Įkraunama...
Įkraunama...

Namas vienšlaičiu stogu kaime

Norim statytis nama kaime. Radom projekta, kuris nuostabiai tinka musu seimai. Ir nieko jame keisti net ir nesinori. Viena beda, kad jo stogas vienslaitis. Suprantu, kad kaimo vietoveje jis nelabai dera. Pakeitus jo stoga, jis ima visai kitaip atrodyti, o ir vidus vistik keiciasi.
Ir iskilo klausimas - buti ar nebuti sitam namui?... doh.gif
Gal kas statetes toki nama kaime?
Pasisakykit, kas uz, kas pries. Gal kas nepasikuklins ir ides savu nuotraukeliu, jeigu kas turit toki nama kaime. Man kol to namo nera, labai sunku isivaizduoti, kaip jis atrodys. Gal tikrai as i ji paskui ziuret negalesiu ir visa laika grausiu save, kam toki projekta pasirinkom, o kelio atgal jau nebus...
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2008 12 09, 11:44)
Norim statytis nama kaime. Radom projekta, kuris nuostabiai tinka musu seimai. Ir nieko jame keisti net ir nesinori. Viena beda, kad jo stogas vienslaitis. Suprantu, kad kaimo vietoveje jis nelabai dera. Pakeitus jo stoga, jis ima visai kitaip atrodyti, o ir vidus vistik keiciasi.
Ir iskilo klausimas - buti ar nebuti sitam namui?...  doh.gif
Gal kas statetes toki nama kaime?
Pasisakykit, kas uz, kas pries. Gal kas nepasikuklins ir ides savu nuotraukeliu, jeigu kas turit toki nama kaime. Man kol to namo nera, labai sunku isivaizduoti, kaip jis atrodys. Gal tikrai as i ji paskui ziuret negalesiu ir visa laika grausiu save, kam toki projekta pasirinkom, o kelio atgal jau nebus...


Jeigu jums patinka kodėl gi ne?
Pas mus ir namo stogas vienšlaitis ir randamės mes sodo bendrijoje. Artimiausias kaimynas su dvišlaičiu stogu ir išvis mūsų namukai baisiai nedera doh.gif , bet negi aš dėl jo keisiu namo projektą? Juo labiau pradėjom statybas beveik kartu, tai nesimatė koks jo namas gausis galutiniam rezultate. Jei atvirai tai aš net nesusimasčiau ar mūsų namas įsipaišo į aplinkinius sodus.
Va kokie mes:
http://public.fotki....di/namas-isore/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikadi: 09 gruodžio 2008 - 11:06
QUOTE(Vikadi @ 2008 12 09, 11:54)
Jeigu jums patinka kodėl gi ne?
Pas mus ir namo stogas vienšlaitis ir randamės mes sodo bendrijoje. Artimiausias kaimynas su dvišlaičiu stogu ir išvis mūsų namukai baisiai nedera  doh.gif , bet negi aš dėl jo keisiu namo projektą? Juo labiau pradėjom statybas beveik kartu, tai nesimatė koks jo namas gausis galutiniam rezultate. Jei atvirai tai aš net nesusimasčiau ar mūsų namas įsipaišo į aplinkinius sodus.
Va kokie mes:
http://public.fotki....di/namas-isore/


Simpatiskas namukas, Vikadi. Bet jusu namelis yra vieno auksto, o mes zadam statytis dvieju. Ir juokiasi is musu architektas, kad kaimynas kepures kels pries musu nama biggrin.gif . Na ir man siek tiek juokinga.
Idedu nuoroda musu pasirinkto namo Julius - 2
Atsakyti
QUOTE(giedrulka @ 2008 12 09, 12:18)
Simpatiskas namukas, Vikadi. Bet jusu namelis yra vieno auksto, o mes zadam statytis dvieju. Ir juokiasi is musu architektas, kad kaimynas kepures kels pries musu nama  biggrin.gif . Na ir man siek tiek juokinga.
Idedu nuoroda musu pasirinkto namo Julius - 2


Tai kad manau jokio skirtumo ar vienas aukštas ar du. Neimk į galvą kas ką šneka, jei jums tinka, tai pirmyn 4u.gif
Nemažas namukas, o antro aukšto plano kažkaip nerandu kur pažiūrėt blush2.gif
Atsakyti