Įkraunama...
Įkraunama...

Augam su vienu inkstu :(

Mano sūnui dabar yra 2 metai ir 3 mėn.. Šią savaitę mums nustatė, kad turim tik vieną inkstą. verysad.gif Aš buvau šoko busenoj, cry.gif tai nieko net paklausti nesumojau. Dabar kiek atitokus labai daug klausimų iškilo. Kiek reikėtų gerti skysčių, ir kokių? Apskritai ar maistas turi būti kuo nors įpatingas? Ko reikėtų saugotis, vengti? Kaip tam vaikučiui padėti, kad tas vienintelis inkstukas funkcionuotų kuo puikiausiai??? unsure.gif
Ir dar, dėl ko taip galėjo atsitikti? Kiek žinom giminėje tokiu atvėjų nepasitaikė, abu su vyru nei geriam, nei rūkom, nėštumas buvo planuotas ir labai lauktas. Beje, kiek darė echoskopinių tyrimų nėštumo metu, vis man buvo tvirtinama, kad vaikas sveikas, ir visi organai savo vietose. schmoll.gif
Atsakyti
Almuke, visų pirma nusiramink, tikrai tai ne pasaulio pabaiga. Matai, kad kuo puikiaisiai augot, net nežinodami to. Labai nemažai žmonių gyvena su vienu ir puikiausiai jaučiasi. Stiprybės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tai yra įgimta. Ir su vienu inkstu žmogus gyvena pilnavertį gyvenimą. Riboti reikia druską ir neperdozuoti baltymų. O šiaip, jei vaikas sveikas ir auga gerai,nereikia jo daryti ligoniu.
Atsakyti