Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Diane 35"

Diane35 vartoju nuo 2003 rudens. Juos pradejau vartoti todel,kad oda bere daugybe spuogu ir niekas absoliuciai nepadejo,o Diane35 padejo,ju tikrai maziau. Daba vis truksta pinigu,tai nezinau ar verta jas dar gerti ar ne...skaiciau kad reik kai nustoji jas gert iskart pastot...kodel? as dar nenoriu kudikio...ir nezinau jei nustosiu vartot ar vel atsiras tiek pat spuogu? ir kas bus mano organizmui jei nustosiu jas vartot?
Atsakyti
as irgi galvoju jas pradet gert,kai tik baigsiu maitint,o tikrai padejo,nes dabar mano padetis tragiska.Po kiek laiko pradejo mazety spuogu?
Atsakyti
Aš ir dabar pradėjau gerti Diane-35 tai man ir padeda thumbup.gif
beje kai buvau 15-16metų mano oda buvo labai spoguota ir ginekologė išrašė jas gerti, kai padėjo nebegėriau spuogų nebebuvo...bet va praėjus daugiau laiko jie vėl atsirado, tik nebe tiek daug aišku laugh.gif
Tai manau ir Tau, inetulka, nieko blogo nenutiks smile.gif
Atsakyti
Na zonokit man irgi buvo problemu, siaip buvau isberta nuo kazko, nieks nepadejo tik Diane-35. Oda lygi grazi, na dabar negeriu lygtais ir nieko tfu tfu tfu. Karts nuo karto atsiranda koks mazas inkstyriukas, bet ir fsio, jei oda tikrai problematiska tada gali ir atsirast kai nustosi gert, bet siaip man kitos kontracepkes netiko ir fsio.

o jei odyte problematiska tikrai patariu pas dermatologe nueiti, israso toki receptuka, ten reik vaistinej pasigamint, man bent tai toki ale pilinga israse, tai pasuravoji veiduka ir dingo tikrai padetis pagerejo. kontracepkes iseitis bloga veido valymui, vistiek tai yra nelabai gerai organizmui, na jeigu reikia apsaugos tai gaunasi dvigubas poveikis, neblogai, bet jei tik del odytes tai tikrai neverta gert kontracepkiu, geriau pas dermatologa. Fiu pavargau berasydama smile.gif
tai va.
Atsakyti
Dėl pastojimo aš nežinau, bet parašysiu, ką žinau apie spuogus.

Pernai man ginekologė paskyrė gerti Diane-35, nes viena kiaušidė buvo padidėjusi iki maksimalios normos ribos ir ji įtarė cistą. Be to, spuogai mane visą laiką kamuoja (nuo paauglystės), negaliu sakyti, kad jų baisiai daug, bet mane labai vargina... Taigi gėriau 3 mėn. Dianę, per tą laiką (maždaug po 1 ciklo) oda iš tiesų labai pagražėjo, ir ne tik veido, bet ir pečių, nugaros (ten irgi turėjau nemažai spuogų). Po to nutraukiau vaistus, nes ginekologiniu požiūriu nebereikėjo, o vien dėl spuogų nesinorėjo gerti (ir brangūs, ir, kaip man atrodė, buvo galima ir ką nors nekaltesnio vartoti, o ne kontraceptikus...). Maždaug po 1-2 mėn. vėl visi spuogai po truputį atsigamino...

Prieš kelis mėnesius pasitariau su viena pažįstama dermatologe. Ji apžiūrėjo mano veidą, rekomendavo įvairių išorinės priežiūros priemonių (dabar tingiu apie jas rašyti, nes naudojau gal 3 skirtingų rūšių), bet kadangi spuogai vis tiek tai nyko, tai vėl atsirasdavo, kartu nusprendėme, kad pagersiu antibiotikų. 3 savaites gėriau doksicikliną, tam kartui oda lyg po truputį pradėjo gražėti, bet po to vėl atsirado bjaurių spuogų... Nedaug, po 1-2, bet tokie su pūlinga viršūnėle (anksčiau juos sėkmingai išspausdavau ir mane nelabai nervindavo, o dabar man prisakė, kad jokiu būdu neliesčiau, tai ir kankinuosi 2 dienas su tokiu siaubingu riebiu spuogu...). Galiausiai supratau, kad gal kada nors spuogai ir praeis, bet man reikia, kad tai būtų DABAR, nes greitai bus mano vestuvės, todėl vėl pradėjau gerti Diane-35 - vien tik tam, kad būtų kuo gražesnė oda vestuvėms...

Ką darysiu po to - nežinau, na, gal tada ir nebus taip mirtinai svarbu kuo gražiau atrodyti, tai gal ir pavaikščiosiu su 1-2 spuogais...
Atsakyti
As irgi geriau diane daug metu nuo spuogu. Jei nustodavau - apaugdavau per tris dienas sad.gif
Vel pradedavau - akyse isdziudavo ir nukrisdavo. Bed dabar gydytoja patare daryt pertraukele, nes jau stazas tai ojoj apie 6 metus.
Tarp kitko yra truputi pigesnis variantas pasirodes - femine 35.
Atsakyti
Sveikos merginos! As taip pat noriu pasidalinti savo patirtimi apie spuogus ir DIANE35. Paauglysteje tikrai nesiskundziau veido oda - spuogu beveik neturejau. rolleyes.gif Taciau sulaukusi 20m ir isidarbinusi padaveja sulaukiau DIDZIUJU problemu mad.gif Nuo didelio darbo kruvio, nereguliarios mitybos, nuolatinio buvimo karstyje TAAAAIIIP isbere veida!!! ohmy.gif sad.gif Bandziau ir pati gydytis ( geriau vitaminu, stengiausi derinti maista, veido odyte pylingu sveiciau...), ir i gydytojus kreipiausi..Deja niekas negelbejo - pulingi spuogai ir inkstirai ir toliau sekmingai dauginosi unsure.gif Kai buvau jau visiskai praradusi vilti, pazystama ginekologe patare isbandyti Diane35. Pradejus gerti, spuogai eme nykti po kokiu 6 savaiciu, bet iskilo nauju problemu - nuolat svaigdavo galva ir pykindavo. Taigi po 3 ciklu, kai visiskai susitvarke oda, nustojau gerti. Veliau mano ginekologe pasake, kad Diane35 yra labai stiprus ir netinka jaunoms merginoms ( todel ir svaigo galva ). Merginoms iki 30m turincioms odos problemu ji rekomendavo gerti Zanine. Bet as kazkaip abejoju siomis KT. Gal kas zino, ar jos tikrai skirtos problemiskai odai?
Beje Diane negeriu jau 5men, bet spuogu dar neatsiranda wink.gif tfu tfu tfu tongue.gif
Atsakyti
Merginos, skaitau, kaip cia visoms padejo Diane ir dziaugiuosi. Deja, man jis netiko. Oda labai issausejo ir pasidariau abejinga vyrui, net bjauru buvo pagalvoti apie smileysex.gif . Tai pamaniau, kad geriau grisiu prie savo stipresniu KT, kuriuos geriant pasalinio poveikio buvo maziau. Bet man liko 2 pokeliai Diane. Galeciau juos perleisti pigiau arba iskeisti i Gracial (kuris yra pigesnis uz Diane). Jei kam idomu, rasykit i az. Beje, veiksmas Vilniuje.
Atsakyti
Ir a6 vartoju Diane, bet spuogai nebuvo pagrindinė priežastis. Bet tikrai pavartojus oda stipriai pagražėjo, nors iki tobulumo dar toli wink.gif .Pirmais mėnesiais ir mane pykino, bet kai įpratau visai gerai thumbup.gif .O nutraukti tai baisiai bijau, kad neišbertų blink.gif , nes taip jau norisi būti gražia tongue.gif
Atsakyti
naudojau as diane35,nugaros spuogai isnyko,viskas grazu...Galiu pasakyti,nuo spuogu diane35 labai gerai.Netgi,esu girdejus,kad kai kurioms nuo siu KT krutine padideja. g.gif .O del pastojimo norejau savo istorija pasidalinti.Pries planuojama pastojima norejau pasitikrinti ar mano "kepyklele" tvarkoj.Nuejau pas ginekologe.Paklausiau kiek laiko reikia daba palaukti su pastojimu po diane vartojimo.Ji mane,galiu tiesiai sakyti, isjuoke.Sako:labai daug moteru naudodamos KT pastoja ir turi normalius sveikus vaikus.Gaila,kad tuo momentu neturejau diane35 instrukcijos prie saves!!!!Buciau prie jos akiniu priklijavus!!!!Sako:matai kiek zilu plauku turiu,ne pirma diena moteru gydytoja dirbu.Man irgi gerai buvo,kad jau viena nestuma turejau ir tai buvo antras.jos nuomones nelabai paisiau.Iskart sakiau kas buvo negerai.Ir kai ji bandydavo sakyti,kad tai normalu,uzgincydavau.Na,atsiprasau,kai staigiai nestumo vidury 5 cm dydzio mioma uzaugo,ir vaikui ispyrus skaudejo.Mano profesore juokesi:na,nera jau taip skausmingi vaiko spyriai.Bet kai ekrane pamate mano mioma - juokauti nedriso.Ir dar pora variantu buvo,kur ji susimove.AciuDievui,kad cia per sventes ginekologai nedirba,o nesciosios turi tada i ligonine eiti tikrintis.Ir ligonineje isaiskejo,kad nebeturiu vaisiaus vandenu - reikia gimdyma(anksciau laiko) saukti.Begau as nuo tos sarlatanes ,kaip briedis,neatsisukdama. laugh.gif
Atsakyti
as irgi geriu Diane 35, patare ginekologe, pradzia rekomendavo tik tris menesius nes kadangi turejau ir spuogeliu ir sirgimo dienos buvo labai skausmingos, veliau patare gerti Cilest nuo kuriu mane baisia pykindavo, todel vel gydytoja patare gert Diane, man ji tikrai siektiek padejo nes geriu jau apie puse metu. Dvigubas gerumas gaunasi ir nuo nestumo apsaugo ir veido odele pagydo.
Neseniai skaiciau straipsni apie naujausius Diane tyrimus (beje sie kontraceptikai yra labiausiai istirti) tai sakoma jog pastoti galima iskart nustojus juos gerti ir tai beveik nekenkia kudikiui.
o siaip tai kiekvienas kontraceptikas turi savu pliusu ir minusu. viskas labai priklauso nuo organizmo. Pvz man niekad neskauda galvos be priezasties, bet kai pradejau gerti Cilest tai buvo kazkoks siaubas, galva skaudedavo, pykindavo ir dar tie spuogai. Dabar dar iskyla vienas kitas didesnis, bet tam atradau gera priemone: tepaliuka Acnofan.
Atsakyti
Man irgi teko isbandyti Diane 35, kadangi turėjau nemazai spuogu nuo paauglystes. Reikia pripazinti, kad efektas, isryskejes po 0,5m., buvo akivaizdus-spuogu ryskiai sumazejo. Deja, man pasireiske ir salutiniai sio kontraceptiko poveikiai, del kuriu nusprendziau nutraukti jo vartojima. Buvau kudeksle, todel is pradziu net dziaugiausi padidejusiu svoriu ir sumoteriskejusiom formom, taciau kai pradejau virsti rubuile, tai suneramino. Be to, ji vartojant, visai dingo lytinis potraukis. Padidejes plaukuotumas liko koks buves. Nustojus Diane vartoti, vietoj anksciau varginusiu pavieniu stambesniu spuogu atsirado daugybe smulkiu-net nezinau, kas geriau. Po to bandziau vartoti kitus kontraceptikus (Gracial, Zanine), taciau didesnio poveikio nepajauciau (isskyrus tai, kad neprapuldavo libido visai).
Atsakyti