Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana iš dangaus

Spalio pabaigoj mano mamai sueis 50 metų. Aš jau seniai svajojau apie ypatingą dovaną jai (II)
Bėgo mėnesiai, o mmm vis ateidavo ir ateidavo. Kai jau prasidėjo paskutinis ciklas prieš mamos gimtadienį, supratau, kad mmm ateis lapkričio pradžioj. Bus vėlu pagalvojau, bet nieko, turbūt mamai tiktų ir pavėluota dovana. Mamos širdis suprastų...
Planavimui naudodavau BT metodą, ten iš pradžių sužinai O dieną, o tada maždaug gali nuspėt kada bus mmm, nes poovuliacinė fazė dažniausiai būna vienoda.
Kai grafikas parodė, kad O diena buvo spalio 12-tą, aš sustingau...
Mmm prognozuojamos 10.25-tą...
Tai reiškia, kad jei tikrai pavyks mamai dovaną bus galima įteikti per gimtadienį. Jeigu tikrai pavyks...
Pajutau, kad nesąmoningai kartą per kelias dienas pagalvodavau „ noriu dviejų juostelių mamytei, gimtadienio proga.“
Bėgo dienos. Jas iki mmm dienos galėjau suskaičiuot ant 5 rankos pirštų. Buvo eilinė darbo diena, aš dirbau, kartkartėmis užklysdavau į SM forumą. Nepaslaptis, kad kartais gal ir įkyriai pasiskųsdavau, kad maudžia pilvuką, ar kad svaigsta galva. Merginos buvo kantrios. „nesusirk“, kaip viena kartojo jos. Bet viena pasirodė kitokia. Sulaukiau tokio posto iš jos: „o gal NT?“
„nežinau“ atsakiau jai, o pati jau buvau pakeliui į vaistinę. Padarytas testukas jau buvo mano rankose. Jis parodė kažkokį taškelį antro pagaliuko vietoje. Man suvirpėjo širdis „nejaugi jau“ bigsmile.gif
Aišku SM planiukės viską sužinojo, ir pasiūlė man pakartot testuką, nes jos manė, kad gal jau... Tokio paties pirkt nesinorėjo, todėl darbo pabaigos laukimas tapo dar sunkesnis.
Bet staiga pasitaikė proga išeiti į miestą. Aš aišku prasukau ratuką pro vaistinę, ir grįžus mano rankose gulėjo dar vienas padarytas testukas. Pažiūrėjau aš į jį vieną kartą – kraupus bet jau nestebinantis vaizdas – I. Mano mintys „apgavau mergas“ doh.gif verysad.gif .Bet staiga ,kažkur paklaidžiojusios akys,vėl užkliuvo už testuko ir ... sustingau... išriedėjo išdavikė ašara. Testukas šį kartą rodė I ir dar kai ką – dar vieną neryškią juostelę... wub.gif
Su vyru planavom, kad mamai pasakysim jos tikrojo gimtadienio dieną. Tai bus „priedas prie dovanos“.
Atėjo lauktų mmm diena, vakare mes šventėme mamos gimtadienį. Atėjo kaimynai, kurie stebėtinai įtariai linkėjo mamai tapti močiute. g.gif
Slapta juokiausi, slėpiau žvilgsnį nuo visų, kad nesuprastų. O baliui pasibaigus, su vyru priėjome prie mamos ir tyliai ištariau : „Mama, mes turime tau vieną išankstinę dovaną – tu būsi močiutė“.
Apsikabinome, visas pasaulis atrodo liko kažkur toli, buvome tik mes, ir dar jaučiau sūrias mamos džiaugsmo ašaras...
Atsakyti
Kaip gražu thumbup.gif Būsima močiutė tikriausiai devintame danguje.Ir tikriausiai pati geriausia dovana biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif Sveikiname!!!
Atsakyti
vos valdau adsras, kaip grazu wub.gif
Atsakyti
kaip grazu wub.gif
Atsakyti
labai grazu wub.gif lengvo gimdymo 4u.gif
Atsakyti
Balta_Lelija dideliausi sveikinimai ir tau suslaukus stebuklo 4u.gif Pamenu kaip dar kartu planavom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karincikas @ 2009 01 02, 00:52)
Balta_Lelija dideliausi sveikinimai ir tau suslaukus stebuklo  4u.gif Pamenu kaip dar kartu planavom  4u.gif

Ačiū tau 4u.gif ačiū visoms rašiusioms mergytėms 4u.gif

dar iki šiol prisimenu būtent tą akimirką kai pamačiau II, ir ašaros pradeda pačios riedėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2009 01 02, 14:55)
Ačiū tau  4u.gif  ačiū visoms rašiusioms mergytėms  4u.gif

dar iki šiol prisimenu būtent tą akimirką kai pamačiau II, ir ašaros pradeda pačios riedėt  blush2.gif

Ta akimirka prisiminsi visa likusi gyvenima smile.gif
Atsakyti
net apsiverkiau 4u.gif labai jautri as tokiomis temomis, man vestuves, nestumai, gimdymai ir vaikai-sventa, kazkoks nerealus grozis ax.gif
Atsakyti
labai grazu, o dovana - superine thumbup.gif
kai pagalvoju, tai mes siemet tp mano tevams dovanele padarysim, nes abieju gimtadieniai - jubiliejai, tik tecio vasario pradzioj, o mamos - balandzio pabaigoj... tai padovanosim jiems dvi anukutes - manau kovo pabaigoj 4u.gif 4u.gif nestuke.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikinam wub.gif as zinia apie nestuma pranesiau tevams per tecio 50meti thumbup.gif
Atsakyti