Įkraunama...
Įkraunama...

Pilstomo alaus bačkutė

Sveikos,

gal kam teko pirkti is Svyturio, Kalnapilio ar kokio Tauro alaus backute -50 litru? Labai reiktu...

Aciu
Atsakyti
Mes pirkom Kaune Jargaloje, bet kaip matau tu iš Vilniaus, tai turėtų ir ten būti kokių alaus daryklų, kurios parduoda bačkutėm ir nuomoja įrangą. Nors jei mums dabar reikėtų vestuvėm alaus, tai turbūt pirktume buteliais, nes yra daug pigesnio buteliais nei bačkutėse, bet čia priklauso nuo rūšies.
Atsakyti
Paiskaitykit reklaminius laikraščius- ten daug tokių skelbimų yra. O jei pirksit su alumi iš firmos, tai dažniausiai paskolina už užstatą
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 07 17, 21:30)
Mes pirkom Kaune Jargaloje, bet kaip matau tu iš Vilniaus, tai turėtų ir ten būti kokių alaus daryklų, kurios parduoda bačkutėm ir nuomoja įrangą. Nors jei mums dabar reikėtų vestuvėm alaus, tai turbūt pirktume buteliais, nes yra daug pigesnio buteliais nei bačkutėse, bet čia priklauso nuo rūšies.

Kiek kainavo jums alaus bačkutė 30l ar 50l. Ir kur ta Jurgala yra? kokie kontaktiniai tel?
Atsakyti
QUOTE(Mis @ 2005 07 18, 11:43)
Kiek kainavo jums alaus bačkutė 30l ar 50l. Ir kur ta Jurgala yra? kokie kontaktiniai tel?

50ltr bačkutė kainavo 97 lt. Alus atrodo buvo Gubernijos Inperial ar kažkas panašaus. O Jargala yra Kaune, netoli 9 forto šilainiuose.
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 07 18, 10:50)
50ltr bačkutė kainavo 97 lt. Alus atrodo buvo Gubernijos Inperial ar kažkas panašaus. O Jargala yra Kaune, netoli 9 forto šilainiuose.

O čia kaina jau su kraniuku?
Atsakyti
QUOTE(Mis @ 2005 07 18, 12:00)
O čia kaina jau su kraniuku?

Kraniuką irgi davė, nežinau ar jis papildomai ten kainuoja, bet mano draugė ten dirba tai kraniuką davė taip. Man atrodo kad ten įrangai reikia palikti užstatą, kurį paskui gražina.
Atsakyti
as pati esu is klp ir buvau svyturio gamykloj tai galiu pasakyti kad is ten pirkti neapsimoka zodziu daug vargo tampytis su ta backa gar uzstata reikia palikti taip pat kazkokia pompa reik nuomotis ir ne daug ka pigiau iseina mes pirksim is baro kur ir svesim
Atsakyti
O mums sake, kad alaus gamintojai patys su dziaugsmu atveza ir dar aciu pasako. Man irgi siek tiek itariai tas reikalas pasirode, bet gal rasim kaip... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 07 17, 22:30)
Mes pirkom Kaune Jargaloje, bet kaip matau tu iš Vilniaus, tai turėtų ir ten būti kokių alaus daryklų, kurios parduoda bačkutėm ir nuomoja įrangą. Nors jei mums dabar reikėtų vestuvėm alaus, tai turbūt pirktume buteliais, nes yra daug pigesnio buteliais nei bačkutėse, bet čia priklauso nuo rūšies.


o kiek laiko pries reikia nuvaziuoti uzsisakyti ta backute?
Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2005 07 19, 13:32)
o kiek laiko pries reikia nuvaziuoti uzsisakyti ta backute?

Mes užsisakėm prieš dvi savaites, bet manau galima ir vėliau, alaus tai visada bus, bet neaišku kaip su kraniukais. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 07 19, 23:00)
Mes užsisakėm prieš dvi savaites, bet manau galima ir vėliau, alaus tai visada bus, bet neaišku kaip su kraniukais. biggrin.gif

O kokie tikslesni būtų kontaktai? Kaip juos rasti ir koks tel?
Atsakyti