Įkraunama...
Įkraunama...

Pasijutau mama

Pagaliau as laukiuosi, koks nuostabus jausmas... Visada turejau simta ligu, tai man panikos priepuoliai, tai staiga soktelejes pulsas, tai spaudimas... is dalies ir del tu bedu, baiminausi nestumo, bet biologinis laikrodis tikejo, todel su brangiausiuoju nustojome saugojesi ax.gif ir stai, kai Tu, mano mazas stebukleli, jau pilvelyje, mano bedos staiga baigesi thumbup.gif niekada taip gerai nesijauciau, tik siek tiek pasidariau jautresne unsure.gif
Iki Motinos dienos dar savaite, as sukuosi virtuveje, rytas labai grazus, jauciuosi puikiai, brangiausias isvaziavo pas drauga, as isijungiu radija, o ten groja Ligito Kernagio ir Evelinos daina-Mamai rolleyes.gif Labai susigraudinu, juk ir as netrukus busiu mama 4u.gif ciumpu telefona ir skambinu savo Mamai... Sakau-mamyte, klausyk, ir 4u.gif rageli pridedu prie radijo... Laikau telefona, o pati visai nebesivaldau ir pradedu verkti, jau ne verkti, raudoti... Kodel??? Galbut todel, kad staiga suvokiu, kokia nuostabi yra mano mama, ir kad mano gimtadienis tai ir jos svente ir didesne nei man, kad mano gimtadienio proga dovanas gauti tureciau ne as, o mano Mama 4u.gif KAd motinyste, tai kazkas nuostabaus smile.gif
Daina baigiasi, pridedu rageli prie ausies, bet kalbeti dar negaliu, nes gerkle dar pilna asaru... Kitame laido gale girdziu sniurksciojima, mano Mama irgi verkia... Ta ryta mes kaip niekada puikiai supratome viena kita r be zodziu smile.gif smile.gif Labai aciu savo Mamai, as busiu gera mama ax.gif
Atsakyti
Grazu! wub.gif wub.gif
Atsakyti
Net ašara iškrito,kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
Kaip graziai parasei. wub.gif Net ir pati susijaudinau... blush2.gif Labai grazu..
Atsakyti
TAip bijojau skaityti atsakymus, bet perskaiciusi apsidziaugiau blush2.gif Aciu, mergaites 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aterol @ 2008 12 21, 22:33)
Kaip graziai parasei.  wub.gif  Net ir pati susijaudinau...  blush2.gif  Labai grazu..

KAip savijauta? Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Labai grazu wub.gif
Atsakyti
labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aggnyte @ 2008 12 30, 14:17)
Labai grazu  wub.gif



QUOTE(erikiuxxx @ 2008 12 30, 14:30)
labai grazu wub.gif

ax.gif aciukas 4u.gif
Atsakyti
Puikus jausmingas pasakojimas, kuri supras visos mamos wub.gif
Atsakyti
Visokeriopos sėkmės ir stiprybės 4u.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2009 01 01, 21:55)
Puikus jausmingas pasakojimas, kuri supras visos mamos wub.gif



QUOTE(gyvatėlė @ 2009 01 02, 00:30)
Visokeriopos sėkmės ir stiprybės 4u.gif  wub.gif  4u.gif

ax.gif 4u.gif aciukas
Atsakyti
Labai jausminga.... apsiverkiau cray.gif
Atsakyti