Įkraunama...
Įkraunama...

Pasaka apie du meškučius

Kai buvau maža, močiutė man ir sesiai sekdavo pasaką apie du broliukus meškučius- Rudnosiuką ir Pūkuotuką. Pasaka kaip pasaka- Meškiai gyveno miške su savo mama(namų šeimininke) ir tėčiu (jis buvo eigulys). Meškučiai eidavo į mokyklą "Gilė", su mama į parduotuvę "Bruknė" ir t.t. Žaisdavo su savo draugais voveriukais ir kiškiais...
Bet visas įdomumas man būdavo ,kad aš pati sugalvodavau -kur tie meškiai ėjo, ką ten veikė, ką apsirengdavo(mano Rudnosiukas dažniausiai rengdavosi jūreivišką kostiumėlį). biggrin.gif
Tokia pasaka turi begalę variantų, kas tik vaikui šauna į galvą, gal pavyzdžiui šiandien broliai eis į parduotuvę , o grįžę namo keps pyragą? O rytoj jie sės į "tarpmiškinį autobusą" ir aplankys vaiką, kuriam sekate pasaką? Arba pas meškučius pasisvečiuoti atvyko stora ir labai gera tetulė iš kitos girios, kuri atvežė daug lauktuvių(galima susigalvoti pačiam vaikui, ką ji atvilko išsipūtusiuose pintuose krepšiuose)? O gal meškiai su tėčiu eina žvejoti ir ten jų laukia nuotykai...
4u.gif
Atsakyti
4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *DAIVA*: 25 kovo 2010 - 22:43
Gerai, kai mamos "su fantazija", bet kartais jos pritruksta biggrin.gif
Atsakyti
Puiki idėja.
Atsakyti
QUOTE(Inculto @ 2010 03 29, 15:04)
Gerai, kai mamos "su fantazija", bet kartais jos pritruksta  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Kokia šauni idėja thumbup.gif
Atsakyti
FANTAZIJA GERAI KAS JA TURI, BET VAKARAIS PO VISU DARBU PAS MANE JOS NEBELIEKA doh.gif
Atsakyti
kokia faina ideja biggrin.gif
Atsakyti
Pritariu, šaunu kai mamytės fanatzija laki, sugalvoja, kad ir tokį įdomų pasakos variantą ;}
Atsakyti
Labai grazi pasaka,saunuole mamyte 4u.gif
Atsakyti
labai sauni ideja. Tikiuosi pasinaudosiu ja kai mazyle siek tiek paaugs, kad galetumem kartu kurti pasakeles thumbup.gif
Atsakyti