Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek depiliuojat bikinio sritį?-2dalis

4u.gif plepam toliau ax.gif
Atsakyti
As po epiliacijos naudoju Eveline cosmetics 8in1 rusiska linija tipo ir stabdo plauku augima ir silpnina juos ir drekina ir svelnina pasekmes zodziu laugh.gif o kad maziau raustu gal depiliuokis po maudyniu, ypac po vonios, kada oda ismirksta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juree: 16 liepos 2005 - 17:46
na, as skutu ir sonus ir "ten" , bet kaip man baisu ten su tuo skustuvu bruzint, vis atrodo, isipjausiu, o odos neina itempti -slysta su muilu schmoll.gif kaip jus ten giliau isskutat, pasidalinkit gudrybem g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo levrete: 18 liepos 2005 - 16:40
daugiametė praktika ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Juree @ 2005 07 16, 18:45)
As po epiliacijos naudoju Eveline cosmetics  8in1 rusiska linija tipo ir stabdo plauku augima ir silpnina juos ir drekina ir svelnina pasekmes zodziu laugh.gif  o kad maziau raustu gal depiliuokis po maudyniu, ypac po vonios, kada oda ismirksta


8in1?????? blink.gif blink.gif blink.gif Kur čia tokį radai? biggrin.gif
Atsakyti
Man tai labiausiai patinka kai nieko nėr blush2.gif Bet kartais palieku tik plonytę juostelę tongue.gif
levrete, na pabandyk, kad ten kažkaip neįsipjauna, aš drasiai su peiliuku darbuojuos biggrin.gif tfu tfu tfu, kad neprisišnekėčiau, nes paskui ir doctor.gif gali prireikt smile.gif
Atsakyti
nusipirkau siandien Veet specialiai bikinio depiliacijai krema, papasakosiu greit kaip ten jis ar padeda, ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Madam Butterfly, laukiam atsiliepimų smile.gif
Atsakyti
Niu tai va... grįžau ir begau išbandyt, kol namie nėra vyro... Nesąmonė!!! tik nepirkit!!! puse nusiima, bet vistiek plauku lieka, o priekyje išvis tik maža dalis nusiimė... Tikrai peiliukai geriau... arba vašku... verysad.gif
Atsakyti
kuri Veet pirkai? Ju ten keli yra..nors poveikis tai beveik vienodas visu, vienas blogesnis uz kita doh.gif



QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 07 18, 17:23)
nusipirkau siandien Veet specialiai bikinio depiliacijai krema, papasakosiu greit kaip ten jis ar padeda, ar ne biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2005 07 18, 19:31)
Niu tai va... grįžau ir begau išbandyt, kol namie nėra vyro... Nesąmonė!!! tik nepirkit!!! puse nusiima, bet vistiek plauku lieka, o priekyje išvis tik maža dalis nusiimė... Tikrai peiliukai geriau... arba vašku...  verysad.gif

Aš kažkada irgi turėjau, nu visiška nesąmonė, pritariu tam, ką Butterfly sako.
Atsakyti
naudoju Diedo skutimosi putas ir su peiliuku snaj snaj, niekas niekur neslysta ir neisipjauna schmoll.gif liuks thumbup.gif
tiesa dar po to patepu Diedo kremu po skutimosi Faustas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti