Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Sveikos,
Mano dukrai jau tris menesei.Pirmus du menesius priaugo po 700gr.Dabar kai sveremes priaugo tik 500gr,na ugiu labai isitempe 5cm. per menesi priaugo.Noriu suzinoti kiek jusu mazylei priauga per menesi,ir ar nepermazai mano priaugo.
Atsakyti
QUOTE (troja @ 2004 10 07, 10:28)
Sveikos,
Mano dukrai jau tris menesei.Pirmus du menesius priaugo po 700gr.Dabar kai sveremes priaugo tik 500gr,na ugiu labai isitempe  5cm. per menesi priaugo.Noriu suzinoti kiek jusu mazylei priauga per menesi,ir ar nepermazai mano priaugo.

Pas mus lygiai tas pats, ilga ir kūda biggrin.gif bet aš negalvoju, kad ji mažai priauga wink.gif Svarbiausia, kad priauga svorio, o 500 g. irgi yra daug wink.gif
Atsakyti
mano parasas viska pasako rolleyes.gif priaugam nemazai,bet turbut nuo misinuku cia mes tokie burbuliukai sad.gif
Atsakyti
O as maitinu savo pienu, bet priaugam tai ohoho! thumbup.gif
Gimem - 4 kg, 55 cm
1 men. - 5 kg, 57 cm
2 men. - 6,5 kg, 62 cm

Jau greit vel sversimes ir jauciu kad vel visa kilograma priaugom doh.gif

Nei as pati, nei tetukas nesam labai jau dideli, o vaikis tai kaip ant mieliu auga. Nu bet uztat as pati nesustorejau nei kiek - viska is manes isvalgo smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif visai gerai priauga tikrai jokios baimes o beje jei truktu maisto iskart suprastum prasidetu niurzgejimai dazniau nei kas trys valandos ir tustintusi daug reciau
maniskis tainuo triju iki 6 men priaugdavo tik po 400g o dabar jau prasidejo kosiu valgymas ir misinuko gerimas tai truputi daugiau 600g per menesi ir irgi tuo metu labai i ugi tyso net 7 cm per men biggrin.gif
Atsakyti
na mes tai esam coliukai. 7 mėn. mes svėrėm 7440, o ūgis 70cm. o kas mėn. priaugam vos po 300 g. - 400g. smile.gif
Atsakyti
na musiske tai burbulyte clap.gif priaugam800-900 thumbup.gif per men dabar paaugom 4 cm 70-71 muistes sunku buvo pamatuot Mum 7 men 2.gif heart.gif
Atsakyti
mes gimem 3280, 1 menesio sverem 4100, antra - 5500 clap.gif , o dabar tai dar neaisku, nes sversimes kita savaite (maitinu pati), gal priaugo apie 1 kg, taip man atrodo biggrin.gif , labai jau daug mano 2.gif valgo biggrin.gif
Atsakyti
mes irgi prie gerai pavalganciu, kaip matote ish parasiuko biggrin.gif ziuresim kaip toliau eisis wink.gif
Atsakyti
QUOTE (ma @ 2004 10 07, 15:55)
mes irgi prie gerai pavalganciu, kaip matote ish parasiuko  biggrin.gif ziuresim kaip toliau eisis  wink.gif

Taip pat. Jau liaskutes storokos, ne visos sauskelnes uzsisega, vis pereinam prie didesniu blink.gif Taip kad yra ir privalumu maziau priaugant (gi is esmes svarbu, kad i pliusa, o ne i minusa) rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistule: 08 spalio 2004 - 11:03
mano 1 men. priaugo 1.5 kg, 2 men. priaugo 1 kg.. 3men.-700g. o dabar 7 men ir priaugom tik 200gr.
Atsakyti
Galvojau, kad tik mes labai maži, pasirodo, panašių "gigantų" nemažai...
Pirmus du mėnesius priaugom po 800g, o trečią 600g. Valgom labai nedaug, bet gydytoja sako, kad augam pagal normas
Atsakyti