Įkraunama...
Įkraunama...

keiciu KP i KT. padekit

3 menesius naudoju kontraceptini pleistra. Si penktadini ji nusiimu ir man jau turi prasideti menesines. nusiemusi pleistra pradedu naudoti KT yesminelle. tik pamirsau kaip amn jas naudoti. ar iskart 6dieni, po dienos nusiemus pleistra ir esant menesinem, ar 7 dienom po ju?
Atsakyti
Geriau butu is karto sestadieni, be pertraukos tarp priemoniu. Tada apsauga garantuota, jei padarysi pertrauka (tik ne ilgesne nei 7 d.), tai pirma savaite, netgi rekomenduojama pirmas 2 reiktu papildomu apsaugos priemoniu.
Atsakyti
bet jei pradedu gerti iskart pirmaja menesiniu diena tai man sekancios nenesines butu vel po poros savaiciu.. taip iseina? nes pakeli reikia suvartoti per 3 savaites, o jei 1 is ju yra menesiniu savaite..tai ciklas gerokai pasistumia ar as neteisingai suprantu?
Atsakyti
QUOTE(egleegleegle @ 2008 12 04, 17:27)
bet jei pradedu gerti iskart pirmaja menesiniu diena tai man sekancios nenesines butu vel po poros savaiciu.. taip iseina? nes pakeli reikia suvartoti per 3 savaites, o jei 1 is ju yra menesiniu savaite..tai ciklas gerokai pasistumia ar as neteisingai suprantu?


Na taip, ciklas butu ne anksciau nei po 21d. Kazkiek pasistumtu ciklas, bet ar tai labai svarbu? Jei nori islaikyt toki pat "grafika", tai gali daryt pertrauka ir paskiau dar pirmas savaites pasisaugot papildomai 4u.gif
Atsakyti
vakar isgeriau pirmaja tabltete. tai dabar menesiniu sulauksiu tik po 3 savaiciu? bijau.gif
Atsakyti
O kodel apskritai keiti KP i KT?
Atsakyti
nes po 3 menesiu pleistro nesiojimo veidas tapo panasus i rupuse g.gif spuogu daugiau nei proto ir siap nuolat perstintis veidas. jei ne tai tikrai jo nekeisciau unsure.gif
Atsakyti
5dieni nusiplesiau pleistra ir 6sdieni pradejau vartoti KT, po poros dienu prasidejo slapimo pusles uzdegimas, menesiniu ne kvapo, o ju laukti dar visa menesi nenoriu. ar galiu isgerus 2 yesminelle tabletes daryti pertrauka ir laukti menesiniu.

p.s.: gydytoja israsydama KT nezinojo,kad mano pusle labai jautri, o jau po poros gerimo dienu ji uzsidege.

visas pasaulis susimaise, ne nezinau ka daryti. pasaulis suimaise
Atsakyti
QUOTE(egleegleegle @ 2008 12 08, 15:57)
5dieni nusiplesiau pleistra ir 6sdieni pradejau vartoti KT, po poros dienu prasidejo slapimo pusles uzdegimas, menesiniu ne kvapo, o  ju laukti dar visa menesi nenoriu. ar galiu isgerus 2 yesminelle tabletes daryti pertrauka ir laukti menesiniu.

p.s.: gydytoja israsydama KT nezinojo,kad mano pusle labai jautri, o jau po poros gerimo dienu ji uzsidege.

visas pasaulis susimaise, ne nezinau ka daryti. pasaulis suimaise


As galvoju, kad gal tau reikejo dar koki menesi pabuti su pleistru, nes 3 men - adaptacinis laikotarpis, kuomet daugelis moteru skundziasi kuo nors. Galvoju, kad gal butu tau praeje tie spuogai.
Atsakyti
As nuo pat paauglystes turejau didziule beda - spuogus. Pradejus vartoti KP is pradziu buvo pagrejimas, tada pablogejo, o po 3 men veidukas susitvarke, tam reikia laiko.
Atsakyti