Įkraunama...
Įkraunama...

"Winalite" įklotai moterims

Kompanija"Winalite"pristato naujieną moterims
Ekologiški higieniniai įklotai "Love moon".Tai medvilniniai nepriekaištingos kokybės įklotai su anijonine juostele.Neturi chemiškų medžegų,netoksiški.Šimtaprocentinė apsauga nuo infekcijų.Svarbiausios savybės:Mėnesinių ciklo normalizavimas ir atstatymas;Stiprina imuninę sistemą;Reguliuoja kraujotaką;Pagerina medžegų apykaitą;Turi antibakterinį poveikį;Gerina endokrininę sekreciją;Turi priešuždegiminį poveikį;Naikina nemalonų kvapą;Normalizuoja hormoninį foną;Normalizuoja makšties pH.


1-as sluoksnis- Paviršius iš ypač plonos medvilnės leidžia jums jaustis maksimaliai patogiai;

· 2-as sluoksnis- Unikalus anijoninis posluoksnis nuima diskomforto pojūtį mėnesinių metu;

· 3-as sluoksnis- Posluoksnis iš ypač minkštos medvilnės, suteikiantis jums šviežumo ir minkštumo jausmą;

· 4-as sluoksnis- Galingas absorbuojantysis polimeras, atsakingas už skysčio blokavimą ir sauso paviršiaus išsaugojimą;

· 5-as sluoksnis- Posluoksnis iš ypač minkštos medvilnės, suteikiantis jums šviežumo ir minkštumo jausmą;

· 6-as sluoksnis- Termostabilus sluoksnis, praleidžiantis orą, sukuriantis šviežumo ir komforto pojūtį ir neleidžiantis drėgmei liestis su jūsų kūnu;

· 7-as sluoksnis- Specialiai sukurta lipni juostelė, atkartojanti moters kūno linijas

-Kalbant apie ekologiškumą , šie įklotai bėgant laikui suyra, nes yra visiškai ekologiški, net suklijuoti maistiniais klijais;

-Kita pusė-jie gydomieji, dėl įdėtos anijoninės juostelės;

-Puikiai sugeria;
(lyginant su always, bella , libress- sugeria žymiai daugiau, ir oda kvėpuoja)

bigsmile.gif


 ! 
"Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas.
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 09 vasario 2009 - 22:13
o jie tikrai ekologiški? Kažkaip nerandu jokio eko ženklo ant pakuotės.. g.gif
Atsakyti
Nusipirkau as tokius iklotus http://www.sveikipro...d...11&id=17971 ir mane sualergizavo. Galvojau gal tai ne del iklotu, nes labai jie jau graziai reklamuojami. Nenaudojau 2sav, po to kai vel pradejau naudoti vel prasidejo alergija.
Nezinau, gal man jie netinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(supersvocia @ 2008 12 03, 12:26)
Nusipirkau as tokius iklotus http://www.sveikipro...d...11&id=17971 ir mane sualergizavo. Galvojau gal tai ne del iklotu, nes labai jie jau graziai reklamuojami. Nenaudojau 2sav, po to kai vel pradejau naudoti vel prasidejo alergija.
Nezinau, gal man jie netinka  g.gif


tai čia tie patys Love Moon įklotai. Keista, kad sualergizavo.. g.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu, kam reikalingi "gydomieji" iklotai kasdien. Juk jeigu moteris sveika, tai manau, kad jokių gydymų nereikia. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolytė @ 2008 12 03, 12:36)
Nelabai suprantu, kam reikalingi "gydomieji" iklotai kasdien. Juk jeigu moteris sveika, tai manau, kad jokių gydymų nereikia. g.gif


o Tu manai, kad visos moterys yra sveikos? smile.gif
Atsakyti
na jei jie tokie gydomieji, tai juos turėtų skirti gydytojas, ir parduoti tik su receptais unsure.gif
Atsakyti
Ta zalia joustele, berods juros dumbliai. O juros dumbliai tikrai ne kiekvienam tinka. Man visada itarima kelia prekes platinamos per vtinklini marketinga. Dabar naudoju http://www.sveikipro...d...11&id=17761 ir jokiu bedu 4u.gif
Atsakyti
tai sveikuose produktuose gi ir šitie Love moon parduodami.Man jie labiau patiko nei natracare.natracare blogiau sugeria, man jaučiasi šlapumas iškart.
Atsakyti
puslapyje www.winalite.lt

yra isdestytas ju visas ekologiskumas, tiesiog nenorejau kopijuoti viso puslapio;) 4u.gif

o kas naudoja turintys bedu pirma savaite gali pasireiksti kazkokie simptomai, kad istraukktu visas negeroves, tai gal del to jum alergizavo, i si klausima turetu atsakyt ginekologe prezentacijos metu,

is naudojusiu , rato kazkaip pirma kart girdziu kad alergizavo,,
pati sekmingai naudoju , dziaugiuosi rolleyes.gif atradus siuos iklotus
Atsakyti
bandžiau ir aš juos. šiaip tikrai malonūs prie kūno, gerai sugeria, sausumo jausmas. BET - blogai laikosi ant apatinių, nuslysta, atlimpa, todėl prabėga pro šonus. taip pat kelios pažystamos skundėsi, kad nuiminėjant nuo kelnaičių, jie plyšta sluoksniais (čia matyt tie maistiniai klijai yra netvirti)/ kaina - nu mano galva tikrai smarkiai užlenkta, kadangi jų stebuklingom gydomom savybėm netikiu (nu tiem kas tiki ir kam padeda, gal ir ne per brangu tongue.gif )
Atsakyti
kiekveina renkas, veina moka uz iklotus daugiau bet nemoka uz vaistus nuo alergiju, ir kt nesamoniu,
kitos perka sintetika taip pat nenumirsta , bet vaiksto susirauke del nepatogumu, ir t.t.

Jusu teise rinktis, keikveina atranda savas priemones,
mane asmeniskai smlasumas nugalejo , ir neikiek nesigailiu kad pabandziau, kitokiu dabar net nenoriu,
o kad jei atliptu?????nuo kelnaiciu, dar nei karto man neatlipo, nors nesioju ir silkines kelnaites ir visas kitas

Atsakyti