Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės pedagogikos studentės

Tęskime diskusijas apie studijas ax.gif
Sena tema

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laisla: 29 gruodžio 2008 - 00:45
Dėkui laisla už naujus namučius 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
laba diena... 4u.gif gal kas zinote kur surast galiu neakivaizdininku tvarkarasti, manau jau turetu buti, bent katedroj taip pasake, ziureti internete, o nerandu g.gif padekite 4u.gif
Atsakyti
O kur tu studijuoji ? as tai klp kolegijos tvarkrasti maciau ju internetiniame puslapyje wink.gif
linmauric, o kaip tau sekasi su diplominiu ? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 12 29, 20:17)
O kur tu studijuoji ? as tai klp kolegijos tvarkrasti maciau ju internetiniame puslapyje wink.gif
linmauric, o kaip tau sekasi su diplominiu ? wink.gif

normaliai reikia tik tyrimo interviu smile.gif
Atsakyti
as is klp universiteto 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, as esu socialines pedagogikos 2kurso studente SU, studijuoju neakivaizdiai. ar priimsit mane i savo gretas? blush2.gif butu smagu su jumis pasidalinti patirtimi, kartais pasiklausti patarimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sonnija @ 2009 01 01, 19:27)
sveikutes, as esu socialines pedagogikos 2kurso studente SU, studijuoju neakivaizdiai. ar priimsit mane i savo gretas? blush2.gif butu smagu su jumis pasidalinti patirtimi, kartais pasiklausti patarimo 4u.gif


Priimsim. Aš taip pat ŠU dieniniam. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sonnija @ 2009 01 01, 18:27)
sveikutes, as esu socialines pedagogikos 2kurso studente SU, studijuoju neakivaizdiai. ar priimsit mane i savo gretas? blush2.gif butu smagu su jumis pasidalinti patirtimi, kartais pasiklausti patarimo 4u.gif

sveikos aš taip pat antram kurse neakivaizdiniam MK 4u.gif
Atsakyti
sveikutes
ir as registruojuos naujuose namuciuose 4u.gif

nu ka siandien sesija prasides unsure.gif einu ruostis rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Atsižymėsiu ir aš naujoje temoje ax.gif
Ryt mums jau pirmas egzas doh.gif O šio dalyko dėstytoja šian į konsultaciją net nepasirodė blink.gif Na žiūrėsim kaip čia mums seksis rytoj g.gif
Atsakyti