Įkraunama...
Įkraunama...

Draugo baisus grasinimai

Sveikos.noriu kazkam issipasakoti,nes neturiu kam nes siuo metu esu isvykusi is Lietuvos,salia draugiu nera,o mamai tokiu dalyku bijau pasakoti,kad infarkto negautu,ir taip per daug jaudinasi del visko.

Tai va,pabandsiu nupasakoti savo problema.
Turiu vaikina,kuri labai myliu,bet visus musu santykius gadina pavydas.Karta is poros jo draugu isgirdau kad kai jis pasigeria visai lieka labai agresyvus,visai kitas zmogus.Niekaip netikejau kaip tai gali buti,juk siaip jis tok geras,svelnus..Bet va, neseniai ivyko toks dalykas,jog jam isgerus as paskambinau paklausti,kur jis yra,jis pasake kad eina namo(velai vakare),as tada pasakiau kad pasisaugotu,kad butu atsargus..na nuo to viskas ir prasidejo...jis budamas girtas supyko,kodel as ji laikau bailiu ir t.t, ir dar bepridure: "nuzudysiu zmogu gal tada patikesi kad nesu bailys".O as ta vakara buwau pas broli sveciuose,tai jis dar po to parase,kad jei isduosiu ji su kuo nors jis ta zmogu nuzudys,ir kad sneka rimtai.Man sokas,nezinau ka daryti,ar tai tik girto sapaliojimas ar is tiesu jis gali buti pavojingas?Negi galetu taip padaryti budamas girtas?Myliu labai ji,nes budamas blaivas jis pats nuostabiausias zmogus,argi alkoholis gali taip pakeisti staiga zmogu?jis yra pasakes kad budamas girtas man niekada nieko nepadarys,bet man jau baisu tuo tiketi... cray.gif
Atsakyti
Nelabai koks derinys pavydas+alkoholis doh.gif Jeigu toliau gers, tai manau suvaldyti tą pavydą bus labai sunku ir jis gali prasiveržti pačiais netikėčiausiais būdais. O dar tie grasinimai nužudyt ką nors doh.gif Ko gero tai tik manipuliavimas tavimi (kiti grasina patys nusižudyti). Kažkokia nesveika ta jo meilė - jei nedarysi kaip aš noriu - ką nors nužudysiu doh.gif Gal jis tais grasinimai tik dangsto nepasitikėjimą savo jėgomis g.gif Patikėk alkoholis dar ne taip pakeičia žmogų ir laikui bėgant taip užvaldo žmogaus smegenis, kad kartais pagalvoji ar tai iš vis žmogus.
Atsakyti
Pati ne dėl vaikino, bet dėl kito artimo žmogaus stebėdavausi, kaip gali virsti visai kitu žmogumi, kai išgeria (turėjo problemų su alkoholizmu). Na visai visai kitu, neturinčiu nieko bendro su tuo, koks yra blaivus. doh.gif Laimei, tas žmogus bent jau fiziškai nesmurtaudavo. Nebūtinai tiesa ką kalba, bet mano atveju yra ir padaręs ką kalba, aišku, irgi neblaivus. Žodžiu, gaila, kad optimistiško nieko negaliu pasakyti. Tai laimė, bent jei kalba, kad tau nieko nepadarytų...
Atsakyti
Na man labai užkliuvo tie grasinimai nužudyti. Arba tai tik tusčias grasinimas iš nepilnavertiškumo komplekso arba tai polinkis į smurtą. Jei vaikinas turi polinkį smurtui - tai jo žodžiai kad jos nelies beverčiai, kai nebus po ranka ką užmušt gali ir autorei kliūt doh.gif
Atsakyti
Nepilnavertiškumas, nepasitikėjimas savimi, aišku kaip ant delno jau vien iš to, kiek aprašyta.
Man su gilia mintim tas posakis, kad kas blaiviam galvoje, tas girtam ant liežuvio. Manau, tikra tiesa.
Jaučiu, kad mergina tikėjosi, kad paguostume, kad gal nieko čia blogo... Juk neklausiama, jei neabejojama...
Bet, aišku, kad pačiam taip neatrodo, kaip iš šono. Gal temos autorė psichologiškai kažkiek išsikalbėdama padės sau, bet jos draugo tai nepakeis...
Atsakyti
Tas posakis gyvenime patikrintas. Dar kitos merginos prieš draugaudamos su vaikinu jį nugirdo ir žiūri kaip jis elgsis ir iš to sprendžia ar verta prasidėti doh.gif Jau vien gėrimas yra blogybė.
Išsikalbėjus pasidaro lengviau, bet problema neišsisprendžia...
Atsakyti
Pažįstu ir aš žmogų, kuris labai pasikeičia į agresyviąją pusę, kai išgeria, o gerti mėgsta. Gaila, kad tik "įklimpę" į meilės liūną ne vienas pamato savo partnerio ydas. Tada labai sunku išsiskirt, nes žmogų pamilsti...
Margarita, kiek laiko judu draugaujat?
Atsakyti
tiesiai sviesiai manau, kad jis nepilno proto. ar su intelektu pas ji nekas ar dar kaip, nezinau. bet siaip normalus zmogus neisivaizduoju kaip gali svaiciot apie zmogaus nuzudyma vardan drasos parodymo. net i girtas.
zodziu skirtis, nes labai didele tikimybe, kad anksciau ar veliau pati gausi i nosi arba grasinimu nuzudyt.
Atsakyti
nepykite bet ilgai su tokiu niekas negyvena,jei jis nenori keistis,iseities tada nera jokios.manau taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selenita @ 2008 12 20, 05:12)
Pažįstu ir aš žmogų, kuris labai pasikeičia į agresyviąją pusę, kai išgeria, o gerti mėgsta. Gaila, kad tik "įklimpę" į meilės liūną ne vienas pamato savo partnerio ydas. Tada labai sunku išsiskirt, nes žmogų pamilsti...
Margarita, kiek laiko judu draugaujat?



Mes neilgai dar kartu,beweik metai..Jis gerti nemegsta,seniau gerdavo daug su draugais o dbr nebe.Bet tas pasikeitimas isgerus mane labai gasdina,nes atrodo kad jau suradau TA zmogu..mano mamai tas pats buwo,ja girtas tevas vaikydavosi budamas agresyvus..as kai pagalvoju kas gali mane laukti,baisu pasidaro.sukurus seima gali tekti su vaiku ant ranku i gatve begti nuo girto vyro,jei toks durnas lieka..
Neisivaizduoju ka daryti,siaip kai blaivas pats nuostabiausias zmogus,be proto myli,saugo,rupinasi ir t.t,kaip pasakoje atrodo viskas.
Del nepilnavetiskumo,jus teisios..nuo pat draugystes pradzios jauciau jog jis savimi nelabai pasitiki,bet koks neigiamas atsiliepimas apie ji jam butu nekas.
Siaip neisivaizduoju ka gali rieksti tie jo zodziai,ar signalas man susimastyti pagaliau ar siaip kazkoks nesusipratimas..Siaip berniukas praeity kiek zinau labai megdavo pasimust,kam nors "i galva duoti",bet ten blogu draugu itaka buwo isitikinusi esu 100proc.
Kodel taip viskas atsitinka,ar galima dar ka pakeisti cry.gif
Atsakyti
QUOTE(aureda @ 2008 12 20, 10:42)
nepykite bet ilgai su tokiu niekas negyvena,jei jis nenori keistis,iseities tada nera jokios.manau taip  g.gif

Bet yra kas kenčia ir gyvena ilgus metus. verysad.gif Jei blaivus normalus, geras žmogus... Pvz., kai minėjau apie artimą žmogų - jis pragyveno daug metų poroje. Antrai pusei tiesiog buvo gaila skirtis, palikti, kalbėdavo - nes visai nusigers. Taip ir pragyveno iki vieno jų gyvenimo galo. Nesmerkiu tos antros pusės, nes man būtų lygiai taip pat gaila, tuo labiau, kad šiaip žmogus buvo geras, ir neblaivus nesmurtaudavo fiziškai.
Manau, pati, Margarita, atsakei į savo klausimus... Dėl pasikeitimo, tai naivu... Nors, žinoma, būna stebuklų. Arba turi būti labai labai stipri ir bandyti įtakoti ketimąsi, bet garantijos juk niekas neduos... Tau spręsti, ar palikti jį, ar laukti, kol dar sunkiau bus, kai praeis daugiau laiko, ar likti ir bandyti keisti, ar tiesiog likti ir susitaikyti, kad yra koks yra...
Atsakyti
tai juk aš ir minėjau kad jis turi keistis,arba mylėti ir gyventi toliau.Bet ar tai išeitis jei jis neras pilno noro keistis.O šeip tai jai spręsti,gerai kad ji nori kitų nuomones,ir jai pačiai minčių naujų atsiras.Ir su juo rimtai apie tai daug pakalbeti. 4u.gif
Atsakyti