Įkraunama...
Įkraunama...

TIGI

Nagi nagi, aptarinėjam, vertinam, komentuojam ir peikiam toliau

user posted image


3 tema
Atsakyti
Kelis kartus jau pabandžiau Tigi ego boost nenuplaunamą kondicionierių ir ką galiu pasakyt - man labai patiko thumbup.gif Suglotnina plaukus, neleidžia galams šiauštis ir styroti į visas puses, kvapas irgi neblogas. Žodžiu, bent jau kol kas įvertinimas teigiamas.

Taip pat išmėginau ir Tigi šokoladinę kaukę. Kvapelis wub.gif Bet šiaip, man atrodo, ji labiau tinka ypač sausiems galiukams, kurie linkę ypatingai pūstis, nes mano siūleliams to drėkinimo buvo kaip ir truputį perdaug biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Honey,2008 12 14, 17:44]
Kelis kartus jau pabandžiau Tigi ego boost nenuplaunamą kondicionierių ir ką galiu pasakyt - man labai patiko thumbup.gif Suglotnina plaukus, neleidžia galams šiauštis ir styroti į visas puses, kvapas irgi neblogas. Žodžiu, bent jau kol kas įvertinimas teigiamas.

Taip pat išmėginau ir Tigi šokoladinę kaukę. Kvapelis wub.gif Bet šiaip, man atrodo, ji labiau tinka ypač sausiems galiukams, kurie linkę ypatingai pūstis, nes mano siūleliams to drėkinimo buvo kaip ir truputį perdaug biggrin.gif
[/quote
na va pagaliau sulaukiau tavo komentaro apie boosteri biggrin.gif o kas del sokoladines tai taip pat per stipri buvo smile.gif
Atsakyti
nauji namuciai clap.gif
na man tigi tai geriausios is visu naudotu priemoniu, o ir kvapai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NooR @ 2008 12 14, 18:02)
nauji namuciai clap.gif
na man tigi tai geriausios is visu naudotu priemoniu, o ir kvapai wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
as irgi Tigi didziausia gerbeja(ta galejot suprasti pamate mano plauku prieziuros priemoniu nuotrauka ) biggrin.gif biggrin.gif beveik viskas labai tinka ir patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2008 12 14, 17:59)
na va pagaliau sulaukiau tavo komentaro apie boosteri biggrin.gif  o kas del sokoladines tai taip pat per stipri buvo  smile.gif


Ramintėle 4u.gif
Man atrodo šokoladinė visai neblogai būtų po atstatomosios joico kaukės, kadangi man ji labai nusausina plaukus. Reiks pabandyt.
Atsakyti
[quote=Honey,2008 12 14, 18:44]
Kelis kartus jau pabandžiau Tigi ego boost nenuplaunamą kondicionierių ir ką galiu pasakyt - man labai patiko thumbup.gif Suglotnina plaukus, neleidžia galams šiauštis ir styroti į visas puses, kvapas irgi neblogas. Žodžiu, bent jau kol kas įvertinimas teigiamas.





oj nu kaip Jus ta Ego Boost naudojate, as kiek ne bandziau ir ant slapiu ir ant sausu plauku...niekaip su juo nesusidrauguaju g.gif
Atsakyti
Gal galit padėt išsirinkt, kuri priemonė geresnė? Mano plaukai iš plonesnių noriu, kad blizgėtų ir lygintų, ir dar kad stiprintų plauką biggrin.gif

user posted image user posted image


praeitoj temoj mačiau gerus atsiliepimus apie šią priemonę, o kaip ją naudojat, kaip kondicionieriaus?
user posted image
Atsakyti
Apie Dream Drops puikūs atsiliepimai tiek iš merginų forume, tiek iš mano kirpėjos. Pati planuoju kažkada įsigyti. O dėl tiesinimo, tai, manau, nė vienas plauko nepatiesina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2008 12 15, 19:20)
Apie Dream Drops puikūs atsiliepimai tiek iš merginų forume, tiek iš mano kirpėjos. Pati planuoju kažkada įsigyti. O dėl tiesinimo, tai, manau, nė vienas plauko nepatiesina  g.gif


ane bigsmile.gif tai šaunu man jį taip knieti įsigyt. Tiesint netaip ir svarbu naudoju šampūnus ir kondicionierius tiesinančius. Na aš kiek naudojau aliejukų tai man jie patiesina kažkiek suglotnina plaukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2008 12 15, 20:29)
ane bigsmile.gif  tai šaunu man jį taip knieti įsigyt. Tiesint netaip ir svarbu naudoju šampūnus ir kondicionierius tiesinančius. Na aš kiek naudojau aliejukų tai man jie patiesina kažkiek suglotnina plaukus ax.gif

Šiandien kai tik buvau kirpykloje, tai man kirpėja su dream dropsais patepė galus, visai patiko, nesijaučia joks sunkumas kaip kad pvz su Joico aliejuku. Be to, faina, kad jis ne tik šiaip sau dėl grožio, bet ir gydomasis.
O kokius šampūnus naudoji tiesinančius? ax.gif
Atsakyti