Įkraunama...
Įkraunama...

"Taupieji kurmiai" mūsų aplinkoje...

Tesiam uzbaigta tema "Kaip jauciames bendraudami su labai taupiais draugais?" ( http://www.supermama...;#entry22061326 ).

Kalbam apie zmones, kurie taupo labai skrupulingai, kartais is salies ziurint kvailokai, o kartais izuliai - kitu (net musu paciu) saskaita. Kaip vertinate tokius zmones, ka jauciate, kai esate isnaudojama? rolleyes.gif cool.gif Pasakojam, piktinames, pasiepiam cool.gif
Atsakyti
keliu temą iš 13psl į pirmą, ana jau 48psl, būkit geros neužveskit naujos temos mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
atvirai - mane jie erzina tie taupieji kurmiai, net kai kurie draugai

turiu tokia drauge. vienisha gyvena su mama. mama uzdirba apie 1500 ir drauge panasiai. abidvi baigia jau isirengti sodo nameli, be paskolu!
bet pastoviai verkia kad neturi pinigu, kad negali sau leisti to, ano, trecio!!! ir kalba apie pvz drabuziu apsipirkinejima tokiu tonu, tarsi kiti kalti kad ji neturi pinigu.

taupo kiekviena centa, jeigu einam i restorana ar kavine ar picerija, tai dazniausiai uzsisako tik arbata, vaiksto su siaubakiskais drabuziais, neperka kosmetikos. nu krc - kosmaras.
Atsakyti
QUOTE(Ugnis @ 2009 10 08, 19:29)
atvirai - mane jie erzina tie taupieji kurmiai, net kai kurie draugai

turiu tokia drauge. vienisha gyvena su mama. mama uzdirba apie 1500 ir drauge panasiai. abidvi baigia jau isirengti sodo nameli, be paskolu!
bet pastoviai verkia kad neturi pinigu, kad negali sau leisti to, ano, trecio!!! ir kalba apie pvz drabuziu apsipirkinejima tokiu tonu, tarsi kiti kalti kad ji neturi pinigu.

taupo kiekviena centa, jeigu einam i restorana ar kavine ar picerija, tai dazniausiai uzsisako tik arbata, vaiksto su siaubakiskais drabuziais, neperka kosmetikos. nu krc - kosmaras.

tai jeigu viska isleidzia sodybai..tai ir neturi biggrin.gif
Atsakyti
taupo kartais nevietoje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uudraa @ 2009 10 09, 14:38)
taupo kartais nevietoje doh.gif


bet gal laikinai taupo kol tą namelį įsirengs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnis @ 2009 10 08, 17:29)
atvirai - mane jie erzina tie taupieji kurmiai, net kai kurie draugai

turiu tokia drauge. vienisha gyvena su mama. mama uzdirba apie 1500 ir drauge panasiai. abidvi baigia jau isirengti sodo nameli, be paskolu!
bet pastoviai verkia kad neturi pinigu, kad negali sau leisti to, ano, trecio!!! ir kalba apie pvz drabuziu apsipirkinejima tokiu tonu, tarsi kiti kalti kad ji neturi pinigu.

taupo kiekviena centa, jeigu einam i restorana ar kavine ar picerija, tai dazniausiai uzsisako tik arbata, vaiksto su siaubakiskais drabuziais, neperka kosmetikos. nu krc - kosmaras.


Matote, skudurai, maistas kavineje, ir kt dazniausiai nereikalingos smutkes isliekamosios vertes neturi biggrin.gif O va namelis ya investicija, todel jusu drauges elgesi as pilnai pateisinu. mirksiukas.gif As netgi zaviuos tokiais zmonemis, kurie ir is nedideliu pinigu sugeba sukaupti aktyvus. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(uudraa @ 2009 10 09, 14:38)
taupo kartais nevietoje doh.gif



Kokia tai "nevieta" ?
Atsakyti
QUOTE(klumpele @ 2009 10 09, 15:01)
Matote, skudurai, maistas kavineje, ir kt dazniausiai nereikalingos smutkes isliekamosios vertes neturi biggrin.gif O va namelis ya investicija, todel jusu drauges elgesi as pilnai pateisinu. mirksiukas.gif As netgi zaviuos tokiais zmonemis, kurie ir is nedideliu pinigu sugeba sukaupti aktyvus.  4u.gif




pritariu tau bet aš pati nenorėčiau taip gyvent, beto ir nemokėčiau taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 10 09, 15:14)
pritariu tau bet aš pati nenorėčiau taip gyvent, beto ir nemokėčiau taip blush2.gif


Del to as jais ir zaviuosi, nes as irgi taip nemoku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnis @ 2009 10 08, 18:29)
atvirai - mane jie erzina tie taupieji kurmiai, net kai kurie draugai
turiu tokia drauge. vienisha gyvena su mama. mama uzdirba apie 1500 ir drauge panasiai. abidvi baigia jau isirengti sodo nameli, be paskolu!
bet pastoviai verkia kad neturi pinigu, kad negali sau leisti to, ano, trecio!!! ir kalba apie pvz drabuziu apsipirkinejima tokiu tonu, tarsi kiti kalti kad ji neturi pinigu.
taupo kiekviena centa, jeigu einam i restorana ar kavine ar picerija, tai dazniausiai uzsisako tik arbata, vaiksto su siaubakiskais drabuziais, neperka kosmetikos. nu krc - kosmaras.
nematu cia nieko baisaus - tiesiog Jusu ir Jusu drauges seimos poziuriai i pinigus ir ju valdyma skiriasi smile.gif
Jus linkusi naudotis visomis imanomis finansiniu tarpininku paslaugomis - paskolomis, lizingais - ir uz tas paslaugas susimoketi 5-26 proc. metines palukanas (palukanu normos dydis skiriasi nuo to, kuria valiuta skolinates, kokiam laikotarpiui, seimos sudeties, darbovietes patikimumo ir t.t.). Jusu drauges seimai - dviems suaugusiems asmenims su 3000 Lt pajamomis nera sansu pasiimti vartojamaja paskola ar lizinga, kad ir to sodo namelio irengimui, ar buitinei technikai. Atliekamu pinigu jos tikrai neturi.
Va jei Jusu drauges seimos pajamos butu tokios pat, kaip ir Jusu seimos, bet uz jos kavineje uzsakyta arbata Jus kiekvienakart sumoketumete, tada jau uzjausciau - susidurete su "nasarniko" ir skrudzo hibridu.
Drabuziams skoni turi ne visi - kaip manote kodel musu kolegijose jau ne vienerius metus ruosiami stilisto specialybes zmones? Kartais ir vardiniais dizaineriu drabuziais apsirenges zmogus atrodo siaubiakiskai, jei jie nedera tarpusavyje ar prie turimos figuros smile.gif
Atsakyti
aš irgi antras mėnesis jau kaip taupusis kurmis, rašausi visas išlaidas unsure.gif
čia dėl to, kad per paskutinius pora metų uždirbta tiek, kad nežinia ką galėjom nusipirkti, bet tie pinigai velnias žino kur išėję blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
visad naudojau eucerin kremą, nuvariau jo nusipirkt pažiūriu kaina jau 63lt, dabar savaitė ieškau kuo galėčiau jį pakeist, kokiu geru, bet pigesniu bent jau 20lt g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 10 11, 22:48)
aš irgi antras mėnesis jau kaip taupusis kurmis, rašausi visas išlaidas unsure.gif
čia dėl to, kad per paskutinius pora metų uždirbta tiek, kad nežinia ką galėjom nusipirkti, bet tie pinigai velnias žino kur išėję blush2.gif  blush2.gif
Papildyta:
visad naudojau eucerin kremą, nuvariau jo nusipirkt pažiūriu kaina jau 63lt, dabar savaitė ieškau kuo galėčiau jį pakeist, kokiu geru, bet pigesniu bent jau 20lt g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif
paprasyk Iwostin meginuku didesnej Eurovaistinej, gal tiks ir tavo odai. Man jis buvo sio rudens atradimas Nr.1 4u.gif
Atsakyti