaikai mazesni taip, kad niekas neperleidzia mums rubeliu...
Atsakyti
Man apie mokykla baisu ir pagalvot,kai dabar tiek kainuoja vaika i mokykla suruost doh.gif
Atsakyti