Įkraunama...
Įkraunama...

finansiskai priklausoma nuo vyro

dauguma moteru gimus vaikui tampa finansiskai priklausomos nuo vyru.kaip jauciates budamos 'islaikytines' ???kaip tai jus keicia?as baigiu isproteti..........gal galetumet ka patarti??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2008 12 05, 22:33)
dauguma moteru gimus vaikui tampa finansiskai priklausomos nuo vyru.kaip jauciates budamos 'islaikytines' ???kaip tai jus keicia?as baigiu isproteti..........gal galetumet ka patarti??? unsure.gif


Gali pasieskoti darbo kokio namie, kad ir keli lt, bet visvien savi. Kaip matau vaikui 10 men tai jau greitai galesi ir siaip darban zigiuot....
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2008 12 05, 21:33)
dauguma moteru gimus vaikui tampa finansiskai priklausomos nuo vyru.kaip jauciates budamos 'islaikytines' ???
kaip tai jus keicia?as baigiu isproteti..........gal galetumet ka patarti??? unsure.gif


Na, kadangi dirbau iki vaiko, tai jokios priklausomybės nepajaučiau g.gif

O kodėl baigiat išprotėt? unsure.gif Užrašykit vaiką į lopšelį ir kol ateis laikas vesti, ieškokitės darbo. Arba rašykit "darbus" studentams už pinigus smile.gif Aš tap darydavau kol su vaiku sėdėjau ir norėjau kažkuom užsiimt, o mažasis buvo dar per mažas lopšeliui smile.gif
Atsakyti
Aš jaučiuosi puikiai.
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2008 12 05, 21:33)
dauguma moteru gimus vaikui tampa finansiskai priklausomos nuo vyru.kaip jauciates budamos 'islaikytines' ???kaip tai jus keicia?as baigiu isproteti..........gal galetumet ka patarti??? unsure.gif

Kadangi nepriskiriu savęs daugumai, jaučiuosi labai teigiamai. cool.gif
Atsakyti

As asmeniskai nezinau koks tai jausmas... Kartais taip norisi ta jausma patirti blush2.gif
Atsakyti
o as jauciuosi negerai...tai riboja mano poreikius,as nedrystu nieko noreti unsure.gif o jei dar pasako "vaje,kiek pinigeliu isleidziam" tada isvis kaip gavus su plyta per galva unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Rykute @ 2008 12 06, 11:10)
As asmeniskai nezinau koks tai jausmas... Kartais taip norisi ta jausma patirti  blush2.gif


geriau ir nenorek... schmoll.gif galbut cia kiekvienai pagal charakteri,bet as jauciuosi slyksciai budama islaikoma vyro.

arteja kaledos,todel pasakiau SB "siemet jokiu dovanu tarpusavyje" paziurejo taip i mane,nu gerai sako....gautusi tokia situacija-"brangusis duok man pinigu,as noriu tau dovana nupirkti" doh.gif

Papildyta:
musu seimoje biudzeta tvarko mano vyras,o jis super taupus.po kiekvieno shopingo jis suskaiciuoja kiek isleidom ir padejuoja....todel net nedrystu pasakyti kad man man kazko reikia.na pvz:tokie elementarus moteriski dalykai kaip blakstienu tusas ar plauku dazai... uzgniauziu tai savyje ir kasdien sau kartoju kad greiciau noriu i darba..... unsure.gif
Atsakyti
Aš labai trumpai buvau vyro išlaikytinė : apie tris-keturis mėnesius.Nespėjau pasijusti labai blogai,nes rūpinausi labai daug dėmesio ir ...mamos pieno reikalavusia dukryte smile.gif ...Bet buvo tokia viena situacija gyvenime...Dirbau.Pasitaupiau pinigėlių atostogoms.Prieš važiuojant atostogauti su tais pinigėliais nulėkiau "nusipirkti ką nors naujo ir gražaus" ir mane parduotuvėje "apkraustė"...nueinu prisirinkusi drabužių prie kasos atsiskaityti ir..... unsure.gif ...nėra piniginės.Ten buvo VISI mano uždirbti atostogoms pinigai...Važiavau be lito.Noriu žurnalo-nupirk,noriu kokios "bezdeluškės"-negaliu net paprašyti...Buvo sunku.
Atsakyti
butent,o as taip jauciuosi jau daugiau kaip metai.... kai kas nors pasibaigia,ar ko nors reikia,as tris dienas moraliskai ruosiuosi ir tik tada pasakau,o kartais ir nutyliu..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2008 12 06, 11:52)
butent,o as taip jauciuosi jau daugiau kaip metai.... kai kas nors pasibaigia,ar ko nors reikia,as tris dienas moraliskai ruosiuosi ir tik tada pasakau,o kartais ir nutyliu..... verysad.gif

Na,bet kai paauginsite dukrytę , ruošiatės eiti dirbti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrealex: 06 gruodžio 2008 - 11:03
zinoma ir kuo greiciau
Atsakyti
QUOTE(bukasacka @ 2008 12 06, 12:09)
zinoma ir kuo greiciau

Tai tuomet - kantrybės,kantrybės,kantrybės. smile.gif Dabar toks etapas.Labai greitai jis baigsis.Turėsite savo uždirbtų pinigų biggrin.gif
Atsakyti