Įkraunama...
Įkraunama...

Pyragėliai su nesaldžiu įdaru

labai reikia pyragėlių su nesaldžiu įdaru receptų- kad viduje būtų grybai, kopūstai ir pan.gal kas mokat tokius kepti?
Atsakyti
mieliniai pyragėliai
tešla: 500 g. miltų, 30 g mielių, 1 šaukštas cukraus,, 2/3 stiklinės pieno,, 100 g margarino,, 1 kiaušinis


mieles istirpinti su cukrumi,piena siek tiek pašildyti,margarina istirpydti ir viska sumaisyti su miltais ir ir kaisuiniu,palikti tesla siltai akd paklitu

idaras:ivairiausi grybai,svogunas,morka,patroskinti keptuveje su trupuciu aliejaus ir prieskoniais,is teslos formuoti pyragelius,deti idara ir kepti ikaitintame aliejuje
Atsakyti
Mano megstamiausi pyrageliai is sloksniuotos teslos, su fetos suriu ir spinatais 4u.gif
Sluokniuota tesla, supjaustau kvadratukais, dedu spinatu, pakepintu su cenakais ant alyvuogiu aliejaus, fetos surio, ir lenkiu per puse, kad gautusi trikampis, uzspaudziu, virsu patepu alyvuogiu aliejum ir kepu. Skanaus 4u.gif
Atsakyti
ačiū tongue.gif
Atsakyti
ryt lekiu i parduotuve pirkti produktu pyrageliams su spinatais blush2.gif tik niekada su spinatais nieko nesu gaminusi kazi kaip pavyks smile.gif
Atsakyti
tik šiandien susigriebiau, kad ryt Kūčios.. tai galvoju ir aš norėčiau kokių pyragėlių kad ir iš sluoksniuotos tešlos.. nu bet ale tuštoka čia.. receptėlių nėr..

radau kitoj temelėj nemažai patarimų su Sluoksniuota tešla thumbup.gif Tik pas mus Maximoj jos akcija, tai kaip deficitas ji biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.N.A.S: 23 gruodžio 2008 - 14:08
Sveikos 4u.gif

Reik man Jūsų, išminčių, pagalbos bigsmile.gif Žodžiu, darysiu šiandien pyragėlius su grybais - viską žinau, išskyrus, kaip konkrečiai elgtis su grybais? Jie yra džiovinti... g.gif Ar reikia mirkyti kažkiek laiko, vėliau išvirti?

Ačiū už greitąją pagalba 4u.gif
Atsakyti
Mumuke, mes tai darėm taip: džiovintus grybus apvirėm apie valandą, tada vandenuką nupylėm, grybukus sumalėm, susipjaustėm svogūniuko, jį apkepėm (iki kol lengvai pagelsta) ir suvertėm tuos sumaltus grybukus. Va ir viskas, gali dėti į pyragėlius tokį įdarą, galima ir ant silkės.
Atsakyti
Guvile, ačiū ačiū ačiū 4u.gif Išgelbėjai mane 4u.gif O maždaug kiek laiko virti? (niekada nedariau tokių pyragėlių, tad jaučiuos tokia kvaila doh.gif ).
Atsakyti
Apie valandą. Pamatysi, kada tie grybukai suminkštės, tada ir užteks.
Atsakyti
ačiū 4u.gif gražių Jums švenčių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2008 12 24, 12:41)
Mumuke, mes tai darėm taip: džiovintus grybus apvirėm apie valandą, tada vandenuką nupylėm, grybukus sumalėm, susipjaustėm svogūniuko, jį apkepėm (iki kol lengvai pagelsta) ir suvertėm tuos sumaltus grybukus. Va ir viskas, gali dėti į pyragėlius tokį įdarą, galima ir ant silkės.


Jei ismirkytumet pries tai (tarkime, nakciai paliktumet), nereiketu tiek ilgai virti wink.gif
Atsakyti