Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pagyrų puodas - 3

SVeikutes, atidarau nauja tema ir pakartoju savo darbelius, bu is karto uzdare tema po mano posto doh.gif
Papildyta:
ai cia dar merginos , vakar 24 val pabaigti darbeliai

user posted image
RArbatine toikia jau buvo pas mens tik mazesne. bet labai norinciu daug buvo, tai dar padariau.

user posted image
o zinokit as kai vaika uzmigdau galeciau per nakt dirbt. man taip gera nakti. tylu ramu...... lafaaaa, bet tik kad negaleciau iki pietu kita diena miegot, tai cygel cygel ai liuliu 24 val. einu miegot

Atsakyti
Labai graziai ziurisi lavandos wub.gif , ir toks dar nematytas man laikrodzio modelis. Naktinis darbas atsiperka mirksiukas.gif
Atsakyti
Zyliuk ,kaip visada wub.gif

Merginos,as supratau bigsmile.gif ,jai naminukai padeda user posted image
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2008 12 10, 13:15)
Zyliuk ,kaip visada  wub.gif

Merginos,as supratau  bigsmile.gif ,jai naminukai padeda user posted image


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nafanios smile.gif va tokios fainulkos, tai visai smagu su jom dirbt
user posted image
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2008 12 10, 13:12)
Labai graziai ziurisi lavandos  wub.gif , ir toks dar nematytas man laikrodzio modelis. Naktinis darbas atsiperka  mirksiukas.gif


aha modeliuka toki parsisiunciau. jis medinukas. labai fainas. graziai komponuojasi ant jo motyvai. drinks_cheers.gif aciu Jurgute mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai negalejau atsiziuret i Zyliuko raktine su magnolija. Laikausi nuostatos, kad nieko gyvenime idealaus nebuna, bet cia reiketu daryt issimti ir pripazint, kad toji raktine ideali.
Super laikrodis su levandom.
Tau Zyliuk, kartu su visu fabrikeliu reikia kraustytis i Provenca, taptum milijoniere thumbup.gif
Atsakyti
as irgi uzsiregistruoju i naujus namucius biggrin.gif

Nu zyliukas kaip visada zavu wub.gif
o tu nafaniu galetum perleisti ir mums bent po viena kad padetu (itariu ten ju daug) hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
nu o as kad ir suguldau vaikus, bet visvien tiek nepridarau... dazniausiai jau pati nieko nenoriu... aisku buna, kad pasedziu iki pirmos valandos. praita penktadieni ikvepta jusu visu spartaus darbo ir graziu rezultatu pasvenciau naktele (iki 4val.) vienai komodelei, tai nepamenu kada tiek keikiausi, nes taip ziauriai nesiseke doh.gif rezultatas dabar jau aisku mane dziugina, bet supratau, kad vis tik naktis miego metas ir kaip sau nori......
Atsakyti
zyliuk, saunus darbai! man ta arbatos dezute labai patinka wub.gif o man irgi nakti pats darbymetis, as be 3 neinu miegoti(kartais dar ilgiau uzsisedziu), na aisku rytais ilgiau pamiegu wink.gif ax.gif
Atsakyti
Man vakar virtuvėje vyras įsuko lemputę jau pačią galingiausią lotuliukas.gif Bet vistiek ne tas ,dieną geriau .O dieną vaikai ant galvos lipa .Tai aš dabar pripuldama ,viena akis į vaikus ,kitą į objektą biggrin.gif kalėdines dovanas darau .Darosi po truputi ,bet nerodysiu kolkas blush2.gif ,turiu tokią nuostatą -nerodyti dar nepadovanotų dovanų blush2.gif Na ,kartais būna išimčių ,bet retai ax.gif Butu neidomu ,jei pvz mano mama pamatytu savo dovaną nete ,nes ji kartais paskaitalioja tongue.gif
Pas mane naminukai tai tik vercia namus aukstyn kojomuser posted image
Atsakyti
AŠ irgi turiu 3 dežutes, bet kolkas jokia mūza manęs neaplanko verysad.gif
Prieš dvi dienas teik jos davėsi aplink, oa dabar nei vienosuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Sirse666 @ 2008 12 10, 13:22)
As tai negalejau atsiziuret i Zyliuko raktine su magnolija. Laikausi nuostatos, kad nieko gyvenime idealaus nebuna, bet cia reiketu daryt issimti ir pripazint, kad toji raktine ideali.
Super laikrodis su levandom.
Tau Zyliuk, kartu su visu fabrikeliu reikia kraustytis i Provenca, taptum milijoniere thumbup.gif

nu jau nu jau, provancui tokiu nereikia. jis is savess grazus. negi ten pirktu kas tokius darbus g.gif g.gif g.gif jazau kaip vasaros laukiu, planuojam ten nuvykti wub.gif

QUOTE(pukučiai @ 2008 12 10, 13:54)
as irgi uzsiregistruoju  i naujus namucius  biggrin.gif

Nu zyliukas kaip visada zavu  wub.gif
o tu nafaniu galetum perleisti ir mums bent po viena kad padetu (itariu ten ju daug)  hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif



QUOTE(kornelija.k @ 2008 12 10, 14:28)
nu o as kad ir suguldau vaikus, bet visvien tiek nepridarau... dazniausiai jau pati nieko nenoriu... aisku buna, kad pasedziu iki pirmos valandos. praita penktadieni ikvepta jusu visu spartaus darbo ir graziu rezultatu pasvenciau naktele (iki 4val.) vienai komodelei, tai nepamenu kada tiek keikiausi, nes taip ziauriai nesiseke  doh.gif rezultatas dabar jau aisku mane dziugina, bet supratau, kad vis tik naktis miego metas ir kaip sau nori......



QUOTE(efauto @ 2008 12 10, 15:19)
zyliuk, saunus darbai! man ta arbatos dezute labai patinka wub.gif o man irgi nakti pats darbymetis, as be 3 neinu miegoti(kartais dar ilgiau uzsisedziu), na aisku rytais ilgiau pamiegu wink.gif   ax.gif



aciu aciu aciu
cia jum jum jum bis.gif bis.gif bis.gif
galiu ir po nafania israsyt, tik jie nematomi, kartais ateina, ras ras viska ir padarom. nu bet pasakysiu kad ir pas jus kada uzsuktu mirksiukas.gif
tuoj neuzilgo dar ikelsiu, bu uzsakymai skubus laukia, tai vel is peties pavarysiu fitness4.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyliukas: 10 gruodžio 2008 - 14:30
Zyliuk, pasigailėk, nežudyk su tokiais gražiais ir tiek daug darbelių. Aš būnu nokautuota, o kol atsipeikėju- jau vėl nauji, dar gražesni kūriniai. Taip ir neturiu kada pati dekupažinti, o po tokių grožių ir rankos nusvyra.
Atsakyti