Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošime namus kalėdoms?

sveikos, nemanau kad yra tokia tema (bent jau as neradau) merginos gal nesunku jums patart kaip pasigaminti kokia nediduke eglute mokyklos parodai ax.gif jau uzkniso kiekvienais metais daryti vainikus kaledinius, puokstes o siemet vat sugalvojo tema "kaledu eglute"
tai va klausiu jusu gal kuri galetu patarti kaip gaminti is kokiu medziagu ir t.t. buciau begalo dekinga drinks_cheers.gif galima daryti is bet kokios medziagos, bet kokia technika ir t.t. prasau jusu gelbekit help.gif gal kurios darete ar darote arba padejote kam nors pasigaminti? ax.gif
Papildyta:
ojej temoje klaida blush2.gif vaje....
Atsakyti
Laba diena,

Kalėdos artėja. Gavo mūsų šeimyna įdomią užduotį, sūneliui reikia į darželį parodėlei padaryti kalėdinį žibintą, nuo minčių jau galva apsisuko. Gal jūs turite kokių patarimų ar nuorodų kaip būtų galima nesudėtingai, bet gražiai ir originaliai padaryti kalėdinį žibintą. Beja, manau, kad tai puiki idėja ne tik vaikučiams, bet ir namus pasipuošti. Lauksiu patarimų, pasiūlymų. Dėkui iš anksto.
Atsakyti
Kaip pasigaminti, tai turbūt aiškiausiai čia paaiškinta. Be abejo, forma gali būti įvairi.

Žibintas - namukas

O šiaip idėjų visokių yra:

user posted image

user posted image
Tokį vaikystėje gamindavom, labai paprasta pasidaryti.

user posted image
Paaiškinimas kaip daryti čia.

user posted image

Argi ne Kalėdinė pasaka?..

user posted image user posted image

user posted image

user posted image
Galima nupurkšti skirtingais dažais. Vietoj gėlyčių gali būti snaigutės, oranamentai ir pan.

user posted image

Dar čia pažiūrėkit. Tai nėra popieriniai kalėdiniai žibintai, bet idėjų galima rasti.

Šiaip juk iš bet ko žibintą galima pasidaryti: iš popierinių puodelių, apklijuotų popieriumi ir sujungtų dekoratyvine virvele, iš susuktų popieriaus tūtelių, iš suglamžytų popierinių rutuliukų, iš vielutės ir putoplasto ir t.t ir pan. Net iš baltų/melsvų (ar kokia spalva jums asocijuojasi su Kalėdomis) sagų galite padaryti puikų žibintą. Tik štai, jei ruošiatės uždegti jame pvz., žvakę - saugokitės!



Atsakyti
negi nei viena neturi ideju? verysad.gif as galvoju gal padaryti meduoline eglute, kaip kepti radau tik reikia formeles paieskot ir bus vsio rolleyes.gif kaip manot? g.gif
Atsakyti
Aš tai daryčiau kaip šluotą, iš pagalių smulkių ...
Atsakyti
QUOTE(kysa007 @ 2007 11 18, 19:49)
negi nei viena neturi ideju? verysad.gif  as galvoju gal padaryti meduoline eglute, kaip kepti radau tik reikia formeles paieskot ir bus vsio rolleyes.gif  kaip manot? g.gif



meduoline thumbup.gif tikrai turėtų atkreipti dėmesį biggrin.gif o ypač jei dar didesnė, spalvotu glajum papuošta, bus originali 4u.gif
O jeigu koks šakotis, aplietas spalvotu glajumi? Juk truputį panašus į eglutę... g.gif dar prikepus kokių meduoliukų juos kaip nors priraišiojus... kaip nors iš morenginės tešlos (arba tiesiog išplakto kiaušinio baltymo sumaišyto su cukraus pudra ir susingdyto) padaryti sniegą (padėklą, ant kurio stovės šakočiukas?...smile.gif)

bet meduolinė man irgi labai gera idėja 4u.gif
Atsakyti
Aš vienais metais dariausi eglutę. Parsitempiau gluosnio šakų, nulupau žievę, susukau apvalų pagrindą, paskui dėjau žaisliukus ir blizgučius bei lemputes į vidų ir sukiojau toliau, vis siaurindama ir galiausiai išorę papuošiau - atrodė labai įspūdingai 4u.gif
Atsakyti
Vienos parduotuvės vitrinoje mačiau padarytą eglutę iš baltų vatos skritulėlių, makiažui valyti. Atrodė labai gražiai, tarsi apsnigta balta eglutė thumbup.gif

Vata apklijuota buvo va tokios formos figūra: user posted image
Vatinės eglės pavyzdžio neradau, bet internete va tokių naminių eglių radau:

Eglė iš medžiagos:
user posted image
user posted image
Meduolių eglė. kaip supratau, kepta iš žvaigždučių formos meduolių:
user posted image
Eglė iš maisto
user posted image
Pamačiau tokią vaškinę žvakę ir pagalvojau, kad galima patiems kažką panašaus pasigaminti.
http://mywebpages.co.....tmas Tree.JPG
Reikėtų paimti mano jau minėtą figūrą ir aplašinti žaliu vašku. Gautųsi nubėgimai alia spygliai. O ant viršaus spalvotų lašų - žaisliukai. Pati niekada nebandžiau, bet gal kas ir išeitų.

Eglė iš balionų:
user posted image
Medžiaginė, siuvinėta:
user posted image
Nertinė:
user posted image

Ne visos eglės į temą, bet užsikrėčiau tomis eglėmis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 27 lapkričio 2009 - 19:12
mano pasiulymas toks 4u.gif ,is kartono susukti kugio forma,visa istepti lipalu,ir apvolioti grikiuose arba ryziuose,leisti isdziuti,po to apipurksti aukso ar sidabro spalvos dazais,po to visa ta reikala pritvirtinti prie vazonelio taip pat purksto ar dazyto kokia nors spalva..man tai grazu,o jei dar pvz dvi skirtingo dydzio stovi salia is viso nerealu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2007 11 20, 00:33)
mano pasiulymas toks 4u.gif ,is kartono susukti kugio  forma,visa istepti lipalu,ir apvolioti grikiuose arba ryziuose,leisti isdziuti,po to apipurksti aukso ar sidabro spalvos dazais,po to visa ta reikala pritvirtinti prie vazonelio taip pat purksto ar dazyto kokia nors spalva..man tai grazu,o jei dar pvz dvi skirtingo dydzio stovi salia is viso nerealu wub.gif

labai patiko i įdėja mirksiukas.gif 4u.gif reikės pamėginti.
Visos labai gražios eglutės.
Dar galima iš skruzdėlyno padaryti eglutę,iš vatos tamponėlių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfiniukė @ 2007 11 20, 10:14)
labai patiko i įdėja mirksiukas.gif  4u.gif reikės pamėginti.
Visos labai gražios eglutės.
Dar galima iš skruzdėlyno padaryti eglutę,iš vatos tamponėlių ax.gif



dabar pagalvojau,kad galima ir kokiais graziais makaronais aplipdyt g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2007 11 20, 10:26)
dabar pagalvojau,kad galima ir kokiais graziais makaronais aplipdyt g.gif  g.gif

nusipirkusi makaronus ''bantukai,kaspinukai'' nusipurškiau sidabrine spalva,o eglute auksine nupurkšiu,kai ryžiai susiklijuos,dar bandysiu iš grikių kruopų ax.gif ,turūt bus labai gražu,nekantrauju daryti ax.gif ir išvysti galutinį rezultatą biggrin.gif
Atsakyti