Įkraunama...
Įkraunama...

iki ir po 5menesiuku

user posted image
Atsakyti
first.gif
Atsakyti
QUOTE(blansa @ 2008 12 05, 14:09)

reaktyvine tu
Atsakyti
na va vos spejom biggrin.gif mes antrim naujuose namuciuose thumbup.gif
Atsakyti
jau ir as cia clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(blansa @ 2008 12 05, 13:06)

aha tos su meškučiais tai nerealialios... smile.gif ledinininės wub.gif

šiandien bišky stogas čiuožia... sužinojau kad skolą gavau, mašiniuką greičiausiai atims, ir baudelė nebloga laukia(ir vis per tą prakeiktą šokinėjantį spaudimą)... žodžiu nuotabiausi pasveikinimai prieš šventes... doh.gif
Atsakyti
user posted image ne tai kad kaltinu bet..nuo 6 metu sergu reumatu,o tai kai suzinojau kenkia ne tik mano sird bet ir negimusiam vaikeliuj. daktare turejo i tai atsizvelgt ir siust kazkokiem tyrimams.. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Nu tu saunuole Hugga, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o mes irgi su pedkelnem ir bliuskutem, o sliaustus tik vienus ir teturejom nuo pat gimimo su pedkelnem, siaip perku maximoj, bet dar net nespejus isplaut apsipumpuruoja doh.gif
Atsakyti
Niu ir aš čiauser posted image Šian man įkvėpimas tvarkytis, tai visas spintas iškrausčiau, reik generalinę tvarką prieš šventes padaryt. O dar brolio drabužius kol sutvarkiau, atneša vis po maišą kad išskalbčiau, nes skalbenkės neturiuser posted image ax.gif
Atsakyti
as tai pedkelnes is turgaus perku, na kol kas atrodo neblogai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulita @ 2008 12 05, 15:14)
aha tos su meškučiais tai nerealialios... smile.gif ledinininės  wub.gif 

šiandien bišky stogas čiuožia... sužinojau kad skolą gavau, mašiniuką greičiausiai atims, ir baudelė nebloga laukia(ir vis per tą prakeiktą šokinėjantį spaudimą)... žodžiu nuotabiausi pasveikinimai prieš šventes...  doh.gif

o kodel tu bauda gavai g.gif
o as uz sliauztukus thumbup.gif maunu ir pedkelnes,bet dazniau slauztukus,nes mano galva jam laisviau per pilvuka g.gif
Papildyta:
Oooo braskyte pasirode thumbup.gif
sveikute,kur buvai prapuolus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistew: 05 gruodžio 2008 - 13:20
QUOTE(aistew @ 2008 12 05, 14:19)
o kodel tu bauda gavai g.gif
o as uz sliauztukus thumbup.gif maunu ir pedkelnes,bet dazniau slauztukus,nes mano galva jam laisviau per pilvuka g.gif


mes tik miegam su sliauztais,vaikiukui patogiau su vientisu rubeliu nakti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(HUGGA @ 2008 12 05, 14:12)
reaktyvine tu

aha tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti