Įkraunama...
Įkraunama...

Mažo meškio pasaka

Kažkada, toli toli gyveno mažas mėlynakis berniukas. Buvo jis gal trejų ar ketverių metukų, kai kartą žaisdamas kieme rado pievoje pliušinį meškiną...
„Vargšas meškiukas....“ - pagalvojo berniukas – „tu neturi draugų ir niekas tavimi nesirūpina...“
- Aš galėčiau būti tavo draugas - ištarė berniukas nuo pliušinio meškio valydamas žemes. - mes busime patys geriausi draugai..... visada būsime kartu... Tau niekada nereiks liūdėti!...
Berniukas parsinešė meškiuką namo, nuprausė, pasodino ant lovelės krašto. „Tau reikėtų duoti vardą...." - pagalvojo berniukas – „Koks vardas tiktų mažam pliušiniam meškiukui?.. Žinau, pavadinsiu ji Mažium...".
Kaskart eidamas miegoti ir ryte pabudęs berniukas apkabindavo meškį - "mano Mažius, geriausias pasaulyje meškis...".... prabėgo keli mėnesiai, mėlynakis berniukas vis rečiau prisimindavo savo naująjį draugą, bet kaskart pamatęs jį kur numestą pakeldavo ir vis kartodavo: "mano Mažius... meškis... mano draugas...". Viena diena lijo lietus, bet berniukas būtinai užsispyrė eiti į lauką... "mama, nu aš tikrai nelipsiu i bala, nu mama... beje, aš būsiu ne vienas, su manimi bus mano geriausias draugas Meškis...".... po ilgo įkalbinėjimo berniukas griebė už letenos meškiną ir išdūmė į kiemą... visur telkšojo balos, o iš dangaus vis dar pliaupė lietus.... "kaip gražu visur" - šukavo iš džiaugsmo berniukas, bandydamas peršokti eilinę balą...
Ir vėl šlapios kojos, lietaus lašai tekėjo vaiko veidu ir krito už apykaklės... brrr kaip šalta.... staiga berniukas paleido iš rankos meškio leteną.... Mažius įkrito į didelę purviną balą, kurioje stovėjo senas purvinas automobilis....
"Tu toks purvinas, Mažiau...." berniukas pritūpė prie balos krašto... "aš negaliu tavęs toookio neštis namo, mama liepė neišsipurvint..."... "Nepyk, Mažiau.. aš tikrai negaliu..." staiga berniukas atsistojo ir nubėgo į kambarį.... liko meškis purvinoje baloje gulėti su savo vieno mintimis... Niekam jos nerupėjo.... ir net verkti negalėjo - pliušiniai meškiai neverkia... niekada neverkia... už meškiukus verkia lietus... gūdžiomis naktimis, kai į langą barbena lietaus lašai, o žaibo blyksniai apšviečia miestą, tokiomis naktimis, kai norisi lysti į lovą ir niekada nebepasirodyti... ir tokiomis naktimis, kai lietus ir žaibas yra priežastis būti su draugais... tokiomis naktimis lietus verkia už visus pliušinius meškiukus, kurie negali patys verkti, nors ir kaip to norėtų...

Atsakyti
tokia sakyciau,liudna pasaka, o ta pabaiga skaitydama jauciausi kai siaubo filme. Bet galima kazko pamokyt vaika.
Atsakyti
ne visiems vaikams tinka sita pasakele, tikriausia priklausomai kokio amziaus jusu vaikas smile.gif
Atsakyti
Mano 6 metu vaikui patiko, aciu! 4u.gif
Atsakyti
man tai noretusi pabaigos grazesnes,ne tokios liudnos unsure.gif
Atsakyti
Na jau, juk negali visos pasakos baigtis gerai. Juk galima tiesiog paklausti vaiko, kaip jis elgtusi... Ir sukurti pasakai kitokia pabaiga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vismaz: 20 lapkričio 2009 - 14:57
mmm, graži pasaka, bet pabaiga tikrai liūdna unsure.gif norėtusi pratesimo.....tarkim, kitas vaikas būtų suradomeškiuką ir priglaudė, o anas suprato, kad padarė negerai, bet buvo jau per vėlu, savojo meškiuko neberado baloje....
ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2009 10 14, 11:58)
tokia sakyciau,liudna pasaka, o ta pabaiga skaitydama jauciausi kai siaubo filme. Bet galima kazko pamokyt vaika.

taip..labiau pamokanti..
Atsakyti
Na retai tenka tokiu liudnu pasaku skaityt. Pasaka-drama smile.gif

O ci anuo mano sunaus:

4u.gif schmoll.gif unsure.gif verysad.gif sad.gif doctor.gif smileysex.gif soske.gif
Atsakyti
Mes mėgstam linksmesnes biggrin.gif
Atsakyti
Primena seno rusisko multfilmo scenariju..Tikrai pamenu kazka apie pliusini meskiuka, berniuka ir lietu smile.gif
Atsakyti
Įdomi pasakaitė, mūsų meškiukai staigiai atsidūrė lovoje ir nukeliavo kartu į sapnų karalystę biggrin.gif
Atsakyti