Įkraunama...
Įkraunama...

vasario 14 :)*

buvo vasario 14 diena wub.gif wub.gif vakaras toks tylus ir ramus nuostabus smile.gif smile.gif staiga dingsta mano draugas ir neleidzia man is virtuves ateiti i kambari sako as tau paskambinsiu kai galesi ateiti smile.gif smile.gif nustebau......... praeina 20 min ir stai jo skambutis girdziu jo balsas virpa lyg pavasario vejalis........ smile.gif smile.gif smile.gif kazka keisto pajutau......... smile.gif smile.gif ieinu i kambary o ten tamsa tik ant grindu swiecia zvakiu kelias smile.gif smile.gif pajutau toki lengva jausma sirdyje....zengiu kelis nedrasius zingsnius ir pajuntu swelnu rankos suspaudima pamatau dvi spindincias ir siek tiek baugias akis........ smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif ir isgirstu zodzius ,,ar busi mano?'' pasijutau lyg danguje minutei sustingau ir su asara istariau ,,taip'' vakaras buvo nuostabus.............. wub.gif smile.gif : angel.gif
Atsakyti
4u.gif wub.gif wub.gif bigsmile.gif nu ir grazu,linkiu jums laimes dideles!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciukas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Romantiska wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
g.gif kartais norisi kažko mielo ir romantiško , vonios su žiedlapiais rožių , degančių žvakių aplink , šampano taurės , ir minkšto halato ............bet tai galiu pati sau pasidaryt ...........nes mb visai be romantikos verysad.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Šaunuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(BRAŠKĖ68 @ 2009 01 03, 15:47)
g.gif kartais norisi kažko mielo ir romantiško , vonios su žiedlapiais rožių , degančių žvakių aplink , šampano taurės , ir minkšto halato ............bet tai galiu pati sau pasidaryt ...........nes mb visai be romantikos verysad.gif



na nemanau kad be romantikos visi vyrai jos kazkiek turi 4u.gif 4u.gif smile.gif wub.gif
Atsakyti
wow.. koks saunuolis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif suaniai sugalvota. nuo moters priklauso manau nes kad ir mano tetis su mano mama niekada maisto negamindavo o su kita dabartine zmona i lova pusryciai savaitgaliais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elviva @ 2009 01 13, 23:00)
thumbup.gif suaniai sugalvota.  nuo moters priklauso manau nes kad ir mano tetis su mano mama niekada maisto negamindavo o su kita dabartine zmona i lova pusryciai savaitgaliais. ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
laaabai romantiska wub.gif
Atsakyti