Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvėje su vežimėliu

Sveikos, norėjau pasidomėti, kaip jus sutinka aplinkiniai, kai apsiperkate su kūdikiais vežimėlje?
Per didžiąją žaislų akciją maximose teko išgirsti labai nemalonių komentarų: pvz.:
su vaiku namie lai sėdi
ko čia su vežimu kai tiek žmonių
pastatyk tą vežimą kur nors šone

Na ar aš ne žmogus? Ar mano dukrytė paršiukas, kad prie žmonių negalima? Ar šunelis kurį parišam lauke kol apsipirksim? O gal mamos su kūdikiais raupsuotos? Ką man daryti jei nenoriu palikti vaiko svetimiems arba neišgaliu? Juk ir mes valgyti norim ir mes pigiau įsigyti prekes turime teisę.

O gal aš per daug noriu?

Atsakyti
Tikrai norite ne per daug.
Tie burbantys žmonės daugiau pasako ne apie Jus, o apie save, savo kultūros lygį.
Dėl nepatogumo su vaikų vežimėliais parduotuvėje kalta ne jūs, o parduotuvės išplanavimas ir prekių išdėstymas
Apie maximos prekių išdėstymą apskritai žodžių trūksta,
ten ne tik kad su vežimėliu, bet ir su apkūnesniu žmogumi prasilenkti sudėtinga.

Nekreipkite dėmesio į įvairius burbėjimus,
netolerantiškų ir nekultūringų žmonių buvo ir bus,
jie neverti, kad dėl jų gadintumėtės nuotaiką.
Sėkmės. smile.gif
Atsakyti
Ačiū už gerus žodžius 4u.gif .
Bet pasirodo pas mus ir pardavėjų reakcija ne kokia. Skaičiau straipsnį, kad su vežimėliu kai kur net išprašo iš parduotuvės
Atsakyti
koks skirtumas ar vaziuosi su kudikio vezimeliu ar prekybos centro vezimeliu.Manau tai lygiai tas pats ir niekas neturetu priestarauti
Atsakyti
QUOTE(mamike @ 2008 12 13, 16:14)
pastatyk tą vežimą kur nors šone

dėl šito pritarsiu jeigu su vežimą vežėt prie lentynų, reikėtų pagalvoti ar/kaip kiti praeis, ypač jei akcija ir žmonių daug rolleyes.gif
dėl kitko - nekreipkit dėmesio, nemažai į parduotuves eina po darbo, tai ir nuotaikos būna atitinkamos irnesakyk.gif
Atsakyti
Tai ir pikčiausia, kad praėjimo neužstojau, o lingavau vežimą, supau mažiukę. Juk prekių vežimai tiek pat vietos užima. Tai jei jie be kūdikio viskas gerai?
ir dar ne po darbo, o ryte darbo dieną.
O kur jūs mažius palikinėjate, kur nors šone? Ar girdėsit kai verks? Ar netrinktelės koks nesidairantis pirkėjas ir neišgąsdis, to nebijote?
Juk tai irgi žmogutis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamike: 13 gruodžio 2008 - 21:11
aš čia apie apskritai visus vežimus. manau kad jei žmonių daug, juos derėtų palikti toliau nuo lentynų, kad nereikėtų kitiems patiems stumdyt rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Na perskaiciau jusu atsiliepimus apie vezimus ir nutariau pasidalinti savo ispudziais. Siandien ryte musu maximoje matytas vaizdelis: i vezima isodinta gal jau 10-12m. panele,kuriai jau ir papukai dygsta, o ta issisketus,kojas uzvertus drybso.Na, slykstu ziureti. Mano vyras ir sako: "vargsas vaikas, nevaiksto, invalidukas" ( jis mate,kai motina ja sodino ir tai visai ne invalide mergaite.Juk nebutu tada ka sakes). Tada babce,kad paleis kakarine ant visos maximos. Siurpas!!!! Na nueinam i kita gala, o ten sutinku buvusia bendradarbe. Ji irgi vezime isisodinusi savo 3m. suneli. Tai kai veza pro lentynas, tas rankutes iskises sudetas lentynoje prekes visas varto. Kazkas is pirkeju jai dave pastaba, tai ir ta,kad pasius saukti. Apsisukom ir dingom...
Cia aprasiau tik del to, kad mes pacios dazniausiai esame kaltos.
Atsakyti
QUOTE(Vilūne @ 2008 12 14, 17:08)
Sveikutes.
Na perskaiciau jusu atsiliepimus apie vezimus ir nutariau pasidalinti savo ispudziais. Siandien ryte musu maximoje matytas vaizdelis: i vezima isodinta gal jau 10-12m. panele,kuriai jau ir papukai dygsta, o ta issisketus,kojas uzvertus drybso.Na, slykstu ziureti. Mano vyras ir sako: "vargsas vaikas, nevaiksto, invalidukas" ( jis mate,kai motina ja sodino ir tai visai ne invalide mergaite.Juk nebutu tada ka sakes). Tada babce,kad paleis kakarine ant visos maximos. Siurpas!!!! Na nueinam i kita gala, o ten sutinku buvusia bendradarbe. Ji irgi vezime isisodinusi savo 3m. suneli. Tai kai veza pro lentynas, tas rankutes iskises sudetas lentynoje prekes visas varto. Kazkas is pirkeju jai dave pastaba, tai ir ta,kad pasius saukti. Apsisukom ir dingom...
  Cia aprasiau tik del to, kad mes pacios dazniausiai esame kaltos.


Oi, matyta situacija lotuliukas.gif
Man tai juoką kelia tie vaikučiai pirkinių vežimėliuose. Kai būna nuotaika, tai vis paklausiu, kuriame skyriuje ir po kiek tuos "lelius" parduoda lotuliukas.gif
Reakcija įvairi būna... lotuliukas.gif
Kažkaip man atrodo ne vieta jiems tarp pirkinių... g.gif
Lyg kad žaisliukai kokie būtų...
Atsakyti
Na, kazkaip niekur neigiamos reakcijos ir piktu zodziu nesulaukem tongue.gif
Atsakyti
šiaip jau vaiką ypač mažą vengiu vežt į tokias masines vietas, mieliau palieku lauke su vyru, pati greičiau apibėgu viską, bet kartais tiesiog nėra sąlygų vienai, tai tenka vežtis. Matau daug mamų su vežimėliais, tai man ir kažkaip normalu atrodo, nu nepaliksi vaiko vieno niekur.
Pabandytų man ką nors užmest, tai kai rėžčiau atgal, mažai nepasirodytų. Kai vaiko susilaukiau, labai arši pasidariau tuo klausimu biggrin.gif

aišku stengiuosi į siaurus praėjimus nelyst, kitiem nekliudyt, niekam neturėtų kliūt mamos su vaikučiais.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2008 12 14, 18:24)

Man tai juoką kelia tie vaikučiai pirkinių vežimėliuose. Kai būna nuotaika, tai vis paklausiu, kuriame skyriuje ir po kiek tuos "lelius" parduoda  lotuliukas.gif
Reakcija įvairi būna...  lotuliukas.gif
Kažkaip man atrodo ne vieta jiems tarp pirkinių...  g.gif
Lyg kad žaisliukai kokie būtų...

O aš nieko blogo nematau tame, kad vaikas prekių vežimėlyje sedi -
ir mamai patogiau jį sužiūrėti, kai jis visąlaik priešais akis, o ne laksto visur,
ir pačiam vaikui smagiau, o ir saugiau nei vaikščiot suaugusiems "tarp koju".

O kad vaikai prekes iš lentynų mėto, tai manau bėda ne tame, kad jie vežime ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ančiukė: 14 gruodžio 2008 - 18:26