Įkraunama...
Įkraunama...

Singer siuvimo mašina

Sveikos mamytes paveldejau singer siuvimo masina, norėčiau sužinoti ko visi svaigsta apie sitas masinas ir kur gauti informacijos, kas jose ypatingo? 4u.gif Rašykit viską ką žinot?
Atsakyti
Jei pirkciau, tai del graziu metaliniu koju. ax.gif Kiek zinau, jas pritaiko gaminant staliukus.
Atsakyti
Tiesiog gerai siuva. Manoji su tom gražiom kojom, bet kai aš moku kojine siūti, tai siuvu ir vargo nematau. Aišku, reikėtų įsigyti kokią šiuolakinę, kuri daugiau dygsnių darytų. Beje, koks tavo mašinos numeris, kada ji pagaminta? Aš bandžiau savosios pagaminimo metus nustatyti, bet sąraše tokios raidės neradau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemugne @ 2008 12 19, 14:39)
Tiesiog gerai siuva. Manoji su tom gražiom kojom, bet kai aš moku kojine siūti, tai siuvu ir vargo nematau. Aišku, reikėtų įsigyti kokią šiuolakinę, kuri daugiau dygsnių darytų. Beje, koks tavo mašinos numeris, kada ji pagaminta? Aš bandžiau savosios pagaminimo metus nustatyti, bet sąraše tokios raidės neradau... g.gif

Pagaminimo metų tai aš nerandu bet radau kaškoki tai numerį iškalta, kas per sarašas ir kur ji gauti? g.gif
Atsakyti
Pažiūrėk čia: http://www.sew2go.com/singerdate.htm Mano numerio, kaip bebutų keista, nėra. Neprisiruošiu pačiai korporacijai parašyti pasiteirauti.
Atsakyti
Bet jūs ir kantrios panos su antikvarais siūti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemugne @ 2008 12 19, 21:55)
Pažiūrėk čia: http://www.sew2go.com/singerdate.htm Mano numerio, kaip bebutų keista, nėra. Neprisiruošiu pačiai korporacijai parašyti pasiteirauti.

Ačiū radau 1925m gamybos. Taip tokiu metu o siuna tai labai gerai, bet kokio storio.Esu patenkinta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigand @ 2008 12 20, 11:39)
Ačiū radau 1925m gamybos. Taip tokiu metu o siuna tai labai gerai, bet kokio storio.Esu patenkinta. 4u.gif

Atsakyti
nenoriu pradeti naujos temos, todel klausiu sioje. Turiu senovine siuvimo masina, bet ji ne Singer, o kaip itariu viena pirmuju rusisku siuvimo masinu. Gal kas turite kokios idomios informacijos apie jas? masinai turetu buti panasiai apie 65 -70metu. (гостшвеимашина) vat panasus pavadinimas ant jos parasytas.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2008 12 26, 17:42)
nenoriu pradeti naujos temos, todel klausiu sioje. Turiu  senovine siuvimo masina, bet ji ne Singer, o kaip itariu viena pirmuju rusisku siuvimo masinu. Gal kas turite kokios idomios informacijos apie jas? masinai turetu buti panasiai apie 65 -70metu. (гостшвеимашина) vat panasus pavadinimas ant jos parasytas.


Labas, Sigita. Jūsų ,,ГОССШВЕЙМАШИНА''- tai SINGERio kopija (rusai visais laikais gamino vakarietiškas kopijas, išskyrus ТУЛА,ЧАЙКА). Galėjo būt pagaminta apie 1925- 32m.Podolske. Mašinos neblogos, ypač jų eksportiniai variantai- GOSHŠVEIMAŠHINA ir UNION. Lietuvoje šios mašinos buvo pardavinėjamos bolševikų po 220 Lt ir pigiau(palyg. toks pat SINGERis kainavo apie 800 Lt). Šių mašinų remontuoti neverta, nebent tai būtų šeimos relikvija. Vertas dėmesio tik jos staliukas (kojos). Šiais laikais už nedidelę kainą galima nusipirkti žymei geresnę aukštesnės kl. siuvimo mašiną.
SU ŠVENTĖMIS. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Singer meistras @ 2008 12 28, 01:30)
Labas, Sigita. Jūsų ,,ГОССШВЕЙМАШИНА''- tai SINGERio kopija (rusai visais laikais gamino vakarietiškas kopijas, išskyrus ТУЛА,ЧАЙКА). Galėjo būt pagaminta apie 1925- 32m.Podolske. Mašinos neblogos, ypač jų eksportiniai variantai- GOSHŠVEIMAŠHINA ir UNION. Lietuvoje šios mašinos buvo pardavinėjamos bolševikų po 220 Lt ir pigiau(palyg. toks pat SINGERis kainavo apie 800 Lt). Šių mašinų remontuoti neverta, nebent tai būtų šeimos relikvija. Vertas dėmesio tik jos staliukas (kojos). Šiais laikais už nedidelę kainą galima nusipirkti žymei geresnę aukštesnės kl. siuvimo mašiną.
  SU ŠVENTĖMIS.  smile.gif


Oi kaip aciu, kad papasakojote bigsmile.gif Jos remontuoti kaip ir nereikia, kol naudojausi siuvo puikiai. Tai mano pirmoji siuvimo masina, siuvausi ir drabuzius ir net rankinukus is senu mamos odiniu batu aulu. tiesa plonytes medziagos si masina nemegsta, bet dzinsa eme be vargo biggrin.gif jau 8-neri metai ja nesiuvau, guli pas mama rusyje. O apie kojas, pardaveja man pasakojo, kad jos perdarytos. jei mama siuvimo masinos nepradangino, kada nufotkinsiu ir ikelsiu.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2008 12 29, 10:53)
Oi kaip aciu, kad papasakojote  bigsmile.gif  Jos remontuoti kaip ir nereikia, kol naudojausi siuvo puikiai. Tai mano pirmoji siuvimo masina, siuvausi ir drabuzius ir net rankinukus is senu mamos odiniu batu aulu. tiesa plonytes medziagos si masina nemegsta, bet dzinsa eme be vargo  biggrin.gif  jau 8-neri metai ja nesiuvau, guli pas mama rusyje. O apie kojas, pardaveja man pasakojo, kad jos perdarytos. jei mama siuvimo masinos nepradangino, kada nufotkinsiu ir ikelsiu.


Nujaučiu, kad Jūsų ta mašina per savo amželį daug visko matė, ypač pabuvojusi rūsije pelių ir žiurkių draugijoje ir pasigavusi rūdžių. Kokybiško darbo iš jos nesitikėkite. Manau ne vien džinsus norite lopyt, bet ir užuolaidas pasitvarkyt, iš perkeliuko pasisiut ką nors. Šiaip paprasta (bet neprasta) tiesesiūlė siuvimo mašina- viėnas pagrindinių siuvėjos įrankių, nes su galima atlikti daugybe siuvimo triukų.
Atsakyti