Įkraunama...
Įkraunama...

Kalbų kursai užsienyje

sveikos sakau gal atsiras nors viena mama kuriai teko lankyti kursus londone...pvz.slaugiu, seseliu, anglu....ir t.t.
gal galit parasyti apie tai....dekui
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Taip, man teko mokytis metus anglu kalbos Londone, patiko ir buvo vertinga, nes per vienerius metus pradejus nuo abeceles pavyko ismokti tiek, kad galiu normaliai susisneketi. O kas tave konkreciai domina?
Atsakyti
as siaip seseliu ar slaugiu kursu ieskau bet jau radau tik jie nuo liepos 11 prasides o anglu tai sestadieni pradesiu lankyt tik nezinau dar kas ten...o kur tu lankiai juos ?
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na aš tai anglų mokiausi Malvern House koledže, prie Trafelgaro skvero. O kaip tau sekasi mokytis anglų, kur mokaisi? smile.gif
Atsakyti
as tai anglu leyton mokymo centre..visai nieko..... biggrin.gif
Atsakyti
nrejau pratesti tema ir papildyt klausima:
gal kuri lanket kosmetologiu, kirpeju ar visazisciu kursus Londone? idomu butu suzinoti apie tai daugiau, aciu
Atsakyti
patariu paieskot tau informacijos google.com paieskos puslapi....nes cia dauk tu kursu ivairiausiu yra....tik nurodyk londona...sekmes ieskant!!!!
Atsakyti
QUOTE(loretaltl @ 2005 12 28, 17:03)
patariu paieskot tau informacijos google.com paieskos puslapi....nes cia dauk tu kursu ivairiausiu yra....tik nurodyk londona...sekmes ieskant!!!!

ziurejau, todel ir noriu atsiliepimu is lankiusiu, nes labai jau daug ten ju yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2005 04 24, 19:43)
Na aš tai anglų mokiausi Malvern House koledže, prie Trafelgaro skvero. O kaip tau sekasi mokytis anglų, kur mokaisi? smile.gif


jei ne paslaptis, kiek £££ ?
Atsakyti
Sveikutes,na as jau 2 men kaip lankau kursus Londone "Dental nursing course", nelengva,juolab,kad su medicina susidurus buvau tik LT,o cia tie visi terminai...siaubas... blink.gif cool.gif scare.gif
Atsakyti
Norėčiau nuvažiuti į Londoną pasimokyti anglų kalbos, bet ne ilgiau kaip trims mėn. Gal kas buvot ir galit pasidalinti patirtim?
Atsakyti
Gal cia nelabai ir pataikiau tiesiai i atsakyma smile.gif Man teko studijoti kaimynineje salyje Airijoje. mokiausi Informacines technologijas , kursas truko venerius mokslo metus. Labai patiko thumbup.gif. Ir anglu kalba pramokiau, o dar ir diplomuka gavau smile.gif
Atsakyti