Įkraunama...
Įkraunama...

2 vaikas?

Mano suneliui jau 1.9m.labai noriu antro vaikelio! nestuke.gif
Bet vyras sako NE!!!
Ka darit?kaip ikalbet?
Susidaro toks jausmas,kad yra sunus,ir gerai,jai butu mergaite,tai jauciu kad nieko pries 2 vaiko,nors atsako kad ne,tipo as cia sau prisigalvoju nesamoniu.
sako kad dar ne laikas,savo namo nera,pinigu mazai,na kaip dauguma vyru.
Gyvenam pakankamai gerai.
Gal kas susiduret su tokia situacija!ka daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapa @ 2008 12 30, 02:53)
Mano suneliui jau 1.9m.labai noriu antro vaikelio! nestuke.gif
Bet vyras sako NE!!!
Ka darit?kaip ikalbet?
Susidaro toks jausmas,kad yra sunus,ir gerai,jai butu mergaite,tai jauciu kad nieko pries 2 vaiko,nors atsako kad ne,tipo as cia sau prisigalvoju nesamoniu.
sako kad dar ne laikas,savo namo nera,pinigu mazai,na kaip dauguma vyru.
Gyvenam pakankamai gerai.
Gal kas susiduret su tokia situacija!ka daryt? g.gif


Man kažkaip atrodo, kad ne dėl finansinių dalykų vyras atsikalbinėja schmoll.gif Gal bijo per didelės atsakomybės g.gif O kada (jo nuomone) laikas antram vaikučiui? Savo namo gali niekada ir nebūti, pinigų, kad ir kiek uždirbtum, vistiek atrodys mažai, nes gaunant didesnes pajamas, didėja ir poreikiai doh.gif Žodžiu, jo argumentai man atrodo nerimti nono.gif
Atsakyti
QUOTE(lapa @ 2008 12 30, 01:53)
Mano suneliui jau 1.9m.labai noriu antro vaikelio! nestuke.gif
Bet vyras sako NE!!!
Ka darit?kaip ikalbet?

Geriau nieko nedarykit ir neįkalbinėkit. 4u.gif Jei bandysite spausti ar ieškoti, vyrui girdint, kitų pritarimo, jis sugalvos tūkstantį ir vieną priežastį, kodėl jis daugiau vaikų nenori, ir galiausiai net pats tuo įtikės. sad.gif Gali būti, kad jis tėvystei nebuvo tiek pasirengęs, be to, ir dėl tam tikrų aplinkybių pamatė, kad gyvenimas gerokai pasunkėjo vaikeliui atsiradus, tai kur jam dar vieną? schmoll.gif
Bandykit su tuo susitaikyt (nors ir turėjote, kurdama šeimą, vaikučių būrio viziją). Šeima yra dviejų žmonių kūryba. Ir vyro taip pat. smile.gif Jeigu Jūs bandysit jam vaikelį „užkabinti“, jūsų santykiai gali pašlyti, kas ne taip jau retai pasitaiko (žinoma, būna ir atvirkščiai, bet tikrai retokai).
Žinokit, ir tik vieną vaiką auginančios šeimos gyvena, ir tėvystės džiaugsmus sugeba patirti, todėl geriau neskubėkit. Laikas parodys, gal pasikeis situacija ar priežastys, dėl kurių vyras nenori, ir dar džiaugsitės, kad Jūsų vaikelis turės sesutę ar broliuką (o gal ir ne vieną). 4u.gif
O jeigu ne, galbūt Jūs save kitaip realizuosit. Be to, dar nežinote, koks bus Jūsų pirmojo vaikelio augimas, gal jis bus nestandartinis, ir Jums pakaks rūpestėlių ir įdomumo ir su vienu.
Sėkmės Jūsų pasirinkti teisingai ir įgyti ramybės! wub.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad įkalbinėti neverta. Mano situacija panaši: po kokių 4 metų aš ir norėčiau dar vieno, nes mažulis jau bus paaugęs. Deja, daugiau norinčių nėra. Priežasčių pasakoma daugybė: kaip čia atrodys tokie seni su vaiku (man tas pats, kaip atrodys), kam to reikia ir pan. Kita vertus, nereikia man labai ir aiškint tų dalykų, kurie akivaizdūs ir į paviršių kažkodėl iškilo gimus vaikui. Kuo toliau, tuo labiau žmogui rūpi tik pažiūrėti TV , gal ką skanaus suvalgyti. Daugiau jokių interesų... Su mažuliu mes beveik visą laiką vieni. Tai jeigu būtų du, ar įstengčiau jais tinkamai rūpintis?
Atsakyti
Musu mazajai jau netoli 5, bet tik dabar kazkaip galvojam apie antra vaikeli smile.gif ir tai neskubam, kazkaip, manau, kad viskas savaime turi iseiti, issirutulioti, nereikia spausti nieko, tiesiog, islaukti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nrimto @ 2009 01 03, 17:20)
Aš irgi manau, kad įkalbinėti neverta. Mano situacija panaši: po kokių 4 metų aš ir norėčiau dar vieno, nes mažulis jau bus paaugęs. Deja, daugiau norinčių nėra. Priežasčių pasakoma daugybė: kaip čia atrodys tokie seni su vaiku (man tas pats, kaip atrodys), kam to reikia ir pan. Kita vertus, nereikia man labai ir aiškint tų dalykų, kurie akivaizdūs ir į paviršių kažkodėl iškilo gimus vaikui. Kuo toliau, tuo labiau žmogui rūpi tik pažiūrėti TV , gal ką skanaus suvalgyti. Daugiau jokių interesų... Su mažuliu mes beveik visą laiką vieni. Tai jeigu būtų du, ar įstengčiau jais tinkamai rūpintis?

Amžiaus priežastis ne tokia jau menka. g.gif Mano tėvai buvo vyresni, o tėvelis dargi už mamą gerą dešimtmetį. Tai kai mano tėvelis nuėjo į mokyklą mano sesers pradinėse pasiimt, tai kažkuris klasiokas paklausė: „Čia tavo senelis?“. Aišku, mano sesuo tėčiui viską papasakojo. verysad.gif Nuo to laiko mano jis niekada į mokyklą į jokius susirinkimus neidavo, tik mama.
Aš pati niekada nekompleksavau, kad mano tėvai vyresni (buvo palankios aplinkybės, kad nekompleksuočiau), bet kai pati tapau mama, jau buvau senokai pražilusi (pirmas žilas plaukas man atsirado 23-jų, o jau 29-erių mano galvoje buvo visas spiečius). Tai kai mano vaikui buvo kokie penkeri, kirpėja sykį manęs paklausė: „Čia Jūsų anūkas?“ Tai kad sakau: „Ne, dar lyg ir neišeitų anūku jam būt“. Bet kažkaip nelabai malonu buvo, kai taip pasakė (o „kalti“ buvo ankstyvi žili plaukai). Taigi, manau, jei ir pats susidoroji su amžiumi, kito gali nepriverst. 4u.gif
O jeigu dar nelabai sulauki pagalbos dėl vaiko... verysad.gif Tiesiog neįsivaizduoju, kaip būčiau auginusi, jei tėvelis nebūtų padėjęs, kad ir kaip mylėjau savo vaiką. Vis dėlto tai sunku. O jeigu dar vaikučiai dviese?... g.gif
Atsakyti
Manau viskam savaime ateina laikas smile.gif Mes po pirmojo sūnaus apie pusantrų metų nei negalvojam,kad norėsim antro. Nors paslapčiom vis pasvajodavom apie dukrytę 4u.gif
Atsakyti
na, o musu mergaitei tai dar tik sausio 14d bus metai, bet jau pradejome kalbas apie antra vaikeli. sakem palauksim iki vasaros pradzios, paziuresim kokia situacija bus Lietuvoje, ir jeigu nieko gero, tada bus ir antras vaikelis. nemanau, kad finansine padetis kalta, jog vyras vaiko nenori. kaip mano vyras vakar pasake - jei vienam uztenka, uzteks ir kitam. tik jis nuolat sako - o jei bus dvinukai doh.gif ? pati tikrai nenoreciau dvieju blush2.gif . dar mane pristabdo tai, kad dabar, po metu pertraukos, vel grisiu i mokslus, nes su dabartine mazaja niekaip neisejo mokytis, todel nezinau kaip bus, jei dar vienas vaikas. o man jau 25metai, tai kazkaip norisi jau ir mokslus buti baigusei....
Atsakyti
del ikalbinejimu, tai gal jus ir teisios. bet jeigu vyras myli viena, pamils ir antra. jie daznai bijo atsakomybes, bijo, kad nesugebes islaikyti seimos. bet jei santykiai normalus, vyras ruoestingas ir mylintis, manau, kad galima ji paspausti, randant argumentu, kad vaikeliui bus linksmiau, kuo mazesnis skirtumas. ir patiems atejus vaikui, ateis ir naujos galymybes. juk patys suprantat, kad tik augant vaikui poreikiai dideja, iki mokyklos ju labai nedaug. kalbekit su vyrais, svajokit, eidami gatve atkreipkit vyru demesi i mazuliukus, palaipsniui jie patys uzsinores! sekmes! vaikai jega, be ju musu gyvenimas beprasmis, gaila, kad dauguma tai supranta velai. labai daug zinau tokiu pavyzdziu ir liudnu istoriju verysad.gif as dabar pradedu galvoti veikimo plana del trecio. esam aptare, kad jie bus trys, bet veliau. vis vyrui primenu ir lauksiu zenklo, kada jis jau i tai linksta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapa @ 2008 12 30, 02:53)
Mano suneliui jau 1.9m.labai noriu antro vaikelio! nestuke.gif
Bet vyras sako NE!!!
Ka darit?kaip ikalbet?
Susidaro toks jausmas,kad yra sunus,ir gerai,jai butu mergaite,tai jauciu kad nieko pries 2 vaiko,nors atsako kad ne,tipo as cia sau prisigalvoju nesamoniu.
sako kad dar ne laikas,savo namo nera,pinigu mazai,na kaip dauguma vyru.
Gyvenam pakankamai gerai.
Gal kas susiduret su tokia situacija!ka daryt? g.gif



Mano vyras nei vieno vaiko nenorejo mirksiukas.gif O dabar turime jau tris thumbup.gif
Pirmam vaikui - jis nebuvo pasiruoses doh.gif ,antro,kai norejau - tai sako,dar su jumis dviem mazai pragyvenau,o apie trecia - tai is viso nekalbu lotuliukas.gif
Bet visus myli ir dar kaip,kantrybes turi,tai daugiau nei as thumbup.gif wub.gif ,o vyriausiai princesei,tai jei galetu i minksta vieta,ilistu ax.gif
Mano stipriausias argumentas,tai visuomet budavo,kad pinigu niekuomet nebus gana,kai bus namas,tai ji reiks remontuot,ir siaip investuot karts nuo karto mirksiukas.gif O be to,visuomet pabrezdavau,kad kuo ilgiau lauksi,tuo bus sunkiau apsiprast vyresniajam.Net ir dabar manau,kad reikejo ir paciai vaikus,mazesniais tarpais gimdyt,tai gal nebutu tiek pavydo scenu dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viltuse @ 2009 01 03, 22:07)
Musu mazajai jau netoli 5, bet tik dabar kazkaip galvojam apie antra vaikeli smile.gif ir tai neskubam, kazkaip, manau, kad viskas savaime turi iseiti, issirutulioti, nereikia spausti nieko, tiesiog, islaukti...  4u.gif

drinks_cheers.gif visiskai sutinku
Atsakyti
Sandriuks1 mano tokia pati istorija,vyras pirmam vaikui buvo per jaunas, o db vel laukiames lotuliukas.gif tai jau apsiprato,tai as jam sakau kad turesim tikriausiai tris vaikus,kad tai nebus paskutinis, jis man sako nenusisnekek,bet jei bus trecias juk nieko jis napakeis ir myles visus ir rupinsis thumbup.gif
Atsakyti