Įkraunama...
Įkraunama...

Viešbutis vestuvinei nakčiai

Sveikos, jaunosios,

kai daugelis klausimu vestuvems jau isspresta, pradejau galvoti, ar verta nuomotis viesbuti vestuvinei nakciai. Juk vaziuoti nakvoti namo taip nesinori... Kaip kitos galvojat, o gal istekejusios kokiu nors patarimu gali duoti?
Atsakyti
cia priklauso nuo to, kokios bus pas jus vestuves, ar su nakvyne kur nors pvz.sodyboje, ar ne. jeigu bus restorane vakariene, tai aisku verta biggrin.gif
Atsakyti
Mes važiavom namo, bet tikrai būčiau norėjus važiuoti į viešbutį. Bet kad namai tikrai arčiau už bet kokį viešbutį, tai ir nevažiavom. ax.gif
Atsakyti
Kadangi mūsų vestuvės bus švenčiamos viešbučio restorane, tai mums pasiūlė liukso klasės kambarį už spec. kainą. Taigi mes žadame pasilikti nakvoti viešbutyje. Kažkaip visai nesinori važiuoti namo, tuo labiau, kad mūsų tėvai pas mus nakvos, nes jie ne vilniečiai. biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi švęsime viešbučio restorane, tai mums liukso kambari pirmai nakčiai dovanoja. thumbup.gif
Atsakyti
o mes is kavines vaziavom i viesbuti ir visai nesigailiu wub.gif
Atsakyti
aš tai irgi galvoju, jei ne sodyboj švęsim, tai į viešbutį būtinai thumbup.gif iš draugų dovana būtų blush2.gif
Atsakyti
Mes irgi i viesbuti vaziavome, nes nenorejom pirmos nakties pas tevus praleist, nebutume galeje atsipalaiduoti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
na aš irgi labai noriu pirmąją vedybinę naktį praleisti viešbutyje. tai čia patys jaunieji ir turi ieškoti, ar tai turėtų būti kažkieno dovana - kaip jūs manot?
Atsakyti
Mile, o tu paprašyk kokios geros draugės, kad kelis draugus suorganizuotų ir jums tą naktį viešbuty padovanotų. Juk vis tiek dar turbūt ne visi dovanas nupirkę, o ir jiems rūpestis atkris: ką čia dovanoti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl from Ipanema @ 2005 09 12, 20:40)
Mile, o tu paprašyk kokios geros draugės, kad kelis draugus suorganizuotų ir jums tą  naktį viešbuty padovanotų. Juk vis tiek dar turbūt ne visi dovanas nupirkę, o ir jiems rūpestis atkris: ką čia dovanoti...  4u.gif

Gerai tu sakai. Aš kai pažiūrėjau padoresnių viešbučių kainas Vilniuje, tai net akys ant kaktos iššoko doh.gif Be 200 Lt nieko gero nesurasi g.gif
Atsakyti
O mes patys sau susiradom viesbuteli, dar vyriskis nuvaziaves papuose, tai gryzus po baliaus buvo labai smagu parsirast i romantiska kambary ir ramiai pabut dviese...
Atsakyti