Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidimo užduotys Kalėdiniam/Naujųjų m. vakarėliui

Sveikos mamytes 4u.gif
Artėja šventės, noriu suorganizuoti draugams linksmą vakara su žaidimais, tik pritrūkau idėjų ax.gif Galvoju surašyti ant lapelių užduotis ir įdėti į balionus, kiekvienas susprogdinęs balioną turėtų atlikti užduotį ir gautų dovanėlę smile.gif
Padėkite sugalvoti linksmų užduotėlių, gal jos pravers ir kitoms mamytėms mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip tik anadien girdejau per radija viena tokia linksma uzduotele: is sniego nulipdyti visa savo seimyna.
Atsakyti
QUOTE(vasara12 @ 2008 12 05, 13:30)
kaip tik anadien girdejau per radija viena tokia linksma uzduotele: is sniego nulipdyti visa savo seimyna.

Jei per Kaledas bus sniego, si uzduotele puikiai tiks lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kalėdiniai žaidimai šeimoje

1. Norus pildantį loterija (apie ką pagalvosi )tą ir gausi
ant saldainių popieriukų su „krokodilų“ sukabinėti korteles (gerai būtų, kad saldainiai būtų skirtingi, taip vaikams bus įdomiau traukti). Kortelėse paslėptas klausimas, į kurį vaikas turi atsakyti, ką atsako, tą ir gauna dovanų (t.y. tą ir išlošė):
kortelių klausimai:
kas tirštas, saldus, kartais su vaisiais, dažniausiai baltos spalvos ir kurį sveika valgyti? (jogurtas)
kokie sausainiai vadinami naminio paukščio vardu? (sausainiai gaidelis)
saldus, rudos spalvos, ir mėgsta jį ne tik vaikai, bet ir suaugę? (šokoladas)
vaisius kuris auga Afrikoje (bananas)
vaisiu kuris auga Lietuvoje (obuolys)
jas labiau vaikai geria, nei arbatą (sultys)
jis gaunams iš karvutės, bet yra valgomas (saldus sūrelis)
2. Šeimyniniai batai
Į kiekvieno šeimos nario bato paslėpti po kortelę su klausimu (klausimas turi būti apie bato šeimininką). Tada vakaro vedantysis paklausia vieno išdalyvaujančių, kokia tėčio batų išmera, jei atsako duoti traukti kortelę, jei ne – padaryti 10 pritūpimų ir atsakyti kokia batų išmera sekančio šeimos nario (spėlioti tol kol atspėja, ir vis daryti pritūpimus). Taip visiems šeimos nariams.
Kortelės batuose:
Koks tėčio (mamos, sūnaus ar dukters) zodiako ženklas
Koks ....... mėgstamiausias serialas
Kokią mėgstamiausia pasaka
Skaniausias patiekalas
Geriausias draugas
3. Ko norėtų po eglute (žaidimas taip ir ne)
Čia kiekvienas šeimos narys pabūna vedančiuoju. Ant popieriaus lapo niekam nematant, parašo, kokią dovaną svajoja kada nors gauti per Kalėdas. O kiti šeimos nariai spėlioja. Bet spėliojimas turi būti klausimi AR.... kad vedantysis galėtų atsakyti tik žodeliais taip arba ne. (pvz. ar tas daiktas minkštas, arba ar tas daiktas saldus, ar tas daiktas medžiaginis ir t.t.) spėliojama tol kol atspėja. Bandžiusiam spėti ir neatsėjus, duoti fizinę užduotį.
4. pajusk kalėdinę nuotaiką (fantų žaidimas)
Pridaryti mažų dovanėlių (iš degtukų dėžučių ar spalvotų vokų) ir suberti jas į kokį indą ar pintinę. Duoti traukti kiekvienam šeimos nariui. Tačiau ištraukiant dovanėlę jis turi atiduoti už tai kokį nors savo daiktą. Atidavus daiktą ir gavus dovanėlę, jos viduje randa užduotį, kurią turi įvykdyti, kad atgautų savo daiktą. Užduotis turi būti susijusi su kalėdinę dvasia ir nuotaika.
Užduotys:
Parodyti kaip joja Kalėdinis elnias
Pavaizduoti Kalėdų senelį ir jo pasisveikinimą
Pasakyti Kalėdine tema eilėraštį
Sušokti snaigių šokį
Parodyti kokio ūgio yra nykštukai
Pavaizduoti kaip atrodo kalėdinė eglutė
Pasakyti kalėdinį palinkėjimą
5. Snaigių loterija
Ant prikarpytų snaigių surašyti dovanėles. Ir duoti traukti, kiekvienam šeimos nariui. Ką ištraukia tą ir laimi, tačiau tai juokingos dovanos:
Svajonių kelionė po šiaurės šalį (ledų porcija)
Asmeniškas susitikimas su Kalėdų seneliu (Kalėdų senelio kepuraitė ir veidrodėlis)
Romantiškas vakaras dviem (saulėgrąžų pokelis)
Kalėdinsi elnias (ragai, čia geriausia jei yra kompanija, tai kokiam vyrui su potekste, kad kuo didesni ragai, tuo gražesnis briedis
6. stebuklingas žaisliukų horoskopas
kiekvienas šeimos narys išsirenka po jam patinkantį eglutės žaisliuką (pagal spalvą) o vedantysis paskaito, ką jis žada ateinančiais metais;
geltonas – turtingus, piningus ir labai dosnius metus
žalias – sveikus, dorus, energingus metus
raudonas – kupinus meilės ir džiaugsmo, naujų pažinčių ir draugų metai
mėlynas – svajonių išsipildymo, tikslų pasiekimo ir įgyvendinimo metai
auksinis – linksmybių ir nenuilstantys metai
sidabrinis – rimties, susikaupimo ir ramumo metai


gal kam pravers, kazkur radau.... thumbup.gif
Atsakyti
Va radau dar keleta uzduoteliu:
•sušokti viliotinį
•įminti mįslę (toookią gerą)
•sušokti Jurgelį Meistrelį
•tris kartus pabučiuoti stalą ar kėdę
•sekti laikrodžio rodykle ir nesijuokiant skaičiuoti jo tiksėjimus
•pavaizduoti statulą ir leisti pakeisti jos laikyseną visiems draugams iš eilės (galima poromis)
•pro atvirą langą tris kartus sušukti "Valio!" ar dar kazka linksmo
•išdainuoti degtukų dėžutės etiketės ar bet kokio kito produkto/gaminio tekstą pagal nurodytą melodiją (pvz. Jinggle bells)
•pagal juokinga kokios dainos fonograma suvaidinti ta atlikeja.Galima poruoti numeriais, kad uzduotis atliktu po du.
pvz. Sveikinu esi Nr.1., tau su Nr.2 reikes atlikti sia uzduoti:
ir t.t. ir pan. Pareki dar kokius atributus, kad juokingiau butu pvz. perukai, rubai ir kt.aksesuarai...
Jei kas turi gitara ararmonika irgi gali buti suporuota uzduotis, kaip vienas groja kitas dainuoja...tipo grupe ‘mudu du’. Balione irgi gali nurodyt :sveikiname patekus i grupe ’mudu du’. Tu grosi, nr. 8 dainuos. Gali koks Nr. 10 ir 12 sokti... baleta, tango ar dar kazka. lotuliukas.gif
Atsakyti
keleta ir as radau smile.gif

1Kalėdinių dovanų žaidimas
Šiam žaidimui Jums prireiks: vienos poros pirštinių, vienos kepurės, vieno žaidimų kauliuko (gali prireikti ir dviejų, jei kompanija yra didelė) bei prizo, įdėto į dėžutę ir suvynioto į keletą laikraščio sluoksnių.
Kaip žaisti?
Žaidėjai sustoja ratu. Pirštinės, kepurė ir prizas padedami rato viduryje. Kuris nors vienas žaidėjas išridena kauliukus. Kai išridenamos šešios akys, žaidėjas skubiai eina į rato vidurį, užsimauna pirštines ir užsideda kepurę. Tada pradeda pakuoti dovaną. Reikia suktis labai greitai, nes kitas žaidėjas, išridenęs šešias akis, atima kepurę iš žaidėjo, esančio centre. Šis turi nedelsiant sustoti, nusiimti pirštines, atiduoti jas išridenusiam šešias akis ir grįžti atgal į ratą. Žaidimas tęsiasi tol, kol prizas yra išpakuojamas ir jis atitenka jį išakavusiajam. Tai labai triukšmingas ir be galo linksmas žaidimas!

2Žudikas Mirksius
Visi žaidimo dalyviai susėda ratu, išskyrus detektyvą. Detektyvas laukia kitame kambaryje. Vienam iš žaidėjų paskiriama atlikti žudiko rolę ir tada detektyvas pakviečiamas stotis į ratą. Kai jis yra pasiruošęs, žudikas mirksi žaidėjams rate. Tas, kas pamato žudiko mirksnį, suklinka ir „miršta“. Detektyvas turi rasti žudiką trimis bandymais.

3Perduok apelsiną
Komandą suskirstykite po aštuonis eilėje, vieną už kito (berniukas, mergaitė, berniukas, mergaitė ir t.t.). Kiekvienai komandai duokite po apelsiną, kurį pirmasis eilėje stovintis žaidėjas turi pasikišti po smakru. Apelsinas turi būti perduotas žaidėjui esančiam už nugaros. Kai apelsinas atsiduria pas paskutinį eilėje stovintį žaidėją, jis eina į eilės priekį ir pradedama iš pradžių. Laimi ta komanda, kuri pirma vėl į priekį pastato pirmąjį žaidėją.
Atsakyti
QUOTE(raganellle @ 2008 12 12, 14:12)
keleta ir as radau smile.gif

1Kalėdinių dovanų žaidimas
Šiam žaidimui Jums prireiks: vienos poros pirštinių, vienos kepurės, vieno žaidimų kauliuko (gali prireikti ir dviejų, jei kompanija yra didelė) bei prizo, įdėto į dėžutę ir suvynioto į keletą laikraščio sluoksnių.
Kaip žaisti?
Žaidėjai sustoja ratu. Pirštinės, kepurė ir prizas padedami rato viduryje. Kuris nors vienas žaidėjas išridena kauliukus. Kai išridenamos šešios akys, žaidėjas skubiai eina į rato vidurį, užsimauna pirštines ir užsideda kepurę. Tada pradeda pakuoti dovaną. Reikia suktis labai greitai, nes kitas žaidėjas, išridenęs šešias akis, atima kepurę iš žaidėjo, esančio centre. Šis turi nedelsiant sustoti, nusiimti pirštines, atiduoti jas išridenusiam šešias akis ir grįžti atgal į ratą. Žaidimas tęsiasi tol, kol prizas yra išpakuojamas ir jis atitenka jį išakavusiajam. Tai labai triukšmingas ir be galo linksmas žaidimas!čia tai nerealus žaidimas, mes ji kažkada irgi žaidėm, tik kiekvienas laikraščio sluoksnis buvo apviniotas begale siūlu, žaidėjas bandantis išpakuoti dovanėlę turėjo dar peilį ir šakutę ir šiais įrankiais turėjo pjauti po vieną siūlelį biggrin.gif
Atsakyti
Mes žaidėm įdomų žaidimą sėdint prie stalo, pagal eile kiekvienas sako AŠ...AŠ...AŠ. Jei kas pasako AŠ su kokia nors mimika ar šypsena ar uždelsia, visi galvojam jam pravarde. Ir toliau žaidi, kai ateina to, kuriam galvojom pravarde jis turi sakyti AŠ "pravarde". Pas mus buvo tokios pravardes... AŠ Čierka, Aš Kudlius, AŠ Bezdalius. Ir jei vel susijuokia tas, kuris turi jau pravardę, jis tada sako jau dvi pravardes, kiek surenka tiek ir turi sakyti. Mes žaidėm tol, kol visi surinko pravardes. Iki ašarų prisijuokėm. biggrin.gif

Ir dar vienas. Kalėdinis. Gali būti komandos, kas greičiau. Žiemą eiti ieškoti miške dovanų. Po namus, ar po kambarį išdėlioti dovanėles vienodas, bet skirtingų spalvų. Po to žaidėjas turi apsirengti : kailinius, batus, šaliką, kepurę, pirštines, skėtį dar duoti, ir kibirą (juk šalta lauke biggrin.gif ). Tada pasakai kur maždaug yra dovanėlė, kokios spalvos, kad nepaimtų ne savo. Na ir taip kas greičiau. Visas įdomumas apsirengime, kai po kambarius laksto su kibiru, skėčiu išskleistu. Komanda gali padėti apsirengti žaidėjui. Tikiuosi aiškiai paaiškinau. biggrin.gif
Atsakyti