Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio/makiažo klaidos

Nezinau ar tokia tema yra , taciau butu labai idomu isgirsti ivairiu merginu , moteru , mamu gal net ir vyru (jeigu cia uzsuks nuomuone ), apie tai ko reiketu vengti moterims ir nepersistengti grazinantis... kas jusu nuomuone slyksciau nei slykstu? smile.gif kokie makiazai? kokiu grozio proceduru reiketu wengti ? Sklinda gandai jog lietuvos moterys yra vienos is ne stilingiausi europoje....
Atsakyti
Man asmeniskai nera nieko baisiau uz tona pudros, kai aiskiai matosi ant veido, arba dar baisiau, kai skirias nuo kaklo spalva..baisu, kai blakstienos linksta nuo tuso..o is vis ziauru, kai matai, kad panele su vakaryksciu makijazu blink.gif doh.gif lotuliukas.gif nu ir seip svarbu nepadaugint visko 4u.gif
Atsakyti
kas tiesa tas ne melas.. arba baisu kaip tepama ant weido wien sausa pudra... ir nesitepama tusho rolleyes.gif tai akys kaip pas kiaulyte atrodo , nes dazniausiai biri pudra blakstienas nuswiesina...
nzn kosmarishkai dar tie priauginti kilometriniai nagai ir nulakuoti iwairiom kanareliu spalwom.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cerol @ 2008 12 14, 23:02)
kas tiesa tas ne melas.. arba baisu kaip tepama ant weido wien sausa pudra... ir nesitepama tusho  rolleyes.gif  tai akys kaip pas kiaulyte atrodo , nes dazniausiai biri pudra blakstienas nuswiesina...
nzn kosmarishkai dar tie priauginti kilometriniai nagai ir nulakuoti iwairiom kanareliu spalwom..  ax.gif




Nu kazkaip ilgi nagai tai man netrukdo, pas ka jie yra, svarbu, kad nebutu papildymas pries 2men darytas doh.gif blink.gif 4u.gif
Del pudros tai jo.. unsure.gif kaa cia dar galvoju..ai biggrin.gif kai lupdazi ar blizgesi dazo daug auksciau virs lupu, tipo kad didesnes atrodytu..bet kai kuris nemoka normaliai to padaryt, tai atrodo.. blink.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mas asmeniškai nieko nėra baisiau už ilgus nagus, prisiūtus/priaugintus plaukus ir mėlynus akių šešėlius bei lūpų pieštuką tamsesnį už dažus ar be jų. ir dar ataugusios šaknys rolleyes.gif
Atsakyti
nu man tie priauginti angai nieko tokio tik pats lakavimas baisus.....
o kad melyni seseliai.. tai irgi tragedija.....
man dar nepatinka kaip merginos su pudra lupas pasidazo ir blizgesiu nesitepa ir iseina i gatwe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cerol @ 2008 12 14, 23:17)
man dar nepatinka kaip merginos su pudra lupas pasidazo  ir blizgesiu nesitepa ir iseina i gatwe  biggrin.gif



Mano drauge taip darydavo..tipo prigesina spalva 4u.gif
Atsakyti
aj pamirshau dar strelkes , kaip merginso wedasi iki smilkiniu..... tokiu pazystu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2008 12 14, 23:08)
mas asmeniškai nieko nėra baisiau už ilgus nagus, prisiūtus/priaugintus plaukus ir mėlynus akių šešėlius bei lūpų pieštuką tamsesnį už dažus ar be jų. ir dar ataugusios šaknys rolleyes.gif

O melyni seseliai( aisku neryskus)- kai kada , jei tinka , visai graziai ziurisi. ax.gif
Atsakyti
taip bet jau reikia budi labai jau profesionaliai , ir dazyti taip santuriaii nes jei padauginsim atrodysim baisiai blush2.gif
Atsakyti
per daug makiazo/ryskus makiazas
per daug soliariumo
nenaturalios plauku spalvos
priauginti nagai
priauginti plaukai
nagu daile
Atsakyti
Oranzine veido spalva( soliariumas+ bele kiek pudros)
Perpesioti antakiai- arba vietoje ju nupiestas kazkoks siulas. blink.gif
Atsakyti