Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Sveikutes turiu labai didele problema.net nezinau kur tokios temos randasi apie tai.esu girdejus kad del pienliges gali sumazeti pastojimo tikimybe.ar kam yra teke susidurti.isvis pasidalinkit savo patarimais ar patirtimi kaip su tuo kovoti nes jau nebeismanau kaip su tuo kovoti. verysad.gif
Atsakyti
Gal tu jau nestuke.gif Man daktarė sakė kad pas nėštukes dažnai atsiranda pienligė, nes gleivinė sujautrėja.
Dar ji atsiranda paprastai nuo per didelės higienos.
O gydymui tai būna skirtos spec. žvakutės, klausk vaistinėje mirksiukas.gif
Atsakyti
Apie pienlige daug diskutuojama sveikatos skyrely mirksiukas.gif

cia

ir cia

ir dar cia
Atsakyti
na ne nestuke.gif tikrai kaip ir gaila bebutu bet nesu verysad.gif su ta nesamoninga liga kovoju gal metai, visko isbandziau bet nieko.vienkartinis padejejas Micomax tabletes, bet ju irgi nepripirkinesi kas savaite nes viena tab. 16 lt.
Atsakyti
Labutis. turejau ir as ta baisia liga, ilgai kankinaus. Ji vis atsinaujindavo, ypac kai pastojau. Isbandziau daug zvakuciu ir MYCOMAX ir LOMEXIN ir t.t. Bet labiausiai man padejo (tfu tfu tfu i iki siol neatsinaujino) Gyno - Pevaryl, deja jis receptinis o kaina jo apie 40lt. Taip pat man ginekologe rekomendavo intymios higienos prausikli tai Vagisan Intime Wash Lotion. Jis gan brangokas, bet tikrai puikus siekiant uzkirsti kelia iv.bakterijom, bei apsaugo nuo baltuju isskyru susidarymo.
Tai va ka dar galiu patarti, apsiprauk su sodos tirpalu kiekviena ryta vakara. 0,5 l vandens - 1arbatinis saukstelis sodos. Gali net vonele pasidaryt ir joje pasedet. Gali pamegint apsiprausinet ir su medetku arbata. Ziurek kad tavo apatinis trikotazas butu kuo naturalesnis ir neskalbk su milteliais, o geriau su ukisku muiluo apie kasdienius iklotus kol kas gali net negalvot. (Man sitokia griezta prieziure buvo paskyrusi ginekologe-akusere, zinok padejo.)

Sekmes gydantis! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, as vis dar laukiu tyrimu rezultatu, bet manau, kad sergu pienlige. Bandome planuoti vaikiuka, ar esate ka girdejusios, ar nepakenks pienlige nestumo eigai, vaisiui? baisu.
Atsakyti
Sveikos mergaites, kaip ir bandem pastoti, bet dar praejo tik 5 dienos nuo sios dienos,bet va iskilo tokia beda, nezinau ar pavyko, bet uztai man po pandymo antros dienos pasireiske grybelio(pienliges) pozymiai.patarkit kaip man ja issigydyt. turiu lomexim tepala, bet bijau ji naudoti, jei kartais buciau pastojusi, nes instrukcijoje nurodyta kad nesciosioms nepatartina g.gif o ka tokiu atveju galima???siuo metu tik soda apsiplaunu bet nepadeda sad.gif ir dar, man vis maudzia pilvo sona, tai viena tai kita, ar negali buti cia man ir uzdegimas?
Atsakyti
QUOTE(Aurė @ 2008 12 28, 03:01)
Labutis. turejau ir as ta baisia liga, ilgai kankinaus. Ji vis atsinaujindavo, ypac kai pastojau. Isbandziau daug zvakuciu ir MYCOMAX ir LOMEXIN ir t.t. Bet labiausiai man padejo (tfu tfu tfu i iki siol neatsinaujino) Gyno - Pevaryl, deja jis receptinis o kaina jo apie 40lt.  Taip pat man ginekologe rekomendavo intymios higienos prausikli tai Vagisan Intime Wash Lotion. Jis gan brangokas, bet tikrai puikus siekiant uzkirsti kelia iv.bakterijom, bei apsaugo nuo baltuju isskyru susidarymo.
Tai va ka dar galiu patarti, apsiprauk su sodos tirpalu kiekviena ryta vakara. 0,5 l vandens - 1arbatinis saukstelis sodos. Gali net vonele pasidaryt ir joje pasedet. Gali pamegint apsiprausinet ir su medetku arbata. Ziurek kad tavo apatinis trikotazas butu kuo naturalesnis ir neskalbk su milteliais, o geriau su ukisku muiluo apie kasdienius iklotus kol kas gali net negalvot. (Man sitokia griezta prieziure buvo paskyrusi ginekologe-akusere, zinok padejo.)

Sekmes gydantis!  4u.gif



Sveikos. Mane ir daznai kankindavo pienlyge. Bet mano daktaras grieztai uzdraude : jokiu maksties plovimus. Sake, kad negalima , isplausi ir geras bakterijas. Tai liepe nusipirkti Gyno - Pevaryl arba Lomexino zvakutes, bet reikia ne 1 zv600. , o 3 po 200 ir deti 3 dienas is eiles. O as anksciau pirkdavau 1 lomexino 600. Ir dar po to liepe nusipirkti vaginalinius probiotikus (anksciau as apie tokius nieko negirdejau). Tai nusipirkau ir dejau jau praejus po paskut. lomexin kokiom 3 dienos. Probiotiku vaginaliniu buna ivairiu, as nusipirkau Floragyn ovules. Ir man, tfu, tfu padejo. rolleyes.gif Bet kai buvau nescia, tai ir kankino pienlyge, tai akusere sake deti Lomexin.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delena: 05 sausio 2009 - 13:02
QUOTE(studente31 @ 2009 01 05, 13:27)
Sveikos mergaites, kaip ir bandem pastoti, bet dar praejo tik 5 dienos nuo sios dienos,bet va iskilo tokia beda, nezinau ar pavyko, bet uztai man po pandymo antros dienos pasireiske grybelio(pienliges) pozymiai.patarkit kaip man ja issigydyt. turiu lomexim tepala, bet bijau ji naudoti, jei kartais buciau pastojusi, nes instrukcijoje nurodyta kad nesciosioms nepatartina g.gif o ka tokiu atveju galima???siuo metu tik soda apsiplaunu bet nepadeda sad.gif ir dar, man vis maudzia pilvo sona, tai viena tai kita, ar negali buti cia man ir uzdegimas?

Nu tipiska mano situacija doh.gif .Tik as pasidariau NT,neigiamas.Bet buvo tik kelios dienos praeje po sex...Tik bijau,kad nebutu koks kiausidziu uzdegimas unsure.gif ,nes viena diena oi,kaip pilva skaudejo..Buciau LT,tai greitai nulekciau pas gyd.Cia nera taip paprasta..As apsiplaunu su medetku nuoviru.Pabandyk ir tu.
Atsakyti
QUOTE(lunde @ 2009 01 05, 18:55)
Nu tipiska mano situacija doh.gif .Tik as pasidariau NT,neigiamas.Bet buvo tik kelios dienos praeje po sex...Tik bijau,kad nebutu koks kiausidziu uzdegimas unsure.gif ,nes viena diena oi,kaip pilva skaudejo..Buciau LT,tai greitai nulekciau pas gyd.Cia nera taip paprasta..As apsiplaunu su medetku nuoviru.Pabandyk ir tu.


Ir as panasioj situacijoj. Bandziau pastoti, bet vos kelios dienos ir dar NT tikrai nieko nerodys, o pasireiske pienlige Bet mano gydytoja ir zinodama apie bandymus israse tris kapsules gerti kas tris diena Fluconazol Nycomed ir kazkokiu zvakiuciu sesias dienas is eiles. Bet idomiausia, kad kapsuliu info lapely parasyta, kad nesciom negalima sio vaisto vartoti. nusipirkau viena pakuote, ji kainuoja 38 Lt ir tik paskui perskaiciau.. tai dbr bijau gerti...o jei pakenks.
Merginos, patarkit. Gal kas esat su siuo vaistu susidure? ar gal zinote kapsules, kurias galima vartoti ir nescioms? smile.gif
Atsakyti
labas. turiu ir aš šitą problemą. Atsirado kai laukiaus 1 vaiko, ir visą nėštumą vargau. tai man gydytoją davė kažkokį kremą kuris tinka nestuke.gif , ir beveik kas mėn. man atsinaujindavo. P po gimdymo irgi į metus po kelis kartus budavo. Tik dabar keli metai nieko smile.gif bet vėl nestuke.gif tai nežinau kaip bus
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2009 01 05, 15:00)
Sveikos. Mane ir daznai kankindavo pienlyge. Bet mano daktaras grieztai uzdraude : jokiu maksties plovimus. Sake, kad negalima , isplausi ir geras bakterijas. Tai liepe nusipirkti Gyno - Pevaryl arba Lomexino zvakutes, bet reikia ne  1 zv600. , o 3 po 200 ir deti 3 dienas is eiles. O as anksciau pirkdavau 1 lomexino 600. Ir dar po to liepe nusipirkti vaginalinius probiotikus (anksciau as apie tokius nieko negirdejau). Tai nusipirkau ir dejau jau praejus po paskut. lomexin kokiom 3 dienos. Probiotiku  vaginaliniu buna ivairiu, as nusipirkau Floragyn ovules. Ir man, tfu, tfu padejo.  rolleyes.gif Bet kai buvau nescia, tai ir kankino pienlyge, tai akusere sake deti Lomexin.


As turejau omenyje ne maksties isplovima, o lytiniu organu (is isores) apsiplovima. Siaip laikais gydytojai tai grieztai draudzia, kaip ir DELENA rasei. O Gyno-Pevaryl , tai as nescia budama naudojau , jokiu nusiskundimu neturiu. TIK pas mane jos 50mg ir 15zvakuciu, bet ginekologe sake, kad uzteks ir 10 suvartot, nors uzdegima (pienlige) ilga laika turejau. O likusias sako pasilikt, jei pastebetum vel tuos pozymius :niezejima, persima, isskyras ar paraudima, iskart suvartot tas likusias 5zvakutes.
Del LOMEXIN tepalo, galima gi pasitarti su vaistininku(e), jie irgi gali patarti, bet nemanau, kad esant nestumo ppirmom dienom, gali pakenkt, nes tu to lomexino i gimda nesupili, o kiausinelis dar buna tik pakeliui i gimda. Taciau ATSARGA gedos nedaro, vis delto pasitarkit su gydytojais ar vaistininke.
P.s. Jei gydotes nuo pienliges tai pavartokit vitaminu kuriuose daugiau pieno rygsties.

Sveikateles jums ir sekmingo nestuke.gif , kurios zada pastoti! wub.gif 4u.gif
Atsakyti