Įkraunama...
Įkraunama...

Savaiminio idegio kremai veidui

Pasidalinkit kokius naudojat?
Atsakyti
As isbandziau keleta, kazkaip man nelabai, na gal jonsons baby nieko bet geriausiai tai dregnos serveteles veidui, super, graziai gaunasi
Atsakyti
Pradzioj ir as su dregnom servetelem lepindavaus, kol nepradejo demem mesti doh.gif dabar kartas nuo karto Lorealio uzsitepu speceliai veidukui. Po soliariumu greit veidukas spalva praranda, tad sulygint visada renkuos Lorealio! wub.gif
Atsakyti
As turiu nivea for body and face, bet pastaruoju metu naudoju ji tik veidui, seip labai patinka, tai pirmas savaiminio idegio kremas kuri naudoju, naksciau eidavau i soliariumus daznai, bet daugiau neisiu. Man labai tinka ir veidui ir kunui smile.gif
Atsakyti
O šiaip kažkur skaičiau jog savaiminio įdegio kremai mažina atsparumą saulei, tai kažkaip vis rečiau beužsitepu, tik įdomu čia tiesa ar ne g.gif
O šiaip naudoju nivea, turiu ir veidui ir kūnui smile.gif
Atsakyti
Man tai tokie savaiminio idegio kremai labai uzkemsa poras unsure.gif
Atsakyti
Kaip tik ant dienu nusipirkau savaiminio idegio kremuka is The body shop'o su vit E na ir ka esu maloniai nustebinta thumbup.gif Na po pirkmo karto rezultato nesimato, bet po antro atsiranda lengvas ydegis, manau jei kiekviena diena tepti tai jis butu intensyvesnis, bet atrodytu nenaturaliai g.gif Tai va dziaugiuos kad neismeta demem ir neturi to specifinio kvapo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*padushkele* @ 2008 12 11, 00:08)
Kaip tik ant dienu nusipirkau savaiminio idegio kremuka is The body shop'o su vit E na ir ka esu maloniai nustebinta  thumbup.gif  Na po pirkmo karto rezultato nesimato, bet po antro atsiranda lengvas ydegis, manau jei kiekviena diena tepti tai jis butu intensyvesnis, bet atrodytu nenaturaliai  g.gif  Tai va dziaugiuos kad neismeta demem ir neturi to specifinio kvapo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Šitą kremukč i bodyshop ir aš turiu thumbup.gif labai geras, man irgi patinka jo kvapas, nes kitų kažkoks pasvilęs būna lotuliukas.gif ir po 2 kartų pasitepus labai jau gražus atspalvis gaunasi smile.gif be to lygiai išsitepa ir nusiplauna lygiai, ne dėmėm kokiom smile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aš naudoju purškiamą Garnier. man labai patinka ir laiko atima vos kelias min ir rezultatas thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mooney @ 2008 12 22, 14:06)
aš naudoju purškiamą Garnier. man labai patinka ir laiko atima vos kelias min ir rezultatas  thumbup.gif  biggrin.gif



O nenusiplauna po vieno nuėjimo į dušą? biggrin.gif
Atsakyti
As jau pora metu naudoju Garnier kremuka, labai geras, veidukas paruduoja palaipsniui ir atrodo naturaliai, dar nebuvo ismete dememis. 4u.gif ir labai graziai kakla nurudina, ko dauguma kremuku nepadaro. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2008 12 23, 09:28)
O nenusiplauna po vieno nuėjimo į dušą?  biggrin.gif



na aš patenkinta, aišku nusiplauna, bet ne kokiais ruožais, o palaipsniui. aš per savaitę kokius du kartus apsipurškimą darau biggrin.gif ir naudoju šviesesnio atspalvio. norėčiau išbandyti ir kokį tepamą, bet bijau ryza zebriuke tapti .. lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mooney: 23 gruodžio 2008 - 11:44