Įkraunama...
Įkraunama...

Susirašinėjimas tikrais laiškais

Sveiki...
Aš esu 16 m panelė ir labai mėgstu susirašinėti laiškais. Ieškau susirašinėjimo draugių ir draugų, amžius nesvarbus... Gali rašyti visi, kuriems patinka bendrauti susirašinėjant laiškais.
Atsakyti
varge, as tikru laisku, rasytu ranka, nerasiau jau 11 metu blink.gif doh.gif ax.gif
Atsakyti
As irgi jau kokis penkis metus nerasiau,bet manau kad taj labai samgus suirasinejimo budas,kazkada esu daugybe ju parasius ir dar dabar kartais perskaitau,ka rase berniukai blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
As dabar susirasineju su vienu zmogumi, bet noreciau ir su daugiau susirasineti smile.gif
O laisku radimas pasto dezuteje tj toks mielas jausmas, ne taip kaip emailai ar smsai, kurie visai jokiu jausmu nesukelia.
Atsakyti
as žiaaaaaaaaaaauriai pasinešiau ant tikrų laiškų rašymo...
Gal su 7 užsienietėm susirašinėju... biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Aš visai sėkimingai įsijungiau į laiškų rašymą per Letternet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2008 12 06, 15:56)
Aš visai sėkimingai įsijungiau į laiškų rašymą per Letternet 4u.gif

gal galit puslapio adresa tikslu parasyt?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chr.: 06 gruodžio 2008 - 16:55
QUOTE(Chr. @ 2008 12 06, 17:54)
gal galit puslapio adresa tikslu parasyt?smile.gif

https://www.letternet.de/ 4u.gif
Užseregistruokit ir jums pasiūlys keletą adresų vokiečių, gausite žunaliuką kas ketvirtį iš pasaulio... Sėkmės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2008 12 06, 20:00)
https://www.letternet.de/ 4u.gif
Užseregistruokit ir jums pasiūlys keletą adresų vokiečių, gausite žunaliuką kas ketvirtį iš pasaulio... Sėkmės bigsmile.gif



bigsmile.gif aciu,geras puslapis
Atsakyti
o gal zinote dar kokiu adresu kur butu lietuvaiciu adresai? ax.gif smile.gif
Atsakyti
siais kompiuterizuotais laikais, atrodo ranka rasytu lasiku era praejo.. gaila, bet smagu, kad dar yra gyvu, kurie raso ne emailus:)
as turiu drauge suzsienyje gyvenancias, tai jau kai siunciu lauktuve,s tai visada nors atvirlaiski parsau ranka:)
Atsakyti
zinoma dabar daug kas laiskus raso per kompiuteri,bet vistiek yra smagiau gauti i pasto dezute imesta laiska smile.gif
Atsakyti