Įkraunama...
Įkraunama...

Ramatti autokėdutės

peržiūrėjau skyrelį ir tokios temos neradau, tik keletą atsiliepimų bendrose temose.

Būtų įdomu išgirsti nuomonę žmonių, turėjusių, čiupinėjusių, mačiusių šias kėdutes.

Iš esmės man visos kėdutės, skirtos lėliukams (0-9kg) praktiškai vienodos, bet gal tik man taip atrodo....

O va, 9-18kg jau įvairovė...

Mes turime ramatti. Pirmiausia apsidžiaugiau, kad nepermokėjau smile.gif Vaikui tinka, patinka, trūkumų aš nematau...

Turime ir tą, III, norėčiau, kad ji atsilenktų, na, bet yra kaip yra, visa kita - tenkina smile.gif
Atsakyti
Turim Ramatti (9-18kg)... Jokių minusų man nėra schmoll.gif Kadangi pirkau iš gyvūnų serijos, tai esu žiauriai patenkinta minkšta, švelnia medžiagėle thumbup.gif Vaikas jaučiasi puikiai joje thumbup.gif
Atsakyti
Mes ir turim Ramatti 9-18 kg, esam labai patenkinti thumbup.gif Mazė gerai jaučias joje, erdvi, patogus tvirtinimas ir kaina prieinama bigsmile.gif Patogi gulima padėtis thumbup.gif
Atsakyti
mes turim žirafinę 9-18kg ramatti, viskas liuks, padėtys patinka,pana parpia visą kelią joje.. Tik nežinau ar gerai pritvirtinom ją,reikės konsultuotis, nes kažkaip atrodo netvirtai prisisegusi auto diržais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2008 12 09, 11:04)
mes turim žirafinę 9-18kg ramatti, viskas liuks, padėtys patinka,pana parpia visą kelią joje.. Tik nežinau ar gerai pritvirtinom ją,reikės konsultuotis, nes kažkaip atrodo netvirtai prisisegusi auto diržais unsure.gif


Mums tai sedima padetis labai tvirtai prisitvirtina, o kai padarai gulima, tada reikia pertempti dirza, kad tvirtai laikytus thumbup.gif Galvojau irgi , kad nesamonė, tai po to viena mamytė mane pakonsultavo ir lygtais viskas gerai smile.gif Tikiu, kad tuoj ir čia pakonsultuos tongue.gif
Atsakyti
Mes neseniai isigijom Ramati thumbup.gif dar labai daug nesivezinom, bet kol kas viskas labai gerai mirksiukas.gif vaikas sedi patenkintas, nes toj anoj leliukiskoj jau baisiai pykdavo, nes suspaustas buvo..
Atsakyti
mes irgi turim Ramatti kedute III grupes 15-36 kg. Patenkinti thumbup.gif Kainos ir kokybes santykis geriau negu geras ax.gif
Atsakyti
mes ir turim 9-18kg. tai esu super patenkinta thumbup.gif ir valosi gerai jei nusitepa ir saugi teko smarkiai stabdyti tai nieko viskas gerai, tik del dizu kai atlianki reikia tik dirzus pataisyti ir viskas smile.gif
ir jau baigiam isaugti tai zvalgomes g.gif mums jau mazoka pagal svori
Atsakyti
Volvike - o kur pirkai savo kedute?
Ziuriu, tavo berniukas metais vyresnis uz mano dukra, tai ji jau sedi 15-36kg kedutej, tiesa, iskraustem is ankstesnes, nes broliui jos jau reikejo smile.gif
Atsakyti
Ar matete, kokius izofiksus eme gaminti ramattis? Su pasauly patentuota saugos dirzu uzsegimo sistema thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Mes irgi turime sita kedute-zirafine 0-13 kg ir jokiu trukumu nematome smile.gif Kai pirksim didesne, manau irgi imsim sitos firmos.Mes beje pirkom ja internetu, mokejom 259-manau tikrai gera kaina uz gera preke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 02 05, 21:25)
Volvike - o kur pirkai savo kedute?
Ziuriu, tavo berniukas metais vyresnis uz mano dukra, tai ji jau sedi 15-36kg kedutej, tiesa, iskraustem is ankstesnes, nes broliui jos jau reikejo smile.gif

as pirkau is agu firmos ,tikrai likau patenkinta thumbup.gif
jau manasis sedi kitoje keduteje thumbup.gif o sita pardavineju bet gaila niekas neperka verysad.gif tokios geros kedutes
Atsakyti