Įkraunama...
Įkraunama...

Nevaisinagas vyras

Sveikos...Esi gilioj depresijoj..Tikriausiai uzsukdamos i sia tema,tikejotes kad snekesiu apie visai ka kita...Bet,yra taip kad vienas vyras turejo drauge,su kuria nesusilauke vaiku,niekaip neisejo,,,Jie gyveno kartu 6metus..Po to issiskyre(vede nebuvo) Tada Tas vyras(pavadinkim ji Tomu) vede..Per metus laiko kad ir kaip stengesi susilaukti vaiko,taip pat nieko neisejo..Jis kaltino savo zmona(Laura) kad ji negali tureti vaiku ir pns...Jie issiskyre kartu pragyvene nepilnai 2metus...Laura dabar jau laukiasi nuo kito vyro,ji jau 5men...Dabar,su Tomu susitikineju as...Ne karto nesimylejom normaliai,tik 'Zaidem' Bet jauciu lyg buciau pastojus...As nepilnamete,man labai baisu...Ar gali buti taip kad su kitom jis negalejo tureti vaiku,o su manim gali?Po tu zaidimu,gal po 4dienu susirgau mmm..Bet nezinau kas man darosi,vis temperatura apie 37,svaigsta galva greitai atsistojus,atsirado keistu isskyru .....Praejo 2sav.po to zaidimo..Burbuliuoja kazkas pilve visas sitas 2savaites.Kartais jauciu sleikstuli maistui,bet prisiversdama nors kasni i burna isidedu dingsta tas sleikstulys.....Atsiprasau uz nerislu teksta,klaidas ir visa kita...ir prasau pagalbos....
Atsakyti
QUOTE(Simmel @ 2008 12 03, 16:01)
Sveikos...Esi gilioj depresijoj..

tu nebandei nėštumo testo nusipirkti? bet jei busi pastojusi, teks gimdyti ir pamiršti mokyklą. Šiaip, įmanoma, kad su kitomis negalėjo susilaukti, o su tavimi gavosi. Gal rezus-faktoriai anksčiau nesutapo, o tavasis tiko. Gamta turi daug paslapčių.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2008 12 03, 16:05)
tu nebandei nėštumo testo nusipirkti? bet jei busi pastojusi, teks gimdyti ir pamiršti mokyklą. Šiaip, įmanoma, kad su kitomis negalėjo susilaukti, o su tavimi gavosi. Gal rezus-faktoriai anksčiau nesutapo, o tavasis tiko. Gamta turi daug paslapčių.


Nebandziau...Bijau.Neisivaizduoju kaip reiks tevam pasakyti...Tikriausiai net nesakysiu..Atrodo geriausia iseitis-savizudybe...Mano seimai butu katastrofa jei tokia jauna pastociau...
Atsakyti
Gal bijai pastoti, todėl atrodo, tokie požymiai yra-gal klaidingi, bet gal esi iš tikrųjų nėščia, testas arba gyd. reikalingi. Beja kas per žaidimai, apie kuriuos užsiminiai, ar per juos kontaktavot ar tik pirštais žaidėt ax.gif Kažkaip man keistai nuskambėjo...

Kas per savižudybės, tau gal 14 metų?
Atsakyti
QUOTE(Simmel @ 2008 12 03, 16:11)
Nebandziau...Bijau.Neisivaizduoju kaip reiks tevam pasakyti...Tikriausiai net nesakysiu..Atrodo geriausia iseitis-savizudybe...Mano seimai butu katastrofa jei tokia jauna pastociau...


O tai tu manai, kad savižudybė tavo šeimai būtų ne katastrofa? blink.gif

Pirmiausiai apsiramink, jeigu jau praejo 2 savaitės, tai gali darytis nėštumo testą. Ir jeigu tau po 4 dienų prasidėjo mmm, tai kai "žaidėt" greičiausiai buvo tavo nevaisingos dienos...

Atsakyti
Ne keturiolika,bet ir ne dvidesimt...Nu panasiai,tik jis su SAVO liete MANO..Gal juokingai parasiau bet nezinau kaip kitaip nevulgariai parasyti...Suprantat pacios apie ka as sneku...Savizudybe man atrodo geriausiai..Nes nesuvokiu kaip reiktu mamai pasakyti...Tuo labiau,Tomas mano puseseres buves vyras....
Atsakyti
Beja, nesupratau kame čia bėda, nevaisingas vyras ar neštumas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tessa_i.p. @ 2008 12 03, 16:20)
O tai tu manai, kad savižudybė tavo šeimai būtų ne katastrofa?  blink.gif

Pirmiausiai apsiramink, jeigu jau praejo 2 savaitės, tai gali darytis nėštumo testą. Ir jeigu tau po 4 dienų prasidėjo mmm, tai kai "žaidėt" greičiausiai buvo tavo nevaisingos dienos...



Nezinau kaip atrodytu pirkti nestumo testa,as nepilnamete,gyvenu mazame miestelyje...cia vieni kitus visi pazysta..O mano tevus ypac...
Atsakyti
QUOTE(Simmel @ 2008 12 03, 16:22)
Ne keturiolika,bet ir ne dvidesimt...Nu panasiai,tik jis su SAVO liete MANO..Gal juokingai parasiau bet nezinau kaip kitaip nevulgariai parasyti...Suprantat pacios apie ka as sneku...Savizudybe man atrodo geriausiai..Nes nesuvokiu kaip reiktu mamai pasakyti...Tuo labiau,Tomas mano puseseres buves vyras....


Kalbi kaip vaikas doh.gif Padaryk neštumo testą, išsklaidyk abejones. Jei pasitvirtins, tada galėsim kažkuo padėti, patarti.
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 12 03, 16:23)
Beja, nesupratau kame čia bėda, nevaisingas vyras ar neštumas? g.gif


Nestumas..Pavadinau tema taip todel kad su kitom jis negalejo tureti vaiku,ir norejau suzinoti,ar gali taip buti kad su manim gali,ir ar galiu buti pastojus...
Atsakyti
QUOTE(Simmel @ 2008 12 03, 16:24)
Nezinau kaip atrodytu pirkti nestumo testa,as nepilnamete,gyvenu mazame miestelyje...cia vieni kitus visi pazysta..O mano tevus ypac...


Tai negi nėra išeities, kaip laukti, kol pilvas pasimatys?
Atsakyti
QUOTE(Simmel @ 2008 12 03, 16:24)
Nezinau kaip atrodytu pirkti nestumo testa,as nepilnamete,gyvenu mazame miestelyje...cia vieni kitus visi pazysta..O mano tevus ypac...


Gal turi kokią patikimą draugę ar giminaitę ir gali paprašyti nupirkti tau testą?
Atsakyti