Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Kaune geriausia gimdyti nesusitarus?

Spėju bus labai nepopuliari tema cool.gif
Kaip manot, kur geriausia Kaune važiuoti gimdyti, jei nesitari su gydytoju? Na, kol kas mano pasvarstymai tokie:
Mažylio GN
Pliusai:
* yra tik 3 gimdyklos, todėl gydytojui vienu metu reikia dalinti dėmesį tik 3 gimdyvėms;
* gimdykloje tikrai būsi viena;
* palatose daugiausiai guli po dvi;
* turi dieninį skyrių, todėl jei mažylis vėluoja, būna gerokai ramiau, kai ten lankaisi.
* graži aplinka
Minusai:
* kadangi čia gimdžiau nesitarusi, buvo nesmagu girdėti, kaip užklausus apie vienvietę palatą buvo atsakyta, kad tikrai nebus, o kitai mamytei (ji atėjo su sutarta gydytoja) po kelių minučių, aš net nespėjau iš kabineto išeiti lotuliukas.gif , paklausus ar galima buvo atsakyta "jokių problemų". Bet va draugė buvo nesitarus ir gulėjo vienvietėj thumbup.gif

KKGN
Apie šiuos GN labai mažai žinau.
Pliusai (manau, kad jų tikrai yra daug daugiau):
* turi dieninį skyrių;
Minusai:
* jei daug gimdyvių sąrėmių metu neilgai gali tekti pabūti būti kartu su kita mamyte
* kiek žinau palatose guli po 2 (labai retai 3) mamytes, vienvietė palata yra viena.

II klinikinė ligoninė
Apie ją taip pat mažai žinau
Pliusai:
* kiekviena mamytė gauna po atskirą palatą
Minusai:
*jei neklystu, seniai remontuota

Klinikos
Pliusai:
*jaukios naujai remontuotos gimdyklos ir palatos
*yra nemažai mokamų vienviečių palatų (bet manau ir jas kartais gali būti sunkoka gauti)
* manau, kad dirba nemažai labai profesionalių gydytojų ( visgi 3 lygio ligoninė). Nors su gydytojais susidurti neteko, tai gali būti tik įvaizdis.
Minusai:
* g.gif kiek girdėjau per bumus, kartais netelpa norinčios gimdyti nestuke.gif

O kokia Jūsų nuomonė?
Atsakyti
As pirmaji gimdziau II-oje. Salta ir nejauki, it koks fabrikas.
Antraji - KGN thumbup.gif , treciaja - taip pat planuoju ten gimdyt. Bent jau tuo metu, kai gimdziau antraji, visas personalas buvo labai draugiskas. Nekiso kudikiui misiniu. Bet su vyru neiseis kartu gulet ten - per mazai palatu. Vienviete mokama.

KMUK as tarciausi - didele gydymo istaiga, gali likti be demesio. KMUK patogu, jei gresia patologijos - tada gal neisskiria su vaiku (nes gimus vaikui tampate 2 savarankiski pacientai). Su antruoju teko gulet naujagimiu patologijoje, tai medicines paslaugos - viskas OK, bet palatoj gulejau su sergancia moterimi (pati veliau susirgau hospitaline infekcija), vaikui duodavo misinius nepriklausomai nuo to, ar yra pas mane pieno, ar ne. Nu irgi savotiskas fabrikas - sviesas degioja, kada jiems reikai ir pan.
Atsakyti
4u.gif Susidubliavo zinutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prabegom: 30 gruodžio 2008 - 07:22
Gimdziau II ligonineje nesitarus, likau labai patenkinta thumbup.gif gal remonto ir nera idealaus, bet personalas nepakartojamas thumbup.gif
Atsakyti
Aš truputį ne į temą 4u.gif Jūs man pasakykit,kokią įtaką gimdymui turi remontas ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2008 12 30, 14:54)
Aš truputį ne į temą 4u.gif Jūs man pasakykit,kokią įtaką gimdymui turi remontas ax.gif ?

Na, nežinau, gal nemalonu kai gręžia kažkas už sienos ax.gif Na, o šiaip sienų spalva ir grožis nepadės lengviau pagimdyt, bet vis smagiau, kai aplinka jauki.

Prabegom, aš su pirmu vaikiuku irgi gulėjau KMUK, nes mažiuką parsivežus iš GN supūliavo pirščiukas, tai man visai patiko. Gydytoja labai atidi buvo, visus tyrimus padarė. O labiausiai patiko viena sesutė. Ji kaip tik labai skatino mane maitinti krūtimi ir šiaip daug teisybės pasakė apie tai, ką reiškia būti mama.
P.S. Šiandien mano ginekologė padėjo išspręsti tą įkyrią dilemą, kur gimdyti wub.gif thumbup.gif Kadangi turiu vieną bjaurią, su nestuke.gif susijusią problemėlę, geriausia turėtų būti KMUK.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puccha: 30 gruodžio 2008 - 15:47
QUOTE(Tomulyte @ 2008 12 30, 14:54)
Aš truputį ne į temą 4u.gif Jūs man pasakykit,kokią įtaką gimdymui turi remontas ax.gif ?

Temos autore, 2 ligonines minusa parase: Senai darytas remontas. tai todel as parasiau: gal remonto ir nera idealaus, bet personalas nepakartojamas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggnyte: 01 sausio 2009 - 15:13
QUOTE(Puccha @ 2008 12 30, 00:10)
Spėju bus labai nepopuliari tema cool.gif
Kaip manot, kur geriausia Kaune važiuoti gimdyti, jei nesitari su gydytoju? Na, kol kas mano pasvarstymai tokie:
Mažylio GN
Pliusai:
* yra tik 3 gimdyklos, todėl gydytojui vienu metu reikia dalinti dėmesį tik 3 gimdyvėms;
* gimdykloje tikrai būsi viena;
* palatose daugiausiai guli po dvi;
* turi dieninį skyrių, todėl jei mažylis vėluoja, būna gerokai ramiau, kai ten lankaisi.
* graži aplinka
Minusai:
* kadangi čia gimdžiau nesitarusi, buvo nesmagu girdėti, kaip užklausus apie vienvietę palatą buvo atsakyta, kad tikrai nebus, o kitai mamytei (ji atėjo su sutarta gydytoja) po kelių minučių, aš net nespėjau iš kabineto išeiti  lotuliukas.gif , paklausus ar galima buvo atsakyta "jokių problemų". Bet va draugė buvo nesitarus ir gulėjo vienvietėj  thumbup.gif

KKGN
Apie šiuos GN labai mažai žinau.
Pliusai (manau, kad jų tikrai yra daug daugiau):
* turi dieninį skyrių;
Minusai:
* jei daug gimdyvių sąrėmių metu neilgai gali tekti pabūti būti kartu su kita mamyte
* kiek žinau palatose guli po 2 (labai retai 3) mamytes, vienvietė palata yra viena.

II klinikinė ligoninė
Apie ją taip pat mažai žinau
Pliusai:
* kiekviena mamytė gauna po atskirą palatą
Minusai:
*jei neklystu, seniai remontuota

Klinikos
Pliusai:
*jaukios naujai remontuotos gimdyklos ir palatos
*yra nemažai mokamų vienviečių palatų (bet manau ir jas kartais gali būti sunkoka gauti)
* manau, kad dirba nemažai labai profesionalių gydytojų ( visgi 3 lygio ligoninė). Nors su gydytojais susidurti neteko, tai gali būti tik įvaizdis.
Minusai:
* g.gif kiek girdėjau per bumus, kartais netelpa norinčios gimdyti  nestuke.gif

O kokia Jūsų nuomonė?


Tikrai pritariu dėl KMUK. Pati gimdžiau ten gruodžio pradžioj ir galiu pasakyti, kad man atvykus nebuvo laisvų gimdyklų, paguldė į skyrių, kur šiap ne taip rado tik ....dvi laisvas vietas. Palatoje buvo mamytė, kuri antrą parą su sąrėmiais gimdyklos laukė! Negi per tiek laiko neatsirado gimdyklos? Bet požiūris toks, kad jei nėra didelio atsidarymo tai gali palaukti...Pati iš skyriaus i gimdyklą patekau po 4 valandų laukimo (čia greitai) biggrin.gif. Toliau ne ką geriau...po operacijos gulėjau intensyviam skyriui, mano kaimynė palatos laukė jau antra para, nebuvo skyriuj guldomų vietų - jokiu! Nei mokamų, nei nemokamų....Peršasi išvada, kad neesant būtinam reikalui i klinikas vykti neverta, o jei atvykus pasako, kad laisvų vietų nėra, geriau važiuoti gimdyti kitur. Patikėkit, jei taip sako, reiškia jų tikrai nėra.
Atsakyti
QUOTE(aggnyte @ 2009 01 01, 16:12)
Temos autore, 2 ligonines minusa parase: Senai darytas remontas. tai todel as parasiau: gal remonto ir nera idealaus, bet personalas nepakartojamas  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Pirma ten gimdziau ir dabar rosiuosi ten gimdyti, o pat gimdykla visai normali, gimdziau tokioje ruzavajoje, kur didelis dusas (nors jo man neprireike) smile.gif
Atsakyti
gruodzio viduryje gimdziau KMUK ir likau viskuo labai patenkinta, tiek personalu, tiek viskuo kituo smile.gif aaaaa bje..as ne i tema..as buvau susitarus..
Atsakyti
QUOTE(natstoc @ 2009 01 01, 15:29)
....Peršasi išvada, kad neesant būtinam reikalui i klinikas vykti neverta, o jei atvykus pasako, kad laisvų vietų nėra, geriau važiuoti gimdyti kitur. Patikėkit, jei taip sako, reiškia jų tikrai nėra.

o jei būni susitarus vieta atsiranda nors ir nėra vietų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 01 sausio 2009 - 20:46
QUOTE(natstoc @ 2009 01 01, 16:29)
Tikrai pritariu dėl KMUK. Pati gimdžiau ten gruodžio pradžioj ir galiu pasakyti, kad man atvykus nebuvo laisvų gimdyklų, paguldė į skyrių, kur šiap ne taip rado tik ....dvi laisvas vietas. Palatoje buvo mamytė, kuri antrą parą su sąrėmiais gimdyklos laukė! Negi per tiek laiko neatsirado gimdyklos? Bet požiūris toks, kad jei nėra didelio atsidarymo tai gali palaukti...Pati iš skyriaus i gimdyklą patekau po 4 valandų laukimo (čia greitai) biggrin.gif. Toliau ne ką geriau...po operacijos gulėjau intensyviam skyriui, mano kaimynė palatos laukė jau antra para, nebuvo skyriuj guldomų vietų - jokiu! Nei mokamų, nei nemokamų....Peršasi išvada, kad neesant būtinam reikalui i klinikas vykti neverta, o jei atvykus pasako, kad laisvų vietų nėra, geriau važiuoti gimdyti kitur. Patikėkit, jei taip sako, reiškia jų tikrai nėra.



QUOTE(rds @ 2009 01 01, 21:45)
o jei būni susitarus vieta atsiranda nors ir nėra vietų  biggrin.gif

Na, čia tai oho doh.gif Bet aš stengiuosi nesinervinti (kenkia nestuke.gif ) jei sakys, kad nėra vietų. Nėra tai nėra tongue.gif Bet keista, kai buvom apsižiūrėt buvo laisvos 3 gimdyklos tai tikrai ir operacinė buvo laisva, nes buvo ten nuvedę.
Katulinka, aggnyte, šaunu, kad patiko II ligoninė. Jei jau nepriimtų KMUK važiuotume čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puccha: 01 sausio 2009 - 23:12