Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas baisiausiai įsirėžęs į šonkaulius

Tai va dažniausiai naktimis vaikas taip isirėžia į šonkaulius kad toks jausmas lyg skaičiuoja tuos mano šonkaulius biggrin.gif Ar kam nors taip buvo? Ir kaži ar vaikučiui tai nekenkia? g.gif
Atsakyti
Mano vaikelis taip pat megsta atsiremti i sonkaulius blink.gif . Oi kaip buna, nei pasedet nebegaliu. Tik atsigulu ant kairio sono, tada jis pakeicia padeti ir as vel laiminga tongue.gif .
As manau, kad vaikeliui nekenkia.
Atsakyti
patikekit manim jam ten jokia padetis nekiankia 4u.gif ,tik mama kencia visas isdaigas cry.gif
Atsakyti
Man jis siaubingai spaudžia šonkaulius vienoj pusėj. Kartais taip stipriai, kad nebežinau kur dėtis ir ką bedaryt. Nepadeda nei atsigulimas ant kito šono, nei kokia kita poza, nei pilvo glostymas, nei dar kitokie būdai priversti mažį pajudėt...O jei jis ir juda, tai aišku būtinai dar labiau link šonkaulių... blink.gif Belieka džiaugtis kad per dieną nors kelias valandas jis man tuos šonkaulius palieka ramybėj ax.gif Bet girdėjau, kad didėjant nėštumui tas spaudimas gali vis stiprėti... blink.gif Meldžiuos, kad mano atvejis būtų kitoks, nes bijau, kad neištversiu dar 2 mėn... verysad.gif
Atsakyti
[COLOR=purple] va pamenu kai mes laukėmės...
Kol mažiukas tai nelabai ir jaučiasi. Paaugęs visaip vartosi, kai įsiremia galvutė į šonkaulius tai net kvapą užgniaužia. Žinoma vaikiukui visiskai DZIN ir visiškai jam nekenkia, nes plaukioja vandenyse, tik mamai tenka ištverti tokias kančias. Tinka pagulėti ant kairiojo šono - pagerėja kraujotaka. 26-toje savaitėje vaikiuko padėtis dar nėra nusistovėjusi, tai gali besisukaliodamas spirti ir kojytėmis thumbup.gif , kumščiuotis. Nieko, ištversi. Būna ir skaudžiau. Nepervark, pailsėk, duok tėčiui paglostyti pilvuką, tegul pakalbina leliuką. Tik lai nesako anekdotų, nes kai pradės juoktis mažiukas, tai tikrai šonkaulius išlankstys biggrin.gif .
S-E-K-M-Ė-S !!!!!
Atsakyti
Nepadeda nei vyro glostymai, nei anekdotai...Šonkauliai vis labiau skauda, ir dabar džiaugiuosi jei nors vieną dienelę nors porą valandėlių leidžia atsikvėpti... blink.gif Nieko, kenčiam... Per kančias į žvaigždes.... verysad.gif
Atsakyti
O pas mane tai visas veiksmas kažkaip keistai vyksta dešiniam šone.Ir šonkaulius siekia dešinėj pusėj.Ir taip jau koks mėnuo.Labai keista padėtis.Atrodo,kad daugiau niekur nejuda,tik vienon pusėn įstrigęs blink.gif
Atsakyti
Geras, Kriste, ir man taip pat. Toks jausmas, kad ten sukišęs kojas, ir dar kartais paspardo, ir visą laiką tik dešinėje pusėje. Matyt mūsiškiai įsitaisę įstrižai.
Atsakyti
Bet man dėl to labai neramu,nes jau rytoj važiuoju į ligoninę,bandysiu kitos savaitės pradžioje gimdyt,o jeigu tikrai įstrižai-ką reiks daryti? cry.gif Bus matyt,ką daktaras pasakys g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristė @ 2005 08 04, 20:23)
Bet man dėl to labai neramu,nes jau rytoj važiuoju į ligoninę,bandysiu kitos savaitės pradžioje gimdyt,o jeigu tikrai įstrižai-ką reiks daryti? cry.gif Bus matyt,ką daktaras pasakys g.gif

Man pacio gimdymo metu vaikas isireze i sonkaulius, va cia tikrai nemalonus jausmus, atrode su sonkauliais per virsu iseis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristė @ 2005 08 04, 21:23)
Bet man dėl to labai neramu,nes jau rytoj važiuoju į ligoninę,bandysiu kitos savaitės pradžioje gimdyt,o jeigu tikrai įstrižai-ką reiks daryti? cry.gif Bus matyt,ką daktaras pasakys g.gif

idomu labai kristut kas au gime? ir ar pati gimdei ar dare cezari?
Atsakyti
Ir mane vaikelis pakankina smile.gif Kartais net aikteliu ir stegiuosi, kaip galima pakeisti jo padėti, bet kur tau biggrin.gif Dar labiau rėžiasi jis man į šonkaulius blink.gif
Atsakyti