Įkraunama...
Įkraunama...

Ar plaunate mažylių žaisliukus?

Labux. 4u.gif Ar plaunate žaisliukus, ypatingai kramtukus? Jei plaunate, su kuo? Kaip dažnai plaunate? Aš plaunu su ūkišku muilu, po to gerai nuplaunu su karštu vandeniu. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neraska: 12 liepos 2005 - 13:49
Aš plaunu visus naujus žaislus. Šiaip tik su soda ištrinu (arba vaikišku muiliuku) ir perplaunu karštu vandeniu. Nukritusius žaislus, namuose ant žemės, nuvalau tik ranka arba nuplaunu vandeniu.. nes šiaip jau namuose švaru. Parsineštus iš lauko taip pat kartais perplaunu tik vandeniu. Nu nelabai dažnai aš tuos žaislus plaunu ax.gif . Kartais net pačiai keista- jei nukrito čiulptukas- tai tuoj bėgu nuplauti.. prieš paduodama jį vaikam- visada apžiūriu ar nėra pūkų, plaukų ir etc.. na o su žaislais- tai toks jausmas, kad viskas ok- tipo geri ir nelabai švarūs blush2.gif o juk žaislus tikrai dažniau į burną susikiša nei čiulptuką doh.gif
Atsakyti
Taip pat nuplaunu vandeniu, o minkštus žaisliukus plaunu skalbiankei kartu su vaiko rūbeliais. thumbup.gif
Atsakyti
Anksciau nukritusius nuplikydavau verdanciu vandeniu, mikstus, kai isterliuzina sumetu i skalbianke kartu su rubeliais. Dabar, kai nespeju kyloti doh.gif , tai tik koki
1-2 kartus per diena nuplaunu.
Atsakyti
Aš jau plaunu ganėtinai retai. Kadangi mergina ropoja po kambarį, viską nuo grindų rankioja, kur ir ką bepasiektų - į burną deda, tai žaisliukai yra pats mažiausias ir menkiausias rūpestis doh.gif
Grindis plauk neplovus, vis tiek rankytės ir plaukų, ir dulkių prisirenka... Taip kad dabar dažniau jos rankytes plaunu nei žaisliukus rolleyes.gif
O šiaip tai naujus žaislus visada gerai nuplaunu (išskyrus minkštus) su muiliuku ir karštu vandeniu, o vėliau - tiesiog su vandeniu.
Atsakyti
Sveikutes. Mano vaikiukui pirmajam jau kt. savaite bus 6 m., bet as vis dar plaunu zaisliukus. Ypac minkstus. Nes juose prisikaupia visokiu bakteriju ir dulkiu. Mazam zaisliukus plaudavau su ukiniu muilu, o jei plaut budavo negalima- valydavau spiritu. Dabar greit bus mazasis, tad is anksto nusipirkau sterilizavimo skyscio is "Maximos" ("Chicco", 1 l, kaina-12,99 Lt), kuris tinka ir indams, ir ciulptukams, ir buteliukams (zinoma ir zaislams, kuriuos galima slapint)...
Atsakyti
Skaičiau, kad kūdikio žaisliukus reikia plauti su vaikišku muiliuku, pvz.: Johnson`s baby.
Atsakyti
Neplaunu. Manau, vaikas turi palaižyt ne vien sterilius žaislus. Toks retorinis klausimas : Ką darysit, kai vaikas žais smėlio dėžėj?
Atsakyti
Gerai nuplaunu tik naujai nupirktus žaislus.
Kadangi su pliušiniais žaislais beveik nežaidžia, tai juos tik karts nuo karto į balkoną išnešu "pravėdinti" blush2.gif
O kitus plaunu su paprastu vandeniu, bet ne kasdien ax.gif
Atsakyti
aš tik nupirktus žaislus nuplaunu ir nuplikau verdančiu vandeniu, o po to tai nebeplaunu, nes vaikas turi priprasti prie naminių bacilų smile.gif
Atsakyti

retai žaislus plaunu, nes tikrai ne žaislai įdomiausia dabar, o visokie trupinukai ir t.t. Nemanau, kad reikia visiško sterilumo schmoll.gif schmoll.gif , nes organizmas vėliau su jokiom infekcijom ir t.t. nekovos...
Atsakyti
Neplaunu blink.gif O ką, reikia? Tai man tada reiktų visą aplinką sterilizuoti, nes mažius viską, ką tik gali į burną kiša (ir lovos kraštą, ir kaldros kampą, ir mano megztinį, ir visus žaislus, merliukus ir t.t.) Aišku, stengiuosi neleisti, bet būna, kad nenužiūriu, pvz padedu ant lovos nusisuku, o jis žiūrėk jau ant pilvo - kaldros ar užtiesalo kampą apsižiojęs blink.gif Taip kad nuplaunu tik naujus žaisliukus, ir viskas... kol į lauką neinam, žaislų ten nesinešam. Kas bus kai šliaužiot pradės? Negi grindis ir kilimus sterilizuosit po tris kartus per dieną g.gif
Atsakyti