Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

QUOTE(jaguarka @ 2008 12 10, 12:48)
R.A., ek, nuostabūs visi Tavo svarovskiai blush2.gif


Ačiukas wub.gif

QUOTE(jaguarka @ 2008 12 10, 14:49)
Nuejau vakar į  akmenėlius tai pusę stipkės palikau  blink.gif  biggrin.gif  negaliu aš ten sustot biggrin.gif

Bet žinokti pasižiūriu į kitus darbus tai matau, kad mano tobulėjimo kelias dar iiiiiilgas:)


Žinok, man irgi taip būna, kai reik tik kokio vieno priedo, o kai įlendi, tai atrodo ir to, ir ano reik biggrin.gif Taip ir be 50 Lt neprasisuki biggrin.gif

Kaip pastebėjau, kad nuotraukos ne visada pateikia visą darbelio grožį doh.gif Žiūrėk, dirbi, kuri, įdedi tikrai nemažaijėgų, o nuotraukoj atrodys kaip paprasti papuošalai. Aišku, dar priklauso ir nuo panaudotų medžiagų. Pvz, man sw visad atrodo tokie puošnūs, kad nesinori kartu su jais dėt ir kt metalo, tik sidabrą ax.gif

Jei padės tau, tai žinok, kad tavo darbeliai nuostabūs!!! wub.gif cool.gif



P.s. įkelsiu kelis pvz, pirmoj žinutėj bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 11 gruodžio 2008 - 09:24
R.A. dėkui už naujus 'auskarininkių' namučius thumbup.gif

ir už mielus žodžius lb ačiū wub.gif

beje, aš pastaruoju metu tai tik su sidabru daugiausia ir dirbu. anksčiau naudojau pasidabruotus smeigtukus, tai daba žiūr nelabai jie jau atrodo, tenka keist. o su sidabru tai jau kažkaip ir pats darbelis labiau vertinamas:) na čia mano nuomonė ax.gif

R.A., tie priešpaskutiniai su perliukais N U O S T A B Ū S wub.gif visi kiti irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jaguarka @ 2008 12 11, 09:49)
R.A., tie priešpaskutiniai su perliukais N U O S T A B Ū S  wub.gif  visi kiti irgi thumbup.gif

Ačiū bis.gif



juratela, tai ir pačiai juk malonu nešiot, o jei dar savas darbelis, tai išvis thumbup.gif
Bet vis tiek laukiam nuotraukėlių cool.gif

QUOTE
Ir aišku, kai bus laiko nufotografuoti, nes jau du komplektėliai guli padaryti ir laukia kada bus nufotografuoti  blush2.gif  Turbūt ir sunešiosiu kol nufotografuosiu  lotuliukas.gif
Atsakyti
Noriu mergaičių patarimo ax.gif

Vienžodž, turiu tokius katės akies karoliukus 4mm
user posted image

Viena moteris paprašė iš jų pagamint auskarus. Siūliau jai burbuliukus, bet jai per daug jaunatviški. Ką pasiūlytumėt? g.gif

Jei galit, įkelkit siūlymus su paveikslėlius arba galit ir į až.

Būčiau labai dėkinga už pagalbą! 4u.gif
Atsakyti
R.A.labai mieli auskariukai bigsmile.gif man kazko pastaruoju metu sirdis ant perliuku linksta.. tai tie su perliukais ir angliskais uzsegimais man wub.gif



rodausi su savais..
Swarovskiai pagal Feja ax.gif

user posted image

Atsakyti
thumbup.gif SVEIKUTĖS mergaites jūsų darbai Nuostabūs norėčiau pabandyti ir aš nežinau nuo ko pradėti gal patartumėt kuri būčiau dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Registruojuosi naujuose namučiuose 4u.gif

QUOTE(_Feja_ @ 2008 12 11, 13:45)
Swarovskiai pagal Feja  ax.gif


wub.gif thumbup.gif

QUOTE(volungele @ 2008 12 11, 14:26)
thumbup.gif SVEIKUTĖS mergaites jūsų darbai  Nuostabūs norėčiau pabandyti ir aš nežinau nuo ko pradėti gal patartumėt kuri būčiau dėkinga. 4u.gif


pradėti reik nuo pradžių, t.y. nuo pradžiamokslio, yra tų temų, tik netingėk paieškoti wink.gif
Atsakyti
feja tavo auskariukai superiniai, niekaip nesuprantu kaip tu tuos israitymus padarai??? blink.gif
jei gali imesk kokiu nuorodeliu kur galima pasiskatyti ar paziureti. nes niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2008 12 11, 18:58)
feja tavo auskariukai superiniai, niekaip nesuprantu kaip tu tuos israitymus padarai??? blink.gif
jei gali imesk kokiu nuorodeliu kur galima pasiskatyti ar paziureti. nes niekur nerandu  doh.gif

nuorodeliu nezinau kur rast... ax.gif pati sugalvojau israitymo technika.. vis dar eksperimentuoju.. bet siaip tokia pora auskaru pagamint trunku apie 4 valandas.. jei nesiseka, kartais ir ilgiau blush2.gif ieskau budo kaip tai padaryt paprasciau, t.y. greiciau g.gif

o siaip wirewrap technika cia.. google paieskoti galima, ten daug graziu vaizdu..
Atsakyti
_Feja_, įsivaizduoju, kad tikrai nelengva wire wrap stiliumi padaryt darbelius, nemažai laiko užima tie paraitymai, vyniojimai.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2008 12 11, 21:57)
_Feja_, įsivaizduoju, kad tikrai nelengva wire wrap stiliumi padaryt darbelius, nemažai laiko užima tie paraitymai, vyniojimai....  wub.gif

is po pirmo darbelio uzsidejo pusles ant pirstu nuo repliu blink.gif ne bajeris rolleyes.gif savaite repliu i rankas neemiau..
Dabar jau mozoliai tose vietose cool.gif
A siaip daugiau is eiles nei vienai porai auskaru remeliu nedarau.. pirstai nuo vielutes sukimo skauda, ypac jei ji storesne ax.gif

Bet vis tiek cia mano megiamiausia technika... rolleyes.gif gal todel, kad pirmoji isbandyta mano gyvenime (antroj klasej ziedus sita technika gaminau, po 20 ct pardavinejau)

p.s.
Siandien berasydama koliokviuma sugalvojau netiketai pora nauju modeliu... beziuredama i lapa ir bebandydama atsimint ka rasyt, tiesiog "pamaciau" tam baltam popieriaus lape ir negalejau dar keleta minuciu niekaip susikaupt... irgi variantas kurio niekur nemacius.. is wirewrap lasu serijos.. reiks kur nors pasipiest ir po kaledu pabandyt pagamint.. rolleyes.gif
Atsakyti
_Feja_, bet juk tu menininkė! Čia jau neįprasta technika, kiekvienas savitai daro thumbup.gif Mažai kas ir nukopijuos ax.gif

Noriu kai ko paklaust, gaudyk až cool.gif
Atsakyti