Įkraunama...
Įkraunama...

Akademinės atostogos

Tai va, merginos. Reikia pasitarti. Nors jau, turbūt, truputį per vėlu... Mokausi VU ekonomikos fakultete magistrantūroj. Tiksliau mokiausi, nes nuo pat semestro pradžios nebelankau paskaitų. Mano brangusis manęs neišlaeidžia mad.gif Vienu metu jau buvom sutarę, kad samdysiu auklę, jei išgalėsiu, ir eisiu mokytis. Taip buvo kovo gale. Bet pažįstamų rekomenduota auklė man pasirodė keista (kažkokia ekstraseansė). Gal ji ir nepakenktų mažiukui, bet man kažkaip neramu. Perskambinau visiems pažystamiems ir kitos nesugebėjau tokiam mažiukui greitai surasti (tada jam buvo 3 mėn. su trupučiu). Pagalvojau, kad ieškodama per skelbimus minimum mėnesį sugaišiu ir nuleidau rankas...
Tačiau mintis, kad po metų gali būti dar sunkiau man neduoda ramybės. Be to, po metų eisiu ir dirbti... Tačiau dabar vytis nueinantį traukinį (nerašiau nei vieno kontrolinio, nei vieno atsiskaitymo) irgi būtų be galo sunku... Juo labiau, kad aš pripratusi viską išmokti, negaliu bet kaip laikyti egzaminų (žiemos sesiją išlaikiau: 5 dešimtukai ir 1 devynetas).
Ką galit pasakyti jūs, merginos. Iš savo patirties ar šiaip iš šono.
Beje, pridėsiu, kad man jau 32 metukai. Taigi, sakyti, kad dar suspėsiu ir nėra kur skubėti su mokslais, man netinka. dry.gif
Taigi dėkoju iš anksto už patarimus biggrin.gif
Atsakyti
Tai ką, taip niekas nieko ir nepatarsit ? biggrin.gif
Atsakyti
o cia paskutinis magistranturos kursas,jei taip,tai paieskok aukles(jei yra galimybe dieduku,ar draugiu) ir tikrai pasivytum ir sekmingai uzbaigtum mokslus. As kazkodel,pries akademines,cia jau kai nieko daugiau nesugalvojama
Atsakyti
As tavo vietoj tikrai neimciau akademiniu, nes po metu bus labai sunku prisiruosti. O pasivyt pasivysi, gal ne desimtukais, bet sesija manau islaikysi truputi pasimokius. Taigi prisiversk ir pirmyn i mokslus biggrin.gif
Atsakyti
Tame ir esmė, kad pirmas kursas. Daug visokių atsiskaitymų ir uždavinių sprendimų mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Martyna @ 2004 04 15, 21:32)
As tavo vietoj tikrai neimciau akademiniu, nes po metu bus labai sunku prisiruosti. O pasivyt pasivysi, gal ne desimtukais, bet sesija manau islaikysi truputi pasimokius. Taigi prisiversk ir pirmyn i mokslus biggrin.gif

Prisiruošti tai gal nebus sunku, bet bijau, kad didesniam vaikui gali reikėti daugiau dėmesio g.gif O ką galit pasakyti tos, kurios turit didesnius vaikučius - ar su mažiuku sunkiau ar su virš metukų ?
Atsakyti
QUOTE (Amžina studentė @ 2004 04 15, 21:34)
Tame ir esmė, kad pirmas kursas. Daug visokių atsiskaitymų ir uždavinių sprendimų mad.gif

Nieko,viskas bus gerai,mano vyras irgi pirmam magistranturos kurse,tai pirmam semestre pasaitu nelanke,nes pradejo dirbti,bet visai neblogai issilaike,aisku ne desimtukais,bet astuntukais,septintukais,ir vienas sesetukas,bet galejo persilaikyti ta sesetuka,bet kazkaip pagalvojo,kad laiko mazoka ir uzteks.
Ieskok iseities,samdyk aukle,ir pati prasiblaskysi,bus nuotaika geresne
Atsakyti
As magistrini apsigyniau, kai maniskiam buvo 2 menesiukai rolleyes.gif Vadovas ikalbejo neimt akademiniu ir dabar labai tuo dziaugiuosi thumbup.gif Neisivaizduoju kaip reiketu viska pasidaryt su metinuku, kuris tik ir ziuri kur ilist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Martyna @ 2004 04 15, 21:42)
Neisivaizduoju kaip reiketu viska pasidaryt su metinuku, kuris tik ir ziuri kur ilist biggrin.gif

Jo, išgąsdinai mane g.gif
Atsakyti
QUOTE (Amžina studentė @ 2004 04 15, 19:36)
O ką galit pasakyti tos, kurios turit didesnius vaikučius - ar su mažiuku sunkiau ar su virš metukų ?

Sunkiau su vyresniu..Aš be akademinių tvėriau, kol dukra kūdikėlis buvo, bet va antrą sesiją po gimdymo palūžau, dukrai suėjo beveik 8 mėn., visiškai nebeturėjau nei laiko, nei jėgų mokytis...Ir galų gale neišvengiau akademinių, štai jau kiek sėdžiu akademinėse ir galo nesimato, o ir noras grįžti pamažu ma-ėja..labai man gaila to mokslo ir dabar jau viduje plėšausi nebežinodama ką daryti..
Atsakyti
Su mazu leliuku zymiai lengviau mokytis. O va dabar, kai tuoj bus metukai... Sunku be galo. Jam reik demesio, jis mazai miega, nori zaisti, eiti...
Pagalvok dar. Bet geriau mokykis dabar.
Atsakyti
Magistrinį gyniausi, kai mano zuikeliui 2.gif buvo metukai. Na, prisimint tai nelabai malonu, nes maniskis nuo 9 mėn. normaliausiai vaikščiojo... Sukausi, kaip voverė rate ir, žinoma, vyras labai daug pagelbėjo, nes grįžęs po darbo vien tik su vaiku ir būdavo, o aš prie baigiamojo darbo "gulėjau". Galiu pasakyt, kad viskas įmanoma ir padaroma, jei tik turi tikslą ir, žinoma, palaikymą ir pačių artimiausių žmonių. biggrin.gif
Atsakyti