Įkraunama...
Įkraunama...

Kremai kaklui

Sveikos,

Kaip sakoma, kad kaklas ir rankos išduoda tikrąjį moters amžių. Anksčiau visai, nekreipiau dėmesio į kaklą, bet dabar jau lyg ir kažką pastebėt pradedu, arba tiksliau, pas kitas vyrensnes moteris pirmiausia kaklą ir pasmakrę pastebiu ir man net kraupu pasidaro. Negi ir pas mane taip bus g.gif
Iš karto pasitaikė ir paėmiau Faberlic kaklo kremą. Sunaudojau. Ir nieko. Nežinau ar čia rezultatų iš karto laukti, ar jų visai nebus. Bet kažką daryti reikia. Noriu kažką kito pabandyti, bet neišsirenku ką.

Yra tema apie biusto kremus, bet man ji neaktuali, nes pas mane krūtinė neblogos formos, nors man 36 beveik. Jos beveik visai neturiu, todėl nėra svorio, ji ir neglemba. (Vat ir maža krūtinė turi pliusų. lotuliukas.gif Kažkur girdėjau, kad ir kaklo oda išliks stangresnė ilgiau, nes niekas odos žemyn netempia)

Ką naudojat kaklui? Kokie rezultatai?
Atsakyti
Na,as dar nenaudoju specialiu kremu kaklui,tepu tuo paciu,kaip ir veida,taip pat daznai aliejuku palepinu. galvoju tiesiog pasilikti prie aliejaus,nes kogero niekas stipriau nesudrekins man odos,nei aliejus,arba nusipirkti koki riebu krema kaklui:)
Atsakyti
as tai irgi tepu paprastu kremuku arba losjonu. bet imu ne riebu, net fui paskui iseiti i lauka, kai kaklas riebus. Naudoju Essex losjona ir veidui ir kaklui. Drekina ir labai gerai isigeria. man kaip tik thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 12 05, 12:52)
as tai irgi tepu paprastu kremuku arba losjonu. bet imu ne riebu, net fui paskui iseiti i lauka, kai kaklas riebus. Naudoju Essex losjona ir veidui ir kaklui. Drekina ir labai gerai isigeria. man kaip tik  thumbup.gif



Man tai jis nepatinka,nes parafino daug,kuris realiai neduoda dregmes odai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 12 05, 14:21)
Man tai jis nepatinka,nes parafino daug,kuris realiai neduoda dregmes odai doh.gif

rimtai? ten yra parafino? brrrr.... o koks zodis reiksia parafina Izemiau sudeti prasau paziurek,kad kitakart zinociau) 4u.gif
bet vis tiek liksiu prie jo, nes geresnio kremo veidui neradau. nuo visu kitu labai beria oda, kemsasi poros.... negaliu kitu naudoti, tik ji. noretusi, kadlabiau drekintu, bet bijau kad bers mane tada....
o sudetis tokia:
aqua, pertolatum, glycerin, methyl glucose sesquistearate, dimethicone, PEG-20 methyl glucose sesquistearate, benzyl alcohol, cyclomethicone, glyceryl monostearate, stearic acid, palmitic acid, cetyl alkohol, xanthan gum, magnesium aluminium silicate, carbomer, sodium hydroxide. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 12 05, 18:58)
rimtai? ten yra parafino? brrrr.... o koks zodis reiksia parafina Izemiau sudeti prasau paziurek,kad kitakart zinociau)  4u.gif
bet vis tiek liksiu prie jo, nes geresnio kremo veidui neradau. nuo visu kitu labai beria oda, kemsasi poros.... negaliu kitu naudoti, tik ji. noretusi, kadlabiau drekintu, bet bijau kad bers mane tada....
o sudetis tokia:
aqua, pertolatum, glycerin, methyl glucose sesquistearate, dimethicone, PEG-20 methyl glucose sesquistearate, benzyl alcohol, cyclomethicone, glyceryl monostearate, stearic acid, palmitic acid, cetyl alkohol, xanthan gum, magnesium aluminium silicate, carbomer, sodium hydroxide.    blush2.gif



antras,,petrolatum"(sitaip turetu rasytis) ,tai kiek pamenu yra naftos darinys kazkoks ar pan..nu zodziu,riebuma duoda,lyg ir drekina,rodosi,o realiai ne unsure.gif Man kai buvo issausejes veidas,tai gerai suejo tas kremas,bet tada dar nezinojau,kad nera jis itin geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 12 05, 18:37)
antras,,petrolatum"(sitaip turetu rasytis) ,tai kiek pamenu yra naftos darinys kazkoks ar pan..nu zodziu,riebuma duoda,lyg ir drekina,rodosi,o realiai ne unsure.gif  Man kai buvo issausejes veidas,tai gerai suejo tas kremas,bet tada dar nezinojau,kad nera jis itin geras smile.gif

doh.gif ot velnias, ir sugebejau dar toki s*** nusipirkti doh.gif doh.gif bet gal menesi dar panaudosiu, paskui ziuresiu g.gif
Atsakyti
Pirkau Matis krema kaklui, tai kol kas esu patekninta smile.gif
Atsakyti
Sveikos, taip pat ieskau kazkokios panasios priemones, nes pastebejau, kad pradeda kaklo oda prasteti, o dar ta isetine struma grozio nepriduoda unsure.gif
Bandau ieskoti efektyvaus kremo ar kokio serumo, bet nezinau ka pasirinkti. Sky_diver, kiek mokejai uz ta Matis krema ir koki jis turi poveiki (stangrinamsis ar drekinantis tik?). Aciu.
Atsakyti
na, neislaukiau ir pasitaikius gerai progai vakar nusipirkau Dior Stangrinamąją emulsiją „Capture Sculpt 10“
user posted image

Parasyta, kad ji nuo dvigubo pagurklio, tinka kaklui ir dekolte. Vakar ir siandien panaudojau, pojutis geras ir siek tiek malonus tempimo, lengvo pabadymo efektas. Ar suveiks taip kaip reikia parasysiu veliau smile.gif Tik, zinoma, pats nemaloniausias dalykas - kaina unsure.gif

Atsakyti
user posted image sitas labai geras
Atsakyti
aha, sita man siule, bet pasirode siek tiek perriebus gal... unsure.gif
O kaip jo poveikis?
Atsakyti