Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė MIRENA

Praeitą savaitę buvau pas gydytoją, norėjau pasikonsultuoti kokią kontr. priemonę naudoti po gimdymo. Kalbėjome ir apie spirales, nes kontraceptinių tablečių naudoti negaliu. Tai jis man nepatarė dėti Mirenos, sako jei nori klimakso, tai aš tau ją galiu įdėti. Sakau ne, ne klimakso dar nenoriu... biggrin.gif
Atsakyti
Siaip nelabai aš jo ir klausiau tų argumentų. Mano draugė turi įsidėjusi Mireną, jai išnyko mėnesinės, bet sako vis pilvą pučia, pilnumo jausmas ir t.t. Girdėjau daug kam jos netinka. Aš tos Mirenos pati dėtis neketinau, bet tik paklausiau gydytojo nuomonės. Taip kad tiksliai nežinau kodėl. Ir vis nepasirenku pati.
Atsakyti
NA istraukiu sia temele i pavirsiu...
Ar yra tokiu, kurios isidejo Mirena ir jos neprieme organizmas? MAt palnuoju ja detis? Ir gal dar kokiu salutiniu poveikiu pastebejot? Ar pucia nuo jos vidurius?
Atsakyti
As irgi buvau galvojus apie MIRENA kai pagimdysiu antra bet kai mano vyro sesuo ir jios drauge abi turejusios MIRENA 5 metus nebegali pastoti, t.y. abi pastojio lengvai bet abi turejio persileidimus kai vaisiui buvo 5 sav ir jis nebesivyste tai nieko gero nepasako apie MIRENa. Negali buti tokiu sutapimu. O be to man mano gydytoja sake kad MIRENa yra tik gerai isreklamuotas produktas skirtas labiau gydymo tikslais plius papildoma kontracepcija, nes ji sukelia moteriai dirbtini klimaksa ir issekina gimdos gleivine vat del ko vaisiui kai jau turetu tvirtintis i gimdos gleivine nebesitvirtina ir zuva is bado. Dabar as visoms draugems kurios tik galvoja detis mirena perspeju apie tai nes nu ka gali zinoti o jei tikria tie persileidimai del mirenos ivyko, geriau jau apsidrausti.
Atsakyti
QUOTE (Starkute @ 2003 10 30, 04:36)
As   apie varine nieko nesakau, nes nieko ir nezinau. Pati turiu isidejus MIRENA- tai spirale su harmonu, todel ja ir liaupsinu, nes ji man labai gera.

taip as irgi girdejau tik geru atsiliepimu apie spirale MIRENa.
tik va kad ji brangoka, jei dediesi 5 metams, tai lyg ir apsimoka, bet jei po metu kitu zadi susilaukti antro vaikelio, tai kaip ir pinigai i bala eina.
as tai dar po keletos metu matyt mirena desiuos, o dabar dar palauksiu.
Atsakyti
Turiu Mirena jau 2 metus: man dvieju vaiku kol kas uztenka smile.gif
Geroji puse: baigia isnykti kraujavimas, patogu. Jauciuosi rami, atsipalaidavusi, nebijau pastoti. Pilvo neskauda ir nemaudzia. Nereikia kas menesi pirkti tableciu ir kruvos paketu.
Trukumai: isliko visi namalonus PMS pojuciai (galvos skausmas, nugaros maudimas, nervingumas).

Butu daug blogiau, jei netureciau ir netycia pastociau: kam tie nervai?
Atsakyti
QUOTE (Zuzia @ 2004 07 08, 10:12)
As irgi buvau galvojus apie MIRENA kai pagimdysiu antra bet kai mano vyro sesuo ir jios drauge abi turejusios MIRENA 5 metus nebegali pastoti, t.y. abi pastojio lengvai bet abi turejio persileidimus kai vaisiui buvo 5 sav ir jis nebesivyste tai nieko gero nepasako apie MIRENa. Negali buti tokiu sutapimu. O be to man mano gydytoja sake kad MIRENa yra tik gerai isreklamuotas produktas skirtas labiau gydymo tikslais plius papildoma kontracepcija, nes ji sukelia moteriai dirbtini klimaksa ir issekina gimdos gleivine vat del ko vaisiui kai jau turetu tvirtintis i gimdos gleivine nebesitvirtina ir zuva is bado. Dabar as visoms draugems kurios tik galvoja detis mirena perspeju apie tai nes nu ka gali zinoti o jei tikria tie persileidimai del mirenos ivyko, geriau jau apsidrausti.

nemazai teisybes. Nerekomenduojama deti Mirena iki 35 m.
Atsakyti
O kaži ją galima įsidėti jei aš dar negimdžiusi? Ar nepakenktų būsimam vaikeliui g.gif
Atsakyti
Kiek esu girdejusi, tai Mirena uzsienyje ir jaunoms panelems rekomenduoja ir iveda. Pati irgi esu su ja, bet esu gimdziusi
Atsakyti
paskaiciau cia jusu ir visai pasimeciau. Po gimdymo eina antras menuo, jau buvau pas ginekologa, kuris pasake, jog man is kontracepcijos lieka prezervatyvai, zvakutes ir spirale, o KT del sveikatos negaliu (nors esu vartojusi juos gal keturis metus). prezervatyvus ir zvakutes is kart atmeciau, nes pries kiekviena sueiti galvoti apie tech. priemones man kazkaip berysio, liko spirale. is sitos diskusijos taip ir nesupratau, kai jauciasi moteris ja turedama, ta prasme ar ji yra jauciama? ir dar kazkuri cia rase, kad ja jaucia vyras blink.gif -ka jis ten atsitrenkia i kazka?

p.s.Rimaiste ir pan. su savo komentarais prasyciau netrukdyti, nes per jus merginos visai nuo temos nukrypo, ir man tokiai tundrai liko neaiskus spirales trukumai ir privalumai mad.gif
Atsakyti
Aš 5 metus buvau su papraščiausia spirale ir visai nieko, tik skausmingesnės mėnesinės, o po antro vaikiuoko dėčiausi Mireną. mano mama įsidėjusi ją (nes jai rekomendavo gydytoja) ir labai patenkinta. Dėjosi ne tiek dėl apsaugos, bet pas ją buvo potvyniai per mėnesinės ir buvo nuomonių įvairių, kad kažkokia lyg mioma buvo, kurią reikėjo lyg ir pjauti. Ir va dabar grįžo iš gydytojos, tai sako būkit rami, mioma beveik dingo ir per mėnesines praktiškai tik patepliojimai būna thumbup.gif
Atsakyti
Mirena turi gydomaji poveiki. Man irgi gydytoja rekomendavo, nes mano mama yra mirusi nuo gimdos vezio, tai ji man sake, kad labai tiks thumbup.gif Kiek man teko perskaityti literaturos, tai mirena yra tokio pat veikimo kaip kontraceptines tabletes, tik veikia vietiskai ir yra kitokio pavidalo.
Atsakyti