Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvėje su vežimėliu

Man dar neteko isgirsti komentaru del vaikucio su vezimeliu ax.gif Del to dziaugiuosi, nes tikrai nemalonu, kai kas nors bando sugadinti nuotaika schmoll.gif O del dideliu vaikuciu parduotuviniuose vezimuose tai nematau ko piktintis. Tai jei vaikas nori i ji sesti, o tu neleidi, tai ka geriau, kad jis prades verkti vidury parduotuves, visi susinervuos ir geriau nuo to bus? doh.gif Ir kam cia komentuoti, kurioj lentynoj vaikai parduodami? Tai, jeigu atsiranda laiko kabinetis prie zmoniu, reiskia laikas keliauti prie kasos ir neuzimti vietos parduotuvej su savo vezimu be vaiko. Be to, nematau skirtumo, ar teveliai parduotuvese vaziuoja su vezimeliais, ar visi kiti su pirkiniu vezimais. Pastarieji, beje, net daugiau vietos uzima.
Atsakyti
QUOTE(Ievamul @ 2008 12 18, 01:36)
Man dar neteko isgirsti komentaru del vaikucio su vezimeliu  ax.gif  Del to dziaugiuosi, nes tikrai nemalonu, kai kas nors bando sugadinti nuotaika  schmoll.gif O del dideliu vaikuciu parduotuviniuose vezimuose tai nematau ko piktintis. Tai jei vaikas nori i ji sesti, o tu neleidi, tai ka geriau, kad jis prades verkti vidury parduotuves, visi susinervuos ir geriau nuo to bus?  doh.gif Ir kam cia komentuoti, kurioj lentynoj vaikai parduodami? Tai, jeigu atsiranda laiko kabinetis prie zmoniu, reiskia laikas keliauti prie kasos ir neuzimti vietos parduotuvej su savo vezimu be vaiko. Be to, nematau skirtumo, ar teveliai parduotuvese vaziuoja su vezimeliais, ar visi kiti su pirkiniu vezimais. Pastarieji, beje, net daugiau vietos uzima.

dar cia skaiciau toki pasakyma kad alia invaliduka veza kabutese jei aikas vezime sedi. doh.gif Isvis siaubas kazkoks, kaip dar kam tokios mintys tokios kyla. blink.gif
Atsakyti
Aš su vaiku einu iškelta galva,visur kur noriu ir nei matau,nei kreipiu dėmesio į aplinkinių reakciją,jai ką nors erzina vaikai,tai jau jų asmeninės ir psichologinės problemos.Nesulaukiau jokių komentarų ar replikų,bet iš šios temos ir kai kurių pasisakimų matau,kad egzistuoja neigiamas visuomenės požiūris.Džiaugiuos,kad parduotuvėse yra vaikučių ir nėščių mamyčių kasos. Pamenu kaip sunku būdavo nieščiai stovėt ilgiausiose eilėse,jau nekalbu apie tai,kad būdavo tokių kur dar ir pastūmdavo,kai gimė sūnelis tų kasų dar nebuvo,stovėdavom su verkenčiu mažyliu ant rankų,bet jokių mandagumo gestų nesulaukdavom.Dabar visad einam į tą kasą ir ten būna eilė žmonių be vaikų,tai mandagiai primenu kokioj kasoj jie stovi ir paprašau mus praleisti,tai visokių reakcijų esu sulaukus.Viena jauna mergina net nusikeikė ir pareiškė,kad tai diskriminacija,o aš jai priminiau,kad labai greit jai gali tekti džiaugtis tokia tvarka.
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2008 12 18, 14:29)
Aš su vaiku einu iškelta galva,visur kur noriu ir nei matau,nei kreipiu dėmesio į aplinkinių reakciją,jai ką nors erzina vaikai,tai jau jų asmeninės ir psichologinės problemos.Nesulaukiau jokių komentarų ar replikų,bet iš šios temos ir kai kurių pasisakimų matau,kad egzistuoja neigiamas visuomenės požiūris.Džiaugiuos,kad parduotuvėse yra vaikučių ir nėščių mamyčių kasos. Pamenu kaip sunku būdavo nieščiai stovėt ilgiausiose eilėse,jau nekalbu apie tai,kad būdavo tokių kur dar ir pastūmdavo,kai gimė sūnelis tų kasų dar nebuvo,stovėdavom su verkenčiu mažyliu ant rankų,bet jokių mandagumo gestų nesulaukdavom.Dabar visad einam į tą kasą ir ten būna eilė žmonių be vaikų,tai mandagiai primenu kokioj kasoj jie stovi ir paprašau mus praleisti,tai visokių reakcijų esu sulaukus.Viena jauna mergina net nusikeikė ir pareiškė,kad tai diskriminacija,o aš jai priminiau,kad labai greit jai gali tekti  džiaugtis tokia tvarka.

tikrai del tu kasu tai labai geras dalykas. labais magu kad yra galimybe greitais usimoketi uz prekes ir iseiti is parduotuves kol vaikutis neisiserzino. bet va yra zmoniu kaip jau minejot kurie to visai nesupranta ir net nesistengia suprasti. blink.gif doh.gif o jaunos merginos siais laikais labai izulios. verysad.gif as iergi visur su vaiku einu iskelta galva, kazkaip neteko ir man asmeniskai labai kazkam uzkliuti, bet va cia temoje jau matosi vos is keliu pasisakymu kas ir kaip yra. doh.gif

zinoma jei tik yra galimybe nuvaziuoti i parduotuve be sunaus taip ir darau, bet tikrai ne del aplinkiniu, o tik del savo vaiko. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aš taip pat einu apsipirkti su vaiku savo vežimėlyje arba sodinu į parduotuvės ir nekreipiu dėmesio. Bet ir pati dar nesu sulaukusi kažkokių nemalonių replikų išskyrus, maximos kasose su mažais vaikais, kai einu be eilės. Čia tai dažnai lepteli kas nors ką nors, bet patyliu arba pasakau "pasiskaitytkit prie kokios kasos į eilę atsistojot, tada nereikės burbėti". biggrin.gif
Atsakyti
Ačiukas, Ingriduk už palaikymą. 4u.gif

Na, nesitikėjau, kad taip gražiai išsivystys tokia prieštaringa diskusija. Maniau pasibėdavosim ir tiek.
O pasirodo, kad net kaikurios mamos savo vaikų lygiateisiais žmonėmis nelaiko g.gif , baisu blink.gif .
Gal tikrai laikui bėgant atsiras draudžiamas ženklas parduotuvėse - "moteris su vaiku" ir perbraukta raudonai verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(mamike @ 2008 12 18, 14:02)
Ačiukas, Ingriduk už palaikymą. 4u.gif

Na, nesitikėjau, kad taip gražiai išsivystys tokia prieštaringa diskusija. Maniau pasibėdavosim ir tiek.
O pasirodo, kad net kaikurios mamos savo vaikų lygiateisiais žmonėmis nelaiko g.gif , baisu blink.gif .
Gal tikrai laikui bėgant atsiras draudžiamas ženklas parduotuvėse - "moteris su vaiku" ir perbraukta raudonai verysad.gif .

nemanau,kad atsiras,nes šeimos su vaikais ir neša didžiausią pelną toms parduotuvėms,nes vien vaikiškom prekėm kiek pinigų tenka išleisti,o dar paskaičiavus,kad tos prekės vienos iš brangiausių.Vien parduotuvių konkurencija to neleis daryt,kuri parduotuvė išdrys papiktint klientus ir uždraust įeit su vaikais.Nebent įstatymą išleistų viriausybė,bet to neleis žmogaus teisių apsauga,nuskambėtų mūsų Lietuvėlė per visą pasaulį.Šeip prekybos centrai ir yra orentuoti į šeimą ir net kaikur vaikų vystymo kambarėliai yra,tad tos piktos tetulės tik pasvajot gali,kad mes išnyksim lotuliukas.gif Šeip tai aš manau,kad čia yra žmonių pavydas,kai mato mamas jaunas,gražias,su gražiais vaikučiais.Seni mums pavydi jaunystės ir šeimyninės laimės,o jauni mums pavydi,kad mes jau turim tai apie ką jie dar tik svajoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamike @ 2008 12 13, 17:14)
Sveikos, norėjau pasidomėti, kaip jus sutinka aplinkiniai, kai apsiperkate su kūdikiais vežimėlje?
Per didžiąją žaislų akciją maximose teko išgirsti labai nemalonių komentarų: pvz.:
su vaiku namie lai sėdi
ko čia su vežimu kai tiek žmonių
pastatyk tą vežimą kur nors šone

Na ar aš ne žmogus? Ar mano dukrytė paršiukas, kad prie žmonių negalima? Ar šunelis kurį parišam lauke kol apsipirksim? O gal mamos su kūdikiais raupsuotos? Ką man daryti jei nenoriu palikti vaiko svetimiems arba neišgaliu? Juk ir mes valgyti norim ir mes pigiau įsigyti prekes turime teisę.

O gal aš per daug noriu?

man asmeniskai yra dzin kas vezime - prekes ar vaikas, jeigu jisai pastatytas taip, kad trukdo man prieiti prie prekiu lentynos jisai bus pastumtas, o jeigu bandys kazka sakyti atsakymas bus paprastas " ne viena cia esi" - zmogus bus apeitas, ar atsiprasyta, kad praleistu
niekam negaliu suprastitu kiauliu, kurie su vezimu grudasi tarp lentynu, kuriu tarpai tokie, kad dviem zmonems sunku prasilenkti, ar daug zmoniu yra. Tau reikia ko, tai pastatai vezima salia lentynu, kur daugiau vietos nueini ir pasiimi.
Atsakyti
Na, gal tikrai, taip viešai nieks mūsų nevarys, tačiau straipsnių, kad su vežimėliu neįleidžia į kai kurias mažąsias aprangos parduotuves yra. Ir pasirodo pasiskųsti nėra kam, ir į teismą paduoti nėra pagrindo(bent jau taip rašė teisininkas).
Papildyta:
QUOTE(Bekasė @ 2008 12 18, 15:17)
man asmeniskai yra dzin kas vezime - prekes ar vaikas, jeigu jisai pastatytas taip, kad trukdo man prieiti prie prekiu lentynos jisai bus pastumtas, o jeigu bandys kazka sakyti atsakymas bus paprastas " ne viena cia esi" - zmogus bus apeitas, ar atsiprasyta, kad praleistu
niekam negaliu suprastitu kiauliu, kurie su vezimu grudasi tarp lentynu, kuriu tarpai tokie, kad dviem zmonems sunku prasilenkti, ar daug zmoniu yra. Tau reikia ko, tai pastatai vezima salia lentynu, kur daugiau vietos nueini ir pasiimi.


Kažką ne taip supratai blink.gif . Niekas nesako, kad vaikai su vežimais pastatomi taip, kad trugdytų. Aš pati pravažiuodama pastumiu vežimėlius su vaikais jei jie trugdo, bet ne kaip šiukšles blink.gif .
Kalba vyko apie lygias teises stumti Maximos vežimą ir kūdikio. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamike: 18 gruodžio 2008 - 13:25
Ačiū Dievui išaugom jau vežimo amžių rolleyes.gif Nors kol dar jo reikėjo,tai nei su replikomis,nei su neigiamais komentarais neteko susidurti schmoll.gif Ėjau visur kaip kengūra su vaikus,tiek į didelius prekybos centrus,tiek į mažas parduotuves,tiek maisto,tiek į rūbų cool.gif
Tad nematau tame jokios problemos,ir nematau reikalo drausti mamos kur jos nori su vaiku eiti.

Suprantu kitų nepasitenkinimą,tokiu atveju kurį pačiai teko matyti,ir kurio taip pat nepateisinu schmoll.gif :kavinėj,joje savaitgalį kaip įprastai daug žmonių,atėjus jauna šeima su leliuku prie stalelio užsiima vietą,užsisako maisto,paskui kol laukia mama sumąsto pakeisti vaikui sauskelnes,pasiguldo lelių ant stalo,nuima sugadintą su kvepiančiu turiniu doh.gif unsure.gif pakeičia švarų,ir toliau patenkinti šnekučiuojasi laukdami garuojančio maisto cool.gif šalia sedėję žmonės,nepagailėjo replikų,bet manau tokiom mamom,jos nieko nereiškia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2008 12 18, 14:17)
man asmeniskai yra dzin kas vezime - prekes ar vaikas, jeigu jisai pastatytas taip, kad trukdo man prieiti prie prekiu lentynos jisai bus pastumtas, o jeigu bandys kazka sakyti atsakymas bus paprastas " ne viena cia esi" - zmogus bus apeitas, ar atsiprasyta, kad praleistu
niekam negaliu suprastitu kiauliu, kurie su vezimu grudasi tarp lentynu, kuriu tarpai tokie, kad dviem zmonems sunku prasilenkti, ar daug zmoniu yra. Tau reikia ko, tai pastatai vezima salia lentynu, kur daugiau vietos nueini ir pasiimi.

Tikrai mes ne apie tai,aš neužstatau niekad vėžimo nei su vaiku,nei be jo,kad kiti negalėtų praeit,bet pravažiuot tarp lentynų tenka ir paprašau žmonių praleisti.Juk nepaliksi vaiko vidurį maximos ir neisi prie lentynų prekių ieškot.Vienas dalykas tai vaikas ir iškristc gali,kitas dalykas ji ir ten atsiras stumdančiu,o trečias jai visi vidurį maximos paliktumėm vėžimus ir eitumėm prie lentynų,tai iki jų net nedaeitumėm,nes visi praėjimai būtų vėžimais užstatyti.
Atsakyti
QUOTE(ingrida5 @ 2008 12 18, 12:42)
bet va yra zmoniu kaip jau minejot kurie to visai nesupranta ir net nesistengia suprasti.  blink.gif  doh.gif o jaunos merginos siais laikais labai izulios.  verysad.gif


Niekada nesuprasiu ir į priekį (jei nebus specialios kasos) nepraleisiu nėščiosios su pilnu krepšu alaus, degtinės ir cigarečių, nesvarbu, kam ir dėl ko ji ten perka. Tokių ne vieną teko matyti maximose

QUOTE(Bekasė @ 2008 12 18, 13:17)
man asmeniskai yra dzin kas vezime - prekes ar vaikas, jeigu jisai pastatytas taip, kad trukdo man prieiti prie prekiu lentynos jisai bus pastumtas, o jeigu bandys kazka sakyti atsakymas bus paprastas " ne viena cia esi" - zmogus bus apeitas, ar atsiprasyta, kad praleistu
niekam negaliu suprastitu kiauliu, kurie su vezimu grudasi tarp lentynu, kuriu tarpai tokie, kad dviem zmonems sunku prasilenkti, ar daug zmoniu yra. Tau reikia ko, tai pastatai vezima salia lentynu, kur daugiau vietos nueini ir pasiimi.


Būtent drinks_cheers.gif
Ir dažniausiai vežimėliai (ar prekių, ar vaikų) pastatomi taip, kad nepraeisi, nepravažiuosi, nebent praskrisi. Nežinau, mane tėvai išauklėjo taip, kad ne tik į save kreipčiau dėmesį, bet šiais laikais žmonės su vežimėliais daro atvirkščiai.
Važiuoju kur noriu, nepravažiuoju, bet vis tiek važiuoju, nesvarbu, kad per kitų kojas (per didžiąją maximos žaislų akciją net trys mamytės su vaikučių vežimėliais sugebėjo kojas man nuvažiuoti, žodžio "atsiprašau" neišgirdau nė iš vienos doh.gif )
Atsakyti