Įkraunama...
Įkraunama...

Taupyklės vaikams

Apklausa: Kokius pinigėlius metat į taupykles? (74 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Įdomu ar tėveliai kaupia pinigėlius vaikučių taupyklėse
Ar tai planuoja daryti iš anksto ar tik tada jeigu kažkas padovanoja taupyklę
Gal taupyti pradeda jau nuo tada kai suplanuoja vaikutį
Dar smalsu kur planuoja išleisti sutaupytą sumą?
Gal pirmajam vaikučio gimtadieniui? Gražiai dovanai?
Pasidalinkit taupyklių paslaptimi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Mums taupyklę padovanojo per pirmąjį gimtadienį. Metam tik penkių litų monetas, o kai prisikaupia iškeičiam į popierinius. smile.gif
Atsakyti
mes po 5 Lt pradėjom taupyt nuo mano nėštumo septinto mėn.
iš mano pažįstamų šeimų nemažai kas taupo
tik va dar įdomu, kur taupymo ribos... ar šeima planuoja ką pirkt ar taupyt pinigėlius ilgai ilgai kol susitaupys nemaža suma ax.gif
Atsakyti
mano vaikas taupo, daugiausiai ką padovanoja močiutės ax.gif , būna taip, kad taupo be vizijos, o būna, kad su tiksu, pastaruosius kelis metus taupė akvariumui, jis jau jį turi thumbup.gif , o dabar kol kas niekam nenumatę, bet savo sutaupytų pinigėlių niekam nenori nei skolinti julolab dovanoti, jei netyčia randa pinigėlį namie tai visada paprašo, kad leisčiau įsidėti į taupyklę 4u.gif , tik dabar berašant pastebėjau tokį bruožą "savo"pinigėlių niekda nešvaisto , neperka saldumynų ir šiaip nepirkalioja niekučių, g.gif , taupo didesniems pirkiniams biggrin.gif
Atsakyti
Mes taupykle durai padovanojom jos krikstynu proga.
Taupo mergaiciuke ivairias monetas,kurias padovanoja seneliai ar dedes su tetom.
Žada pavasari pirkti didele auto,todel mums mazai,manau ir prisideti reiks rolleyes.gif
Atsakyti
mano vienai pažįstamai taupymas po 5 litus tapo MANIJA
jeigu turi piniginėje penkių litų monetą, tai bet ką padarys kad tik nereiktų jos iškeisti lotuliukas.gif
Atsakyti
mes pradejom taupyti rudeni ir kalėdoms nupirkom virtuvėlę, dabar taupysim iki gimtadienio, jis kaip tik lygiai uz pusės metų, o tada dar dadėję pinigų pirksim kokią didesnę dovaną.Kadangi ji nesupranta taupyklės reikšmės, tai mes sprendžiam ka pirkti, o ki paaugs, tada manau pati spręs bigsmile.gif
Atsakyti
abu vaikai turi taupykles,meta 5 litu monetas.. 4u.gif ka darys,kai prisipildys taupykles,tai bus ju reikalas,nes taupo jie 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kodėlčiukė @ 2008 12 22, 16:46)
mano vienai pažįstamai taupymas po 5 litus tapo MANIJA
jeigu turi piniginėje penkių litų monetą, tai bet ką padarys kad tik nereiktų jos iškeisti  lotuliukas.gif

o kodel MANIJA?????turedama pinigineje 5lt moneta,atiduodu vaikam...tikrai neisleidziu ir neskaitau tai jokia manija...juk zmones bankuose turi kaupiamuosius fondus,draudimus ar tai irgi manija???
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 12 22, 20:08)
o kodel MANIJA?????turedama pinigineje 5lt moneta,atiduodu vaikam...tikrai neisleidziu ir neskaitau tai jokia manija...juk zmones bankuose turi kaupiamuosius fondus,draudimus ar tai irgi manija???


todėl, kad jokiu būdų neišleis to pinigėlio
verčiau kažko nenupirks, negu praras pinigą mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes pradėjome taupyti dar planuodami lialiuką. Taupyklė jau pilnutėlė thumbup.gif . Žadame sudaužyti taupyklę per pirmąjį dukrytės gimtadienį birthday.gif
Atsakyti
taupom, metam 1,2,5lt monetas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kodėlčiukė @ 2008 12 22, 19:21)
todėl, kad jokiu būdų neišleis to pinigėlio
verčiau kažko nenupirks, negu praras pinigą  mirksiukas.gif

o ka jau daug uz 5lt nupirksi???siais laikais,tai juk TAUPYMAS....naturalu,kad tam pasiryzes ir meti tam tikras monetas,juk tikrai ne taip daznai gauni tas 5lt monetasir ne simtais meti i taupykle tongue.gif 4u.gif
Atsakyti