Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis - 28 tema


1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis
6 dalis
7 dalis
8 dalis
9 dalis
10 dalis
11 dalis
12 dalis
13 dalis
14 dalis
15 dalis
16 dalis
17 dalis
18 dalis
19 dalis
20 dalis
21 dalis
22 tema
23 dalis
24 dalis

25 tema
26 tema
27 tema
Trečioje ir ketvirtoje dalyje daugiausia informacijos apie vėlimo techniką

Kaip velti skrybėlę
Kaip velti skylėtą šalį
Kaip velti batukus
Kaip velti kilimėlį

Naujokams: prieš klausdami pasižiūrėkite ankstesnėse veltinio dalyse ar apie tai nebuvo kalbėta, taip pat visą pradedančiajai reikalingą informaciją rasite VELTINIO FORUME

Ir štai-nauja tema 4u.gif
Velkim, rodykimės, aiškinkimės, komentuokim, patarkim ir džiaukimės!!!
Atsakyti
Laba diena.Dovanokite uz klausima,bet gal galetumete pasakyti kas galetu si garzumyna padaryti? Kur kreitis? Jei nebutu sunku duomenis parasykite man i AZ .Labai dekui 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nestle @ 2008 12 05, 20:02)
Laba diena.Dovanokite uz klausima,bet gal galetumete pasakyti kas galetu si garzumyna padaryti? Kur kreitis? Jei nebutu sunku duomenis parasykite man i AZ .Labai dekui  4u.gif
user posted image


nestle, yra rankdarbių skyrelis kur tikrai nemažai veltinio mėgėjų ir profesionalių velia įvairius veltinius. Ten ir kreipkis smile.gif
Beje, su nauja tema, mielosios wub.gif
Atsakyti
Brangios vėlėjos ir visos prijaučiančios!!!
Necituokit postų su nuotraukom! Gi nesunku ištrinti nuotrauką atsakant į žinutę mirksiukas.gif na, išskyrus gal tik tuos atvejus, jei nuotrauka buvo kažkur prieš penkis puslapius ir norima pakomentuoti ar ką nors išsiaiškinti ir pan.
Atsakyti
ievuschka, labai atsiprašau mirksiukas.gif užsižiopsojau.... 4u.gif
Atsakyti
Nu ir pataikiau savo darbelius įdėt į pačią paskutinę žinutę anoj temoj doh.gif doh.gif doh.gif

Gal dar kartą įdėt nuotraukytes čia blush2.gif
Atsakyti
sveikos gyvos,

paziurejau, kad pirmoji mano zinute veltinio skyrely buvo 2006...
rezultate - auginu antra vaika ir visai nepasistumejau i prieki blush2.gif o kitos cia taip istobulejo, kad net geda kreiptis...
O uzsukti paskatino "stiliaus" zurnalas. Ir del to, kad labai ant jo supykau... Taigi vietoj to, kad paminetu apie Doseth paroda veltu skrybelaiciu, ikiso pabaisos Kupstas nuotrauka (atleiskit, jei kas mano kitaip). ir, speju, jei ne tas kupstas, apie doseth visai nebutu parase sad.gif
Sveikinimai tau nuosirdziausi Doseth 4u.gif (galvojau, kad cia toks nikas idomus, o pasirodo - tikras dalykas smile.gif )
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Egloshke @ 2008 11 17, 14:41)
Papirkau šiandien knygą "Veltinis", kaip nustebau ir apsidžiaugiau pamačius ten Ievuschkos angelus wub.gif Sedonos pirštinaites ir nuostabius šalikus wub.gif G00te tapočkas ir net savo šalikėlį wub.gif
Nuoširdžiausi pagyrimai jūsų rankelėms wub.gif  clap.gif  clap_1.gif thumbup.gif 
Bandysiu ir aš vilnelę prisijaukinti ax.gif


Kas tai per knyga? bigsmile.gif ar mokomoji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žoržetta @ 2008 12 06, 16:16)
Sveikos,
Kas tai per knyga?  bigsmile.gif ar mokomoji?  g.gif


Paskaityk šioj temoj:
Literatūra apie veltinį
Atsakyti
Veltinio paroda Klaipėdoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOSETH: 08 gruodžio 2008 - 13:57
Mergaites, prašau labai nesupykti, jei parašysiu ne į temą, bet noriu paklausti kur būtų galima Vilniuje įsigyti vilnos, noriu kalėdoms apvelti muiliukų, ieškojau ir neradau... Ar Akropolyje yra kokia parduotuvėlė? Nes ryt ten keliauju foto atsiimti, tai tuo pačiu nusipirkčiau... Būsiu labai dėkinga už atsakymus. 4u.gif
P.S. Visų darbeliai tiesiog nuostabūs!!! wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*margarita* @ 2008 12 10, 01:15)
Mergaites, prašau labai nesupykti, jei parašysiu ne į temą, bet noriu paklausti kur būtų galima Vilniuje įsigyti vilnos, noriu kalėdoms apvelti muiliukų, ieškojau ir neradau... Ar Akropolyje yra kokia parduotuvėlė? Nes ryt ten keliauju foto atsiimti, tai tuo pačiu nusipirkčiau... Būsiu labai dėkinga už atsakymus. 4u.gif
P.S. Visų darbeliai tiesiog nuostabūs!!! wub.gif  wub.gif

Akropolyje tikrai nėra. Esu mačiusi pačioj maximoj prie siūlų, bet kaina labai didelė.
"Veltinio namuose" tikrai rasi (Žemaitijos g.)
Atsakyti