Įkraunama...
Įkraunama...

Ledų gaminimo mašinos

Kokios geriausios ledų gaminimo mašinos?

Kur jas pirkti?

Gal kas išbandė ir gali parekomenduoti?

Ar siuntėsi iš užsienio?

Atsakyti
Na štai kadangi nesulaukiau jokių komentarų tai teko pačiai suktis biggrin.gif

Įsigijau CLATRONIC ledų gaminimo aparatą (1 L talpos) ir esu labai patenkinta. Kiek teko domėtis, tai daug maž visi LT parduodami ledų gaminimo aparatai yra vienodi savo veikimo principu - pirma, jų indą reikią palaikyti šaldiklyje ne mažai nei 12 val. , o tada naudoti mirksiukas.gif Nes indo sienelėse esantis druskos tirpalas turi pilnai sušalti, kad galėtų šaldyti ledų masę. Yra ir tokių, kurie patys šaldo,- bet jų ir kaina visai kitokia ax.gif biggrin.gif


Už saviškį mokėjau ~ 95 lt mirksiukas.gif pirkau senukų PC (prigriebėm paskutinį likusį - tai ir kaina buvo 3 % mažesnė thumbup.gif , bet manau, kad turėtų jų dar užvežti mirksiukas.gif ) O šiaip galima LT rasti ir už 70 lt, ir už 160 lt, ir už ~ 300 lt mirksiukas.gif Reikia žiūrėti, kad būtų normalus garantinis laikotarpis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 12 31, 00:22)
Už saviškį mokėjau ~ 95 lt  mirksiukas.gif  pirkau senukų PC (prigriebėm paskutinį  likusį - tai ir kaina buvo 3 % mažesnė  thumbup.gif , bet manau, kad turėtų jų dar užvežti  mirksiukas.gif  ) O šiaip galima LT rasti ir už 70 lt, ir už 160 lt, ir už ~ 300 lt  mirksiukas.gif    Reikia žiūrėti, kad būtų normalus garantinis laikotarpis  mirksiukas.gif

O receptukai kokie būna pridėti prie to aparato. Kažkaip ir aš užsimaniau to daikto, tačiau nežinočiau kaip pasiruošti tuos ledus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2008 12 31, 14:39)
O receptukai kokie būna pridėti prie to aparato. Kažkaip ir aš užsimaniau to daikto, tačiau nežinočiau kaip pasiruošti tuos ledus  4u.gif


Šiaip tai būna vienas kitas mirksiukas.gif pačioje naudojimosi instrukcijoje mirksiukas.gif o jei norisi kitokių, tai puikai padės google paieška : Ledų receptai mirksiukas.gif

Atsakyti
idomu koks tu ledu skonis? ar gerai gaunasi pagamint? g.gif
Atsakyti
Pasakysiu viena biggrin.gif - kai įsigijom ledų gaminimo aparatą thumbup.gif ir pradėjome gaminti ledus namie thumbup.gif - į parduotuvinius nei pažiūrėti schmoll.gif nebenorime (tuo labiau juos pirkti) mirksiukas.gif

Plius tokiu būdu galima pasigaminti 1 l ledų (o čia išeina labai daug blink.gif thumbup.gif ) kokių tik nori- pilnas internetas įvairiausių receptų, tik imk ir gamink, ir kitus vaišink mirksiukas.gif
Atsakyti
na ir as jo noriu, nes ledus beproto megstu, reiks turbut uzsifundyti thumbup.gif

Cia kokie viliojantys receptai taip ir norisi dar labiau to aparato doh.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
O ta saldoma dubeni reikia laikyti saldymo kameroje ne ilgiau nei 12-24 valandas, ar jis ten gali visa laika buti, o kai reikia yra panaudojamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2009 05 26, 09:11)
O ta saldoma dubeni reikia laikyti saldymo kameroje ne ilgiau nei 12-24 valandas, ar jis ten gali visa laika buti, o kai reikia yra panaudojamas  ax.gif


Ač jam esu skyrusi nuolatinę vietą šaldymo kameroje, tad laikau visą laiką, o kai gaminu ledus ištraukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif

Gal kuri matete pirkti ledu gaminimo aparata? Anksciau buvo ir topshope ir senukuose, taciau kaip reikia niekur nerandu...
Atsakyti
AŠ mačiau Tomo Philips'o parduotuvėje mirksiukas.gif
Atsakyti
o tai ką daryt, jei vos veikia? Po 40 min vis dar skysta masė blink.gif aggressive.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti