Įkraunama...
Įkraunama...

Latvių kalbos kursai

4u.gif Sveikos visos mamytes ir nemamytes. Prispyrė mane toks reikaliukas... Reikia išmokti latvių kalbą... čia ne šiaip kad noriu bet reikia.. na aišku ir noriu. Būsiu labai dėkinga jei parašysit ar kur girdėjot ar žinot. Man tiktų įvairūs variantai. O gal žinote ar internetu būtų galima bent kažkiek jos pramokt? Iš anksto labai dėkoju 4u.gif
Gal kartais atsirastų norinčių mokytis šios kalbos kartu? Na taip kaip mamytės mokosi pvz. anglų kalbos? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo i_j_a: 11 gruodžio 2008 - 14:28
Na nejaugi nera nei vienos norincios? biggrin.gif
Atsakyti
Sveika,

Mokiausi latviu kalba VU universitete puse metu kaip laisva dalyka, mano mokslai tikslieji, tai pasirinkimas mokytis buvo del malonumo mirksiukas.gif
Destytoja buvo labai sauni (latve gyvenanti lietuvoje), jei reikia galiu pabandyti gauti kontaktus, gal ji patartu is profesionalios puses kur geriausia eiti mokytis latviu kalbos smile.gif
Man labai patiko, jau pirma paskaita buvo galima si beita suprasti latviskai - kalba nera sunki, ir kaip sako, lietuviui latviu kalba ismokti yra lengviau nei latviui - lietuviu mirksiukas.gif
Jei mokysiesi, butu smagu kartu patobulinti zinias, bent jau prisiminti ka zinojau, nes baigiu pamirst (bet rimciau galeciau prisest tik po sesijos doh.gif )
Turiu siek tiek gramatikos, bei atsviesta latviu kalbos vadoveli smile.gif maciau bibliotekoj buna viena kita knygele latviu kalbos mokymuisi. Galima pabandyti 'pagooglinti' gal ka internete rastum bet matyt ne kazinka, kaip ir lietuviu kalbos pamokeliu uzsienieciam sudetinga rasti tongue.gif

Cia zodynas latviu - lietuviu ir atvirksciai, naudojausi kai pati mokiausi mirksiukas.gif
letonika
Atsakyti
Kreipkitės i Baltic Media
Atsakyti
Gal dar kas turit info apie latvių kalbos kursus, t.y.praktinės info. Noriu, kad vaikai pramoktų, nes reikės kitais metais bigsmile.gif
Atsakyti
Gal žinot ką nors apie nemokamus arba nebrangiai vykstančius latvių kalbos kursus? norėčiau įgyti pagrindus smile.gif
Atsakyti
Parašykite man žinutę su savo el. paštu - atsiųsiu pdf lietuvių-latvių pasikalbėjimų žodynėlį.

Nemokamų kursų, manau nėra. O ir mokamų gal nedaug.

Kalbos panašios, nesunku mokytis, manau, ir savarankiškai pramoktumėte. Internete daug visko šiais laikais.
vadovėliai liet. k.
žodynai
naudingos nuorodos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alyvose: 18 sausio 2016 - 18:58
QUOTE(alyvose @ 2016 01 18, 19:52)
Parašykite man žinutę su savo el. paštu - atsiųsiu pdf lietuvių-latvių pasikalbėjimų žodynėlį.

Nemokamų kursų, manau nėra. O ir mokamų gal nedaug.

Kalbos panašios, nesunku mokytis, manau, ir savarankiškai pramoktumėte. Internete daug visko šiais laikais.
vadovėliai liet. k.
žodynai
naudingos nuorodos


ačiū. suprantu kad yra galimybių savarankiškai pramokti, tačiau labai norėtųsi būti šiek tiek kažkam įsipareigojus ir kad truputį pastumėtų mokytis wink.gif
Atsakyti
dar šis tas
Facebook puslapis
YouTube
Atsakyti