Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

Ar esate isigijusios IKEA baldu? Lietuvoje jais neprekiauja, tad is kur vezetes ir kokiu budu? Ar patenkintos kokybe?

Esu girdejusi neblogu atsiliepimu, ir kaina visai prieinama rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu daug indu is IKEA ,pirkau Maskvoje, thumbup.gif ten Ikea labai populiari del kainu ir kokybes.Daug draugu turi baldu is ten ir viskas ok.Ypa faini baldai ten sodams. Gaila kad pas mus nera sad.gif
Atsakyti
Aš man atrodo mačiau IKEA Šiaurės miestelyje netoli Hyper RIMI ir Banginio.
Arba aš klystu. blink.gif
Atsakyti
Radau štai ką:
IKEA TRADING SERVICES,
Savanorių pr. 433, 49286 KAUNAS, Baldų gamyba
tel.37 465500

Bet tikrai mačiau Vilniuje arba man vaidenosi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 07 14, 14:19)
Radau štai ką:
IKEA TRADING SERVICES,
Savanorių pr. 433, 49286 KAUNAS, Baldų gamyba
tel.37 465500

Bet tikrai mačiau Vilniuje arba man vaidenosi. biggrin.gif


Aš tai esu girdėjęs, kad IKEA pardavinėja tose valstybėse, kur 10 mln gyventojų. Iš to galima daryti išvadas, kad Lietuvoje niekada neturėsime, ir kodėl Lenkijoje 6 parduotuvės. Belieka laukti kol bus galima ppirkti internetu arba važiuoti į Varšuvą.
Atsakyti
siaip man patinka ikea. ji yra pritaikyta vidutinio sluoksnio zmonems, taigi kaina realiai atitinka kokybe.ir dizainas neblogas. o kas nori kazkokiu vardiniu baldu ar pan. suploja gerokai daugiau.
Atsakyti
Pati kiek maciau IKEA baldus gyvai, labai patiko- puiki kokybe, subtilus, nebrangus. Ir interjero detaliu visai neblogu yra.
Jauciu reikia ciupti kamaza ir vaziuoti i Lenkija smile.gif
Atsakyti
O kiek tas nebrangu?
Atsakyti
Laba diena, mes su seima 2 metus gyvenom Warsuvoje, kai gavome buta jis buvo visiskai tuscias tongue.gif Tad vietiniai draugai pasiule nuvykti i IKEA ir o Dievuliuk, as maniau ten ir liksiu gyventi biggrin.gif Tokio interjerui skirto detaliu pasirinkimo vienoje vietoje neteko matyti, tiesiog Super! Tad nusipirkome viska nuo sakutes iki miegamojo komplekto...kainos tikrai mazos, o dar lito ir zloto santykis buvo fantastiskai palankus (ir dabar nieko smile.gif ) tad labai dziaugemes. Na pvz.: valgomojo stalas su keturiom kedem (medinis)- 420 Lt., 12ka vyno tauriu 9Lt. Visi daiktai tarnavo nuostabiai, tada dar musu namuose atsirado Labradoriuke, tad jie atlaike ir jos dantis.Ir dar buvo taip saunu, kai nusipirke sofa radome uzrasa Made in Lithuania thumbup.gif , ir kaip bebutu keista ar ne, ji tarnauja labai gerai!!! Baldus namucio pargabeno paslaugu tarnyba, na o dabar, kai jau esame priklausomi biggrin.gif nuo IKE'jos kartais lekiam tuos 485km iki Warsuvos ir klaidziojam ieskodami nauju ideju.
P.S. keletas daikteliu is ten parsiduoda Akropolyje- Ermitaze. O del jos atsiradimo???, cia ne kiekis gyventoju, o ju perkamumo galia ir bendra zemes pirkimo kaina turi lemiama itaka...na o Lietuvoje nekilnojamo turto kainos 3 kart didesnes nei Lenkijoje... doh.gif tad, teks turbut vaziuot pas kaimynus.
Gal labai issipleciau, bet paskaicius jusu atsiliepimus pasidare taip malonu ir gera prisiminti ta laikotarpi ir nauju pazinimu galimybe. Sekmes
Atsakyti
Cia, kur as s.m. gyvenu ( ne LT), viskas bute is IKEA - pradedant kilimais, baigiant lova, puodais ir puodukais, stalo irankiais ir t.t. Mums visa tai kelia tik siauba cry.gif Kodel?
Puoduku, lekstuciu ir leksciu emale sukilinejusi ir tie iskilimai pajuode (plaunu indaploveje g.gif ), stalo irankiai RUDIJA (!!!!), visokie ten plastamasiniai samciai, menteles, "griebtuvai", sieteliai ir t.t. is tokios plastmases, kad neislaiko kotletuko svorio ir "linguoja" ....
Idomiausia tai yra su lovomis: girgzda, siubuoja ir pan. (net sunku suprasti kur ir kaip doh.gif ), o ta vadinama lovos "atkalte" (kad pagalve neiskristu) tai tiesiog "uzmauta" ant lovos remo, nepritvirtinta ir nuo dazno remimosi taip isklisusi, kad ... (teko nuimti ir tiek - juk varztu, kaip rasiau, nera smile.gif ).
Komodu rankeneles isuktos kreivai sleivai, stalciai komodose uzstringa ir t.t.t.t.
Bet cia tik mano patirtis. Bendrai ne, meluoju, mano tevai kitoje salyje gyvena - kur irgi visas butas naujai apstatytas IKEA baldais - tai jau lova luzo, keraminis indas orkaiteje suskilo ir pan. verysad.gif
BEJE, klausite, turbut, tai kodel ten viskas is IKEA? Todel kad butai nuomojami smile.gif
Taciau nesakau, kad IKEA neturi nieko gero! Man is tiesu labai patinka tas ju siulomas stilius, ir net prekes is pirmo zvilgsnio labai neblogos, taciau jie, teko girdeti, gamina maziausiomis sanaudomis, kas salygoja nedideles kainas, bet neretai truksta kokybes doh.gif
Tiesiog, jei pirksite - pasidairykite atidziau i prekes kokybe. Gal ji kitoje salyje kitokia ? g.gif Nors abejociau ...

P.S. Esu pati pirkusi ten keleta smulkmenu ir nenusivyliau, bet ten tikrai tebuvo smulkmenos tongue.gif Mano neigiama patirtis daugiau susijusi ne su namu apyvokos reikmenimis, interjero detalemis, bet su baldais ir virtuves rakandais.
Atsakyti
Na, va, prasilenke mano komentaras su Kropkos ... Tokie jie priestaringi, tiesa? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Neabejoju tik del vieno - jie tikrai siulo daug maloniu smulkmenu namams, interjeo detaliu ir man patinka ju stilius smile.gif
Atsakyti
Na tai kas, kad komentarai skirtingi biggrin.gif, gal mes ne tuos pacius daiktus turime tongue.gif. Indus mes pirkome stiklinius, kepimui taip pat. Keramika IKE'jos, ypac baltos spalvos, tikrai greitokai "pavargo" ax.gif, bet va, irankiai tiek metaliniai, tiek plasmasiniai laukiu laukiu, bet.. jie nenusidevi- butu proga vyra issitempti i Warsuva tongue.gif
Atsakyti